Pętla Beskidzka - Wisła - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

MARATON: 154 km, suma podjazdów 2700 m

Imię Nazwisko Numer startowy
AGK PRUSZKÓW
JACEK KOSEWSKI 502
ADAM OKNIŃSKI 528
PAWEŁ TUREK 506
AKE ROBOTICS
PAWEŁ POTOCZNY 556
ALIGATOR MILOWICE
MARCIN MONETA 401
ALVA 1 TYTAN
ANDRZEJ KASPRZYK 422
FILIP PIAŚCIK
AMATOR
ANDRZEJ GRABOWICZ
ASTRONTECH CYCLING TEAM
WIT BENSARI 459
BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE
RYSZARD BEDNARCZYK 513
BDC ROAD TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI
BGŻ ESKA TEAM
PIOTR GÓRNIAK 480
TOMASZ MACIAŚ 550
PIOTR SZULC
PIOTR WRONA 484
BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
ANDRZEJ JAGIEŁŁO 547
RAFAŁ KAMPKA
KAMIL PUCHAŁKA
BIKEHEAD
ROBERT SZYMAŃSKI
ŁUKASZ TOMALA 558
BIKEHOLICY TINES
KONRAD HERBA
STANISŁAW RADZIK 489
WALDEMAR SOCHA 541
KRZYSZTOF SZARY 463
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE
BRANDOVO STUDIO REKLAMY
MAREK LORENOWICZ
BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY
PAWEŁ MAJEWSKI
CHRZEŚCIJAŃSKA GRUPA KOLARSKA
GRZEGORZ CYGAN 554
PAWEŁ MRÓZEK 406
GRZEGORZ PTOK 408
CONSTAL
TOMASZ CIOŁEK
CYCLO TRENER TEAM
MICHAŁ FICEK 424
CYKLOFAN OPOLE
MIROSŁAW BACZYŃSKI 516
DARIUSZ MIKOS 479
CZARUSBLITZ
ŁUKASZ CISZEK
CZIKONI GROUP
MARCIN TOMECKI
DARIO TEAM RADOMSKO
WOJCIECH MICHAŁEK 530
DOBRE SKLEPY ROWEROWE
SZYMON STOLARCZYK
JACEK SZCZYGIEŁ 487
EKO NAPĘDY
PIOTR NOWACKI 519
FENIX TYCHY
GRZEGORZ BURZAWA 460
DARIUSZ CHUDOWSKI 413
MAREK GOC 532
ADAM SASIN
ADAM SASIN
ADAM SYNOWSKI 488
RYSZARD TALAGA
FTI RACING TEAM
BARTOSZ BOLEWSKI
GATTA BIKE-RS
TOMASZ GRZEGORY
ŁUKASZ LISOWSKI
WOJCIECH MACIĄG 443
DARIUSZ MALINOWSKI 444
PIOTR STĘPNIK 442
GRZEGORZ TURKIEWICZ
GMG GLIWICE
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
MICHAŁ RANIK
GOMOLA TRANS AIRCO
FILIP KUŹNIAK
KAROL RYSZKA
GRUPA MARAT
MAREK SZATANIK 468
GRUPETTO GORLICE
SEBASTIAN CHŁANDA
MATEUSZ GLISTA
MARCIN POTĘPA
GTC GRACZE
RYSZARD ŚMIGLEWICZ 555
GVT
PIOTR RAKIEWICZ
HOBBY KOLIK
PIOTR SURMA
INKANTOR.PL
MICHAŁ SIKORA
INTER CARS S.A.
