Orzesze - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ANGELIKA BRUDEREK PL 23
NATALIA KOŁODZIEJ PL SILESIABIKES.PL 23
SYLWIA ŁĄKAS PL 23
KAMILA SOJKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANNA WILCZEK PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
SYLWIA BALICKA PL 23
JUSTYNA BAŁASZ PL PENTEL 23
EWELINA BASIAK PL 23
RENATA GLAZER PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
GABRIELA JĄCZYK PL 23
OKSANA KRYSIUK PL PIUPIU POŻYWNY CATERING 23
KRYSTYNA SABAJ PL CYKLOOPOLE 23
LUCYNA WAGNER PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
MARTA SYRYJCZYK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
PAWEŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
JAKUB BARTEL PL 23
BARTOSZ BOŁDOWSKI PL MK BIKE TREK TEAM 23
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
MATEUSZ CHOJNICKI PL 23
STANISŁAW DUDEK PL MK BIKE TREK TEAM 23
DANIEL LUKOSZ PL SILESIAN RIDERS 23
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM 23
MICHAŁ PETRONIEC PL 23
JAKUB WESOŁOWSKI PL SILESIAN RIDERS 23
SZYMON WYROBEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 11 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 23
ADAM BESUCH PL 23
KAMIL BIAŁOŃCZYK PL OK RACING DĄBROWA GÓRNICZA 23
ŁUKASZ BOBRYK PL TRI TEAM PRACUJ.PL 23
SZYMON BORUTA PL 23
ARKADIUSZ BYLICA PL 23
PIOTR CEBULA PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
MARIUSZ DRABIŃSKI PL 23
PAWEŁ DZIENDZIEL PL ADIOSTRY TEAM 23
KAMIL GAWEŁCZYK PL 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
DAMIAN GRABOWSKI PL 23
WOJCIECH IMIELA PL CYKLOFAN OPOLE 23
MATEUSZ JEGIER PL CYKLOOPOLE 23
ROBERT KAŁUŻA PL 23
KAMIL KŁĘBEK PL 23
OLEKSII KMETS PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM KRĄŻYŃSKI PL 23
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ MAGNOR PL TWOMARK TEAM 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART NUTRAXX TEAM 23
FILIP MATOSZKO PL TWOMARK CHORZÓW 23
TOMASZ MROWIEC PL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR PALA PL 23
DAWID PASTUSZKA PL 23
MICHAŁ PIETRZYK PL 23
MICHAŁ POLANIN PL 23
MATEUSZ PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ ROGOSZ PL ACCENT TEAM 23
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 23
PAWEŁ SKORUPA PL 23
TADEUSZ SKWARCZYŃSKI PL 23
SZYMON SZPIECH PL CYCLOHOLICY 23
DANIEL TABACKI PL AZS UE KATOWICE 23
PAWEŁ WIECZOREK PL 23
PATRYK WÓJCIK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ROAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 38 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat
EDUARD ALICKUN LT DAR-BUD TEAM 23
SZYMON BANACH PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ADAM BIEŃKOWSKI PL 23
MAREK BOBAKOWSKI PL 23
MICHAŁ BOGACZ PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
ROMAN BUŁKA PL 23
TOMASZ CIOŁEK PL 23
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MICHAŁ CWYNAR PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ZBYSZEK CZELNY PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA 23
TOMASZ DĄBEK PL GATTA BIKE-RS 23
INAKI DE LA PARRA PL WAY2CHAMP 23
DAMIAN DESZYŃSKI PL 23
KRYSTIAN DĘBEK PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW DUDA PL 23
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM 23
TOMASZ GAJAK PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
ARTUR GŁADYSZ PL 23
JAKUB GOSPODARCZYK PL 23
SŁAWOMIR GÓRSKI PL 23
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMEK GRYGLIK PL 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ HANUSEK PL TRI TEAM GP 23
TOMASZ HERDA PL 23
DAWID JAKUBIAK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PIOTR JASIŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
RAFAŁ KACZMARCZYK PL 23
ROMAN KACZMARCZYK PL 23
MARIUSZ KALKOWSKI PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
KAROL KANIA PL XRUNNERS 23
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS 23
MARIUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE 23
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOPYTKO PL 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT WROCŁAW 23
GRZEGORZ KRUPA PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR KRZYNOWEK PL 23
RADOSŁAW KULIK PL 23
JAROSŁAW KUŚKA PL MIKESZ TEAM 23
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE 23
ARTUR LOSA PL LOST-IT.PL 23
MICHAŁ MAŁEK PL BIKEBROTHERS OSHEE TEAM 23
SEBASTIAN MARCHLEWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SŁAWOMIR PABIAN PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
GRZEGORZ PASUTO PL 23
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WOJCIECH PERDYŁA PL 23
KRZYSZTOF PIECZARA PL 23
LUKASZ PIERZYNOWSKI PL OŚKA WARSZAWA 23
PIOTR PIONTEK PL 23
PAWEŁ PIRÓG PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
ADRIAN PIWKO PL 23
JAROSŁAW POKORA PL JAS-KÓŁKA 23
JACEK RUSZKIEWICZ PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 23
MARIUSZ SCHNELLA PL CYKLOOPOLE 23
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PIOTR SITARZ PL WKK WROCŁAW 23
