PGŚ - Bieg Górala Świętokrzyskiego - 6 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
J-I-K - Junior I K
MICHALINA BISKUP Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MARTA JĘDRZEJCZYK Tak PL 23
PAULA KŁUSEK PL 23
SANDRA KOSZARSKA PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL 23
ALEKSANDRA KUŚ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
EDYTA NIEWCZAS Tak PL BODZENTYN 23
ANGELIKA PYTEL Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
PAULINA SUPERNAT PL 23
WIKTORIA ŚWIERCZYŃSKA PL 23
NATALIA ZWOLIŃSKA Tak PL BODZENTYN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-K: 11 (Opłaconych: 7)
S-I-K - Senior I K
KATARZYNA ANDURA PL 23
PAULINA BORYCKA PL 23
PAULINA BOŻEK Tak PL 23
LIDIA FĄFARA Tak PL 23
VALENTYNA KILIARSKA UA CHEMIK NOXY PULAWY 23
KASIA KOWALSKA PL 23
KLAUDIA LASOCKA PL 23
AGNIESZKA ŁAPKA Tak PL 23
IZABELA MATEREK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MILENA MICHNOWSKA PL 23
JOANNA SADRAK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
EWA SKRZYNIARZ PL 23
KATARZYNA SOBOŃ Tak PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ 23
IWONA SZLĘZAK PL AKADEMIA HOLISTYCZNA 23
AMANDA TARNIK Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 23
ELŻBIETA WOŹNICA PL PROGRESSUM24.PL 23
EWA WZOREK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 17 (Opłaconych: 6)
S-II-K - Senior II K
MAAŁGORZATA ARTWIK PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
RENATA BOROWIEC PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 23
ALEKSANDRA FRANIA Tak PL 23
KAROLINA GŁOGOWSKA PL 23
ANNA GRYNDA Tak PL 23
AGNIESZKA JEDLINSKA Tak PL 23
MARTA JĘDRYS PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
WIOLETA JOŃCZYK Tak PL 23
MILENA KOSZARSKA PL 23
EWA MAJER Tak PL SOLGAR 23
KAROLINA OPAŁKO PL 23
KATARZYNA PAWŁOWSKA PL 23
EWELINA PIETROWSKA Tak PL 23
ALEKSANDRA RYGIEL PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 23
ANNA STĘPIEŃ-ZABOREK PL WKURW_TEAM 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 16 (Opłaconych: 7)
M-K - Masters K
JOANNA ADAMCZYK PL 23
JOLANTA ANDURA PL 23
JOLANTA BARTNIK Tak PL MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI 23
ALEKSANDRA BIERNACKA Tak PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 23
RENATA KANIA Tak PL 23
EWA PAWŁOWSKA PL 23
BEATA MARIA STACHURSKA IT ASD ATLETICA CITÀ DEI PAPI ANAGNI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 7 (Opłaconych: 3)
W-I-K - Weteran I K
ALINA KAZIO Tak PL 23
MARIA ORNATOWSKA Tak PL 23
RENATA RADUSZEWSKA PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 3 (Opłaconych: 2)
W-II-K - Weteran II K
BARBARA WÓJCICKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 1 (Opłaconych: 1)
J-I-M - Junior I M
WIKTOR GAŁKA PL 23
NORBERT GRUDZIEŃ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MARCIN JAKUBOWSKI PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
DAWID KASPRZYK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL 23
BARTOSZ MIAZGA Tak PL KKL KIELCE 23
PIOTREK MISIOREK PL 23
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ADAM POCHEĆ Tak PL 23
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
PAWEŁ WŁODARCZYK Tak PL 23
KONRAD WÓJCIK PL KKL KIELCE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-M: 13 (Opłaconych: 9)
S-I-M - Senior I M
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak PL 23
MICHAŁ BIELAT Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
JAKUB CABAN PL 23
KAMIL DZIGMAN PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MATEUSZ FĄFARA Tak PL 23
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL 23
MICHAŁ KOSIOR Tak PL AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 23
PAWEŁ KULESZA Tak PL 23
MARCIN LATAŁA PL 23
MARIUSZ MATEREK PL 23