SEBASTIAN CHOWANIEC
INTEROWER OPOLE
JAN ZIĘCIAK
JAS-KÓŁKA
KAMIL LUBERDA
EUGENIUSZ MAŁYJUREK 472
TOMASZ MŁYNEK 467
ANDRZEJ MŁYNEK 531
GRZEGORZ NIECHAJ
PIOTR PIWOŃSKI
DARIUSZ PUZOŃ
DOMINIK RYGAŁA 507
PIOTR SZAJTER 339
PAWEŁ SZATKOWSKI
JJ SPORT CENTER
KAROLINA KRUSZYŃSKA 514
KALISZ
DANIEL LINDNER
KALISZ
SŁAWOMIR WĄGROWSKI
KB & R LEW LEGNICA
FRANCISZEK GOGÓŁ
KETTLER BIKE TEAM
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI
KK V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
KRZYSZTOF KRYCZKA
KKS SOKÓŁ KĘTY
RYSZARD NAGLIK
KKZKKLASYKKLODZKI.COM
WACŁAW BYCZKOWSKI 522
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
WIESŁAW JANISZEWSKI
KM PSP RYBNIK
JAROSŁAW KUŚKA
KOLARSKI.EU
PAWEŁ DEMBIŃSKI 471
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BESTWINA
IRMINA KNIEĆ
MAREK MARZEC
KATARZYNA ORŁOWSKA 414
KRZYSZTOF PIECHACZEK 548
PAWEŁ SKORUPA 411
PRZEMYSŁAW SZLAGOR 483
LEGION-SERWIS ACTIVE JET MERIDA TEAM
MARCIN MYSTKOWSKI 527
LEONTEAM
LEON NOCOŃ
LKK LUBLIN
KAMIL MAJ
MASTERS TYCHY
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI
MMBIKE TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK 540
JANUSZ PIECHACZEK
MTB MOSIR DUKLA
MICHAŁ SZCZUREK 419
MULTISTAL POZNAŃ
PIOTR BORSZLAK
MYBIKE.PL
JAKUB OKŁA 437
OLIMPIONIK
MAGDALENA WINIARCZYK
OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 440
ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
SZYMON BANACH 418
MAREK ZDANOWICZ
OPONEO-ACTIVEJET
DARIUSZ KURLAND 524
RYSZARD ZAWIERUSZYŃSKI 457
OŚKA WARSZAWA
KRZYSZTOF DZIEDZIC
KATARZYNA EBERT
KONRAD GUZ 526
BARTOSZ SOBCZAK 476
OTR INTERKOL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ
WŁODZIMIERZ GRELKA 449
ROBERT KIERZEK
WOJCIECH KOKOSIŃSKI 451
ZBIGNIEW KOWALCZYK
KRZYSZTOF KUBIK
RAFAŁ OLEŚ
PAWEŁ STASIAK 450
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ZDZISŁAW PROCHOŃ 474
PAWEŁ RATALEWSKI 447
SLAWOMIR RATALEWSKI 446
POLART MOSER DONNE TEAM
ALEKSANDRA BOROŃ 438
SYLWIA SZAFRANIEC
POLART MOSER SMP TEAM
ANDRZEJ GOŁĄB 420
GRZEGORZ KOZIELEC
WOJCIECH MATLAK
ROBERT PETERCZUK 421
KRZYSZTOF ROGOWSKI 470
PIOTR SZAFRANIEC
WOJCIECH WRONA
PROCYCLING PROMOTION
ADAM STARZYŃSKI
PSK OLIMPIONIK
KRZYSZTOF SZEJDEWIK
ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ FRYDEL 490
RAFAŁ KOCOŃ 404
TOMASZ LESIECKI 429
ANDRZEJ PIĄTEK 431
KACPER ŚWITALSKI 432
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK 510
SAKWIARZE HA$$ANA
MICHAŁ ARABASZ
SAM SOBIE
MARCIN DYMANUS
SBM
MARCIN GĄSZCZAK
SCOUT CZĘSTOCHOWA
PAWEŁ PYZIK
SCS OSOZ RACING TEAM 1
MARCIN SARKOWICZ 409
SKARŻYSKO-KAMIENNA
MARCIN JABŁOŃSKI 435
SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY
PRZEMYSŁAW KOZA 511
SKOCZÓW CYCLING TEAM
GRZEGORZ GÓRNIAK
SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE
ARTHUR GĄGAŁA
SOKÓŁ TARNÓW
ANTONI BRZUSKI
ANDRZEJ KUKUŁKA
STC NOWY SĄCZ
ARKADIUSZ GUDZ
PIOTR MISZCZAK 441
STC SKARŻYSKO
KRZYSZTOF KOWALIK 434
PIOTR REMBAK 436
STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
BARTOSZ GAWĘDA
MACIEJ NOSEK
TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ
JANUSZ WÓJCIK
TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
TOMASZ MATOGA 537
TEAM TOSZEK
ANDRZEJ WAPIŃSKI
TINES - BIKEHOLICY