KRZYSZTOF SKÓRA PL BIKEHEAD 23
TOMASZ SŁUPIK PL 23
GRZEGORZ STABIK PL 23
PIOTR SURMA PL JASTEF TEAM RUDY 23
GRZEGORZ SZWAN PL 23
MAREK SZYMANIEC PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 23
DARIUSZ ŚPIEWAK PL 23
JACEK THOMANN PL 23
MARCIN TWARUSZKA PL 23
PAWEŁ WAGNER PL KOLMARKA 23
WOJTEK WARDZIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ADAM WAWOCZNY PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
TOMASZ WAWRECZKA PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 23
MICHAŁ WINIARCZYK PL 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL 23
MAREK WOJNAROWSKI PL VELOART CYCLING CLUB 23
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MICHAŁ ZAJDEL PL INO JO 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 88 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADAM BUJAK PL 23
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK PL 23
KRZYSZTOF DĘBSKI PL 23
ANDRZEJ FIJAK PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
GRZEGORZ GOLONKO PL RETRO BIKEACADEMY.PL TEAM 23
JAKUB GORCZYCA PL 23
ADAM GÓRNIAK PL TAURON TEAM 23
MARIUSZ GROBORZ PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL TAURUS30 CYCLING TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM GRZYBEK PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF GULBA PL 23
TOMASZ HAJEWSKI PL TRENUJTRIATHLON.PL 23
JAROSŁAW HERMAN PL TFF 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH JAWOREK PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 23
RAFAŁ KAMPKA PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
ANDRZEJ KAMPKA PL 23
MAREK KILARSKI PL 23
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
MAREK KŁAPTOCZ PL ERGOKANTOR.PL 23
REMIGIUSZ KOT PL RM TRI TEAM 23
KRZYSZTOF KRÓL PL 23
ARTUR KUBA PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 23
HENRYK LAZAR PL TFF 23
TOMASZ LESIECKI PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ROMAN MARCINIAK PL FENIX TYCHY 23
PIOTR MARSZAŁEK PL 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
SEBASTIAN MATUSZAK PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH NALEPA PL JASTEF TEAM RUDY 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
BOGDAN PAŁCZYK PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK PIERÓG PL 23
PAWEŁ PIETRZAK PL PRO-KAN SUSZEC 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
RADOSŁAW PROKOPIUK PL R-PRO CYCLING 23
ADAM PROŃ PL 23
TOMASZ PRUBAN PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
KRZYSZTOF RUTKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
DANIEL SADOWSKI PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN 23
JANUSZ SZMIDT PL PARTNER 23
JANUSZ SZOŁTYSIK PL 23
ADAM ŚLĄZAK PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
SEBASTIAN WALCZYŃSKI PL 23
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL 23
MACIEJ WILKOWIECKI PL GUCWA VELO TRAINER 23
JACEK WOLNY PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KS. RAFAŁ WYLEŻOŁ PL AMATOR 23
ŁUKASZ ZAGAŁA PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ PL 23
TOMASZ ŻORAWOWICZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 74 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT 23
MARCIN BZYMEK PL 23
PAWEŁ CHAMCZYK PL 23
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PAWEŁ DRAB PL PROMYK 23
JERZY DZIUB PL TFF 23
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM 23
JACEK GARDENER PL 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK PL 23
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 23
MIROSŁAW KASZUBA PL CZERNICA MASTERS 23
ROBERT KOPYTO PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM 23
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MASTERS 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM 23
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
KRZYSZTOF PISZCZ PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSIK PL 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISLAW RUMINSKI PL 23
SŁAWOMIR SZCZEPANOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ SZWEJ PL CYKLOOPOLE 23
LESZEK TRACZYK PL 23
PIOTR WĘGRZYK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 23
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ROAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 36 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
ALEKSY BŁĄKAŁA PL 23
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA PL 23
ADAM GERMAN PL 23
LUDWIK ILMAK PL 23
FRANCISZEK JOWIK PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 23
TADEUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE 23
EDWARD LASCIOLI PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
PIOTR MISIAK PL 23
MAREK MUSIAŁ PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 23
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
JERZY ŚWIDA PL 23
WALDEMAR TWARDZISZEWSKI PL RED-OX CHEMPION PODGÓRZYN 23
JAN WYDUCH PL 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
MAREK ZDANOWICZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 287 (Opłaconych: 0)