PGŚ - Bieg Baby Jagi - 10 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
J-I-K - Junior I K
MAGDA HORABIK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
MARTA ROKITA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-K: 2 (Opłaconych: 1)
S-I-K - Senior I K
SYLWIA BARSZCZ PL 23
PAULINA BOŻEK Tak PL 23
PAULINA BRUDNY Tak PL HANULAK TEAM 23
KATARZYNA DUDA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
VALENTYNA KILIARSKA UA CHEMIK NOXY PULAWY 23
KATARZYNA KOWALSKA PL 23
KASIA KOWALSKA PL 23
OLIMPIA KOZIOROWSKA Tak PL 23
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL 23
KLAUDIA LASOCKA PL 23
AGNIESZKA ŁAPKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
IZABELA MATEREK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
JOANNA SADRAK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
EWA SKRZYNIARZ PL 23
KATARZYNA SOBOŃ Tak PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ 23
MAGDALENA SYREK Tak PL 23
BARBARA WĘGRZYN PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
ELŻBIETA WOŹNICA PL 23
EWA WZOREK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 19 (Opłaconych: 9)
S-II-K - Senior II K
KAROLINA BANASIK PL 23
MAJA BANASZCZYK Tak PL 23
ANNA CYRAN Tak PL 23
KATARZYNA DOMOSŁAWSKA-ŻYLIŃSKA Tak PL 23
ALICJA GĘBSKA PL 23
ANNA GRYNDA PL 23
EWA JANUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
AGNIESZKA JEDLINSKA Tak PL 23
MARTA JĘDRYS PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
WIOLETA JOŃCZYK Tak PL 23
ANETA KORNECKA-CIELIBAŁA Tak PL 23
RENATA KOŚCIOŁEK Tak PL 23
KATARZYNA KOTARBA Tak PL 23
EWA MAJER Tak PL SOLGAR 23
SYLWIA MARKIEWICZ Tak PL 23
ANNA MROŻEK Tak PL 23
KAROLINA OPAŁKO Tak PL 23
ANNA RESIAK PL 23
ALEKSANDRA RYGIEL PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 23
KAROLINA STEFANOWSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
JOLANTA SZYMONEK Tak PL 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KINGA ZARÓD PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 23 (Opłaconych: 16)
M-K - Masters K
JOLANTA BARTNIK Tak PL 23
ALEKSANDRA BIERNACKA Tak PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 23
NINA CHMIEL PL 23
KATARZYNA DOMAŃSKA PL 23
JOANNA DUDA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
AGNIESZKA JASZCZYK Tak PL 23
URSZULA KARPIŃSKA PL 23
RENATA MAZUR Tak PL 23
JUSTYNA SMOLAREK PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW. 23
BEATA MARIA STACHURSKA Tak IT ASD ATLETICA CITÀ DEI PAPI ANAGNI 23
ANETA SZNAJDER Tak PL 23
IZABELLA WALISZEWSKA-PLEWA Tak PL 23
EWA WAWRZYKOWSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
DOROTA WÓŁKIEWICZ Tak PL 23
ELŻBIETA WYBRANOWSKA PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW. 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 15 (Opłaconych: 10)
W-I-K - Weteran I K
GRAŻYNA KULESZA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 1 (Opłaconych: 1)
W-II-K - Weteran II K
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 0
J-I-M - Junior I M
NORBERT GRUDZIEŃ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MARCIN JAKUBOWSKI PL 23
DAWID KASPRZYK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
PIOTREK MISIOREK PL 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
BARTŁOMIEJ WÓŁKIEWICZ Tak PL 23
PIOTREK WÓŁKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-M: 7 (Opłaconych: 4)
S-I-M - Senior I M
MATEUSZ BĄK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak PL 23
MACIEJ BIELACHA PL MECHANIK KIELCE 23
MICHAŁ BIELAT Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KAMIL DZIGMAN PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
TOMASZ GÓRSKI Tak PL BBM / BBL KIELCE 23
PAWEŁ HEINICH PL 23
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL 23
TYMOTEUSZ JONCZYK PL 23
KAROL KOBUS PL 23
MICHAŁ KOSIOR Tak PL AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 23
PAWEŁ KULESZA Tak PL 23
MARCIN LATAŁA PL 23
SEBASTIAN ŁUKASIEWICZ Tak PL 23
JACEK MAZUR Tak PL BLOK EKIPA 23
TOMASZ MUSIAŁ PL 23
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
DANIEL OLESIŃSKI PL 23
MATEUSZ PIĄTEK Tak PL ZGRUPKA LUBOŃ 23
MATEUSZ PLIŚ Tak PL BLOK EKIPA 23
ADAM POCHEĆ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
SZYMON SIWONIA PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ 23
JAKUB SŁAWIŃSKI PL POCZĄTKUJĄCY 23