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI
TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
TOMASZ HAJEWSKI 539
TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
MARIUSZ GANCARZ
TREZADO BIKETIRES.PL
ZBIGNIEW BIERYT 544
TSR ASHIMA WIERUSZÓW
WOJCIECH WALASZEK
TTC TORUŃ
RYSZARD SULECKI
TWOMARK SPECIALIZED
JAN GRZEMPA 473
UKS SOKÓŁ KĘTY
WOJCIECH SŁUP
VELMAR.PL
SŁAWOMIR SZYMCZAK
WE RIDE
PIOTR BUCHWALD 542
ALEKSANDER GRYNIS
WEBIT.PL
DOMINIK BUŁAJ 405
WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ
WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MARCIN HUBCZAK 559
WTT WARSZAWA
PRZEMYSŁAW SZUDER 453
WWW.FORCE-COMPONENTS.PL
PAWEŁ BARON
WWW.PROXIBUD.PL
SŁAWOMIR GRZESIAK
ŁOWCY DRÓG
TOMASZ GLAZER

PRO: 96 km, suma podjazdów 2400 m

Imię Nazwisko Numer startowy
2B3SPORT RUDA SLĄSKA
GRZEGORZ KAMPA 39
ZBIGNIEW LISIAK 155
KAZIMIERZ NOWAK 15
AKTYWNE ZABRZE
MACIEK GŁOWACKI 209
ŁUKASZ PISIEWICZ 205
MACIEJ ŻABSKI 210
ALVA 1 TYTAN
JANUSZ BANASIAK 289
MAREK FIKUS 100
KRZYSZTOF MATULA 168
AZS AWF SILESIA RACING
DAMIAN BARTOSZEK 56
BIKEHOLICY TINES
KATARZYNA POLAKOWSKA 121
BARTOSZ SIKORA 158
MIROSŁAW SÓLNICA 109
BLOKBLACH RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY 274
BODYICOACH CYCLING TEAM
KAMILA BIERNAT 232
RAFAŁ JONIK 37
ARKADIUSZ KIEŁBASA 96
ŁUKASZ PAWŁOSKI 241
MARCIN ROGOWSKI 259
DAMIAN RYBARCZYK 179
JAKUB STRUCH 279
MIKOŁAJ SZEWCZYK 99
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI 223
CK HOBBY BOHUMIN
PAWEŁ PRZELIORZ 162
CYKLOFAN OPOLE
KATARZYNA KOŚCIÓW 86
DARIUSZ LEDWIG 124
ANNA LUBOCH 145
WOJCIECH ŁABĘDZKI 142
CYKLOMANIACY
MAREK BOGUSIAK 267
WITOLD KRAJEWSKI 128
SEBASTIAN RUBIN 200
JACEK SIBIŃSKI 75
PAWEŁ SZYMCZAK 375
DIVERSEY TEAM
MATEUSZ BEDNARCZYK 344
RYSZARD GRYGONIS 342
ARKADIUSZ POSMYK 341
DKK GRYF DEBICA
MAREK KULAS 62
JACEK PIĄTEK 288
FENIX TYCHY
JAN CEGLAREK 21
JAKUB CISZAK 248
GATTA BIKE-RS
KACPER ŁOCHOWSKI 268
ROBERT PILCH 34
KAMIL WÓJT 14
GEDORE SKAJ TEAM
ARTUR BORATYN 23
ALEKSANDRA DREJ 231
GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
PATRYK DOMAGAŁA 166
DOMINIK GRZEGORZYCA 64
PIOTR KLUKOSZOWSKI 198
PATRYK SZYMAŃSKI 53
ROBERT TROSZOK 135
GRUPA MARAT
JAROSŁAW LIBERACKI 77
GRUPETTO GORLICE
BARTŁOMIEJ OGIELA 105
GTC GRACZE
JÓZEF KOSIEC 151
ROBERT KOWALSKI 374
HP CYCLING TEAM
TOMASZ MAJCHER 178
J-LABS C67 RACING TEAM
MIKOŁAJ KUKURBA 193
JAS-KÓŁKA
EDWARD JURZYCA 266
MAREK MARSZAŁEK 129
DARIUSZ POTONIEC 218
KRZYSZTOF WASILEWSKI 272
SZYMON WRÓBEL 93
JBG-2 TEAM
MARIUSZ MICHAŁEK 373
JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM
JERZY WIŚNIEWSKI 362
KETTLER BIKE TEAM
ANDRZEJ SADŁECKI 165
KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH
ADAM PRZEJCZOWSKI 293
KOLARSKI.EU
JAKUB BIERNADSKI 263
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
JAKUB CHARCHUT 190
ŁUKASZ KRAMARCZYK 543
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 184
ŁUKASZ ŚLEZIAK 252
IZABELA WŁOSEK 97
KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN
TOMASZ GORAUS 197
MICHAŁ NOWOK 108
RAFAŁ SEKTA 43
RAFAŁ WROŻYNA 134
KSPO ARROW
ARKADIUSZ BICZEWSKI 111
KAROLINA KUKUŁA 249
KTC KIELCE
MAGDALENA CHECHELSKA 244
ADAM MACHNIK 175
LEGNICKI KLUB KOLARSKI WULKAN
MARCIN LATOSZEK 194