JACEK MAZUR Tak PL BLOK EKIPA 23
MATEUSZ PLIŚ Tak PL BLOK EKIPA 23
SZYMON SIWONIA Tak PL ZABIEGANI / KIELECKIBIEGACZ 23
KAROL SOKOŁOWSKI Tak PL SAID 23
DAMIAN STACHURA Tak PL 23
JAKUB STACHURSKI PL ASD ATLETICA CITÀ DEI PAPI ANAGNI 23
ANDRZEJ STARZYNSKI UA 23
MARCIN SYKULSKI PL 23
KAMIL SZYMKIEWICZ PL 23
ŁUKASZ SZYMONEK Tak PL 23
MATEUSZ ŚWIETLIK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMO 23
KAMIL WIĄCEK Tak PL 23
KAMIL WILKOSZ PL 23
KRZYSZTOF WOJCICKI PL 23
DANIEL ZABORSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 26 (Opłaconych: 13)
S-II-M - Senior II M
KAROL BŁAJSZCZAK PL TSA SANDOMIERZ 23
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM 23
PAWEŁ CZERWIAK Tak PL 23
ARKADIUSZ ĆWIEK PL SKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHA 23
PIOTR GAWIOR Tak PL BIURO PROJEKTOWE ARCAD KIELCE 23
DANIEL JAGODZKI Tak PL 23
PIOTR JĘDROCHA Tak PL 23
PAWEŁ KACPRZAK PL 23
PIOTR KARDAS Tak PL CENTROSTAL-KIELCE 23
TOMASZ KOMAR Tak PL 23
PAWEŁ KOSIN Tak PL 23
MATEUSZ KOT Tak PL 1. OREL 23
WOJCIECH KOTARBA Tak PL FEBRISAN 23
TOMASZ KOZIEŁ Tak PL 23
ŁUKASZ KRACZYŃSKI PL 23
ADAM KRÓL Tak PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY 23
ARKADIUSZ KUREK Tak PL PONIDZIE TEAM 23
PIOTR KWAŚNIEWSKI PL 23
ANDRZEJ LACHOWSKI PL LACHO TEAM 23
JACEK LECH Tak PL ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA 23
KRZYSZTOF ŁODEJ Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KRZYSZTOF MAGDZIARZ Tak PL AKADEMIA HOLISTYCZNA 23
SŁAWOMIR MAJ Tak PL 23
MICHAŁ MAJKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MARCIN NOWAK Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
WOJCIECH PIETROWSKI Tak PL TEAM HERBALIFE 23
KRZYSZTOF POGORZELSKI Tak PL 23
PAWEŁ PRUCNAL PL 23
STANISŁAW PYTEL Tak PL 23
PIOTR SABAT Tak PL SAID 23
DAMIAN SIWONIA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL 23
DAWID SOKOŁOWSKI Tak PL SAID 23
GRZEGORZ SOLARZ PL 23
ANDRZEJ SROKA Tak PL 23
PIOTR STANIEC Tak PL 23
ŁUKASZ STĘPIEŃ PL KIELCE 23
PAVEL VERECKYI UA CHEMIK NOXY PULAWY 23
PAWEŁ WOJTYNA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MARCELI ZABOREK PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
PIOTR ŻŁOBECKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 40 (Opłaconych: 29)
M-M - Masters M
GRZEGORZ BANASIK PL KIELECKIBIEGACZ.PL 23
MARIUSZ BIAŁEK Tak PL MZD KIELCE 23
PIOTR CHMIEL Tak PL NURT MOSTKI 23
PRZEMYSŁAW DOMAŃSKI PL 23
PAWEŁ DZIOPA Tak PL IPA 23
PIOTR KLISIK Tak PL 23
SEBASTIAN KOWALSKI Tak PL KIELCE 23
TOMASZ KRUK Tak PL 23
MIROSŁAW KRUSZYNA Tak PL MZD KIELCE 23
PAWEŁ MEJ PL 23
SYLWESTER NIEWADZI PL 23
JACEK POLAK PL BIEGUSIEM.PL 23
ROBERT RÓZGA Tak PL 23
SŁAWOMIR SĘDYBYŁ Tak PL 23
MAREK SIDORCZUK PL 23
GRZEGORZ SKIBA PL 23
PIOTR SZANIECKI PL 23
JAKUB TAKOSOGLU Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 23
JACEK WIATROWSKI PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 19 (Opłaconych: 10)
W-I-M - Weteran I M
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL 23
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM 23
WALDEMAR KWIECIEŃ Tak PL 23
WIESŁAW LUDWINEK Tak PL 23
WIESŁAW PIÓRO Tak PL IPA 23
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL SAID 23
JAROSŁAW STANEK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 23
ZENON STĘPIEŃ Tak PL KKL KIELCE 23
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL 23
MARIAN WŁODARCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 10 (Opłaconych: 10)
W-II-M - Weteran II M
JAN GROŃSKI Tak PL BBM KIELCE 23
CZESŁAW IWAN Tak PL 23
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE 23
PAWEŁ WÓJCICKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-M: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 167 (Opłaconych: 101)