DAMIAN STACHURA Tak PL LOVEST.PL RUNLIFE 23
JAKUB STACHURSKI Tak PL 23
KAMIL SZYMKIEWICZ PL 23
MATEUSZ ŚWIETLIK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
PAWEŁ TELKA Tak PL 23
JAKUB WESOŁOWSKI PL 23
KAMIL WILKOSZ PL 23
KRZYSZTOF WOJCICKI PL 23
DAMIAN WYSOCKI PL 23
DANIEL ZABORSKI PL PROGRESSUM24.PL 23
MATEUSZ ZEGADŁO PL 23
MARCIN ZYGMUNT PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 35 (Opłaconych: 15)
S-II-M - Senior II M
ARTUR BIAŁOGOŃSKI PL 23
ROBERT BIELECKI Tak PL 23
KAROL BŁAJSZCZAK PL TSA SANDOMIERZ 23
MICHAŁ BOROŃ PL 23
PIOTR BRZOZA Tak PL 23
PAWEŁ CZERWIAK Tak PL 23
ZBIGNIEW DULEMBA Tak PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
JACEK FILIPEK Tak PL EZER EZ DA EZINEZKOA 23
MACIEJ GABARSKI Tak PL 23
ERNEST GAŁĘZIOWSKI PL 23
DANIEL JAGODZKI Tak PL 23
PIOTR JĘDROCHA Tak PL 23
PAWEŁ KACPRZAK PL 23
PIOTR KARDAS Tak PL CENTROSTAL-KIELCE 23
PAWEŁ KOSIN Tak PL 23
MATEUSZ KOT Tak PL 1. OREL 23
WOJCIECH KOTARBA Tak PL FEBRISAN 23
TOMASZ KOZIEŁ Tak PL 23
ŁUKASZ KRACZYŃSKI PL 23
ADAM KRÓL Tak PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY 23
ARKADIUSZ KUREK Tak PL PONIDZIE TEAM 23
ANDRZEJ LACHOWSKI PL LACHO TEAM 23
JACEK LECH Tak PL ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA 23
KRZYSZTOF ŁODEJ Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
SŁAWOMIR MAJ Tak PL 23
SEBASTIAN MAZUR Tak PL 23
PAWEŁ MOCZYŃSKI PL 23
MICHAŁ NAWROCKI Tak PL BYDLAKI 23
MARCIN NOWAK Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
SŁAWOMIR PASIEKA PL 23
PAWEŁ PODGRODZKI PL 23
PIOTR PODSIADŁO Tak PL DREAM RUN 23
KRZYSZTOF POGORZELSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF PRUCIAK PL RUN-LOG.COM 23
PAWEŁ PRUCNAL Tak PL 23
STANISŁAW PYTEL Tak PL 23
PIOTR SŁOWIŃSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ANDRZEJ SROKA Tak PL 23
GRZEGORZ STEFANOWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ STĘPIEŃ PL KIELCE 23
SEBASTIAN SZABLIŃSKI Tak PL 23
KAROL ŚCIGA PL 23
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMO 23
PAVEL VERECKYI UA CHEMIK NOXY PULAWY 23
TOMASZ WĄDEK Tak PL 23
PAWEŁ WOJTYNA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
RAFAŁ WYDRZYŃSKI PL 23
MARCELI ZABOREK PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
TOMASZ ZAJĄC Tak PL 23
PIOTR ZALIŃSKI PL 23
BARTEK ZAPAŁA PL 23
PIOTR ZIĘBA PL 23
ŁUKASZ ZYGAROWICZ Tak PL 23
PIOTR ŻŁOBECKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 54 (Opłaconych: 32)
M-M - Masters M
GRZEGORZ BANASIK PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ 23
PRZEMYSŁAW BODO Tak PL 23
PIOTR CHMIEL Tak PL NURT MOSTKI 23
GRZEGORZ DĄBROWSKI PL 23
PRZEMYSŁAW DOMAŃSKI PL 23
PAWEŁ DZIOPA Tak PL IPA 23
TOMASZ GAWOR Tak PL 23
DARIUSZ JAGODZIŃSKI Tak PL ROSSBIEGANI 23
NORBERT JEDYNAK Tak PL 23
RAFAŁ KARPIŃSKI PL 23
PIOTR KLISIK Tak PL 23
TOMASZ KRUK Tak PL 23
MIROSŁAW KRUSZYNA Tak PL MZD KIELCE 23
SŁAWOMIR ŁYŻWA PL 23
PAWEŁ MEJ PL 23
TOMASZ MICHAŁEK Tak PL 23
JACEK POLAK PL BIEGUSIEM.PL 23
MARCIN RAKOCZY Tak PL MOTOINTEGRATOR/KKL KIELCE 23
TOMASZ SIEROŃ PL 23
ADAM SIGER PL 23
MAREK SMULCZYŃSKI PL WŁOCHATE BURCHLIKI 23
PIOTR SOBCZYK Tak PL 23
PIOTR STANIEC PL 23
JAROSŁAW STAWCZYK PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW. 23
PIOTR SZANIECKI PL 23
MARCIN SZPLIT Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
JAKUB TAKOSOGLU Tak PL 23
JACEK WIATROWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 28 (Opłaconych: 14)
W-I-M - Weteran I M
RAFAŁ DUDA Tak PL 23
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF JAKUBOWSKI Tak PL 23
ADAM KUBKA Tak PL FUNDACJA UDARU MÓZGU 23
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM 23
WIESŁAW LUDWINEK Tak PL BIEGNĘ Z JACKIEM W 23
JAROSŁAW MARMUR Tak PL 23
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 23
WIESŁAW PIÓRO PL IPA 23
WIESŁAW RUCHOMSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR SĘDYBYŁ Tak PL 23
JAROSŁAW STANEK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 23
ZENON STĘPIEŃ Tak PL KKL KIELCE 23
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 14 (Opłaconych: 13)
W-II-M - Weteran II M
JAN GROŃSKI Tak PL BBM KIELCE 23
CZESŁAW IWAN Tak PL 23
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE 23
MIECZYSŁAW SEWERZYŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-M: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 202 (Opłaconych: 119)