PGŚ - Bieg Zbója Kaka - 22 km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
J-I-K - Junior I K
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-K: 0
S-I-K - Senior I K
PAULINA BOŻEK Tak PL 23
DOMINIKA CIOBAN PL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 23
VALENTYNA KILIARSKA UA CHEMIK NOXY PULAWY 23
KATARZYNA MĘTRAK Tak PL 23
ANNA PANKOWSKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
AGNIESZKA SKIBA PL NIGHT RUNNERS 23
EWA SKRZYNIARZ PL 23
KATARZYNA SOBOŃ Tak PL 23
KLAUDIA SZMIGIEL Tak PL 23
MONIKA SZYDŁOWSKA Tak PL 23
MAŁGORZATA WICHA Tak PL WKS WAWEL KRAKÓW 23
EWA WZOREK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-K: 12 (Opłaconych: 8)
S-II-K - Senior II K
GOSIA BĄDZIUL PL 23
ANNA BOBER Tak PL 23
KAMILA GALA PL NAPRZÓD MŁOCINY 23
IWONA GRABOWSKA Tak PL 23
ALDONA JAROSZ-PIWONSKA PL SMASHING PĄPKINS 23
WIOLETA KLAMIŃSKA Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 23
KATARZYNA KORPUS-MIELCZARSKA PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
ANNA KRĘŻOŁEK PL 23
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ PL NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 23
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ PL NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 23
SYLWIA PALKA Tak PL 23
MARLENA PIĘTA Tak PL BIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW. 23
AGATA RAK Tak PL 23
ANNA SITEK PL KB MARATOŃCZYK DĘBICA 23
YULIA STRUKOVA Tak RU 23
MONIKA SZKUTA Tak PL KONDYCJA 23
AGNIESZKA ŚWINARSKA Tak PL 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ILONA WERENKOWICZ-WRONA Tak PL 23
ANNA WOJDYŁ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-K: 20 (Opłaconych: 11)
M-K - Masters K
JOLANTA BARTNIK Tak PL MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI 23
IZABELA KOMAR PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-K: 2 (Opłaconych: 1)
W-I-K - Weteran I K
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-K: 0
W-II-K - Weteran II K
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-K: 0
J-I-M - Junior I M
DAWID KASPRZYK PL 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
Ilość zgłoszeń w kategorii J-I-M: 2 (Opłaconych: 1)
S-I-M - Senior I M
BARTŁOMIEJ BIAŁUCH Tak PL 23
ŁUKASZ DĄBROWSKI Tak PL POSECIENAMECIE 23
MARCIN DULĘBA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KAMIL DZIGMAN PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL 23
MICHAŁ JANISZ Tak PL 23
PAWEŁ KARSZNIA Tak PL 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
JACEK MAZUR Tak PL BLOK EKIPA 23
WOJCIECH MAZUREK Tak PL 23
BARTOSZ MICHALSKI Tak PL 23
DOMINIK PIETRASZEK Tak PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
MATEUSZ PLIŚ Tak PL BLOK EKIPA 23
ADAM POCHEĆ Tak PL 23
ŁUKASZ RAK Tak PL 23
KONRAD RDZANEK Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
DAMIAN STACHURA Tak PL LOVEST.PL RUNLIFE 23
MARCIN STAROMŁYŃSKI Tak PL 23
MARIUSZ TOMCZYK Tak PL 23
KAMIL WILKOSZ PL 23
DANIEL ZABORSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-I-M: 21 (Opłaconych: 17)
S-II-M - Senior II M
BARTŁOMIEJ ADLER Tak PL 23
MAREK BASĄG PL 23
MICHAŁ BIAŁĘCKI Tak PL 23
MICHAŁ CHODNIEWICZ Tak PL 23
MARCIN CHOJNACKI PL KONDYCJA 23
GRZEGORZ CYRAN Tak PL 23
TOMASZ FILAK Tak PL 23
PAWEŁ FRĄCKIEWICZ PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
MIŁOSZ GAJEK Tak PL 23
PAWEŁ GRATKA Tak PL 23
KAMIL JABLONSKI PL 23
ARTUR JANUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PIOTR JĘDROCHA Tak PL 23
MATEUSZ KOT Tak PL 1. OREL 23
MARIUSZ KWARCIAK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
TOMASZ ŁABĘDZKI PL 23
SŁAWOMIR MAJ Tak PL 23
DAWID MAJEWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KRZYSZTOF MAŁYSKA Tak PL 23
MICHAŁ MULTAN Tak PL BŁĘKITNI KRZECZÓW 23
ŁUKASZ PAŁKA Tak PL 23
DAWID PETRÓW Tak PL DREAM RUN 23
KAROL PRĘDOTA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KRZYSZTOF PRUCIAK PL RUN-LOG.COM 23
PAWEŁ PRUCNAL Tak PL 23
SZYMON SANKOWSKI Tak PL ZABIEGANI MIELEC 23
ANDRZEJ SROKA Tak PL 23
ŁUKASZ STAROMŁYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ STĘPIEŃ Tak PL KIELCE 23
MARCIN TOKARSKI PL KS FENIKS OPOCZNO 23
PAVEL VERECKYI UA CHEMIK NOXY PULAWY 23
WOJCIECH WĄDER Tak PL 23
PIOTR ŻŁOBECKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii S-II-M: 33 (Opłaconych: 24)
M-M - Masters M
ROBERT BĘBEN PL BBL OSTROWIEC ŚW. 23
IRENEUSZ BOGUCKI Tak PL BBL OSTROWIEC ŚW. 23
ARKADIUSZ DUKAŁA Tak PL 23
PAWEŁ DZIOPA PL 23
RADEK GOZDEK Tak PL WARSZAWSKI SCYZORYK 23
SZYMON GÓRSKI PL 23
JACEK HUBNER Tak PL 23
ADAM JEZIOREK Tak PL 23
PIOTR KANIA PL 23
PIOTR ŁUKASIK PL 23
KRZYSZTOF MIERNIK Tak PL 23
SYLWESTER NIEWADZI PL 23
PIOTR STANIEC PL 23
JAROSŁAW STAWCZYK Tak PL BBL OSTROWIEC ŚW. 23
TOMASZ STĘPIEŃ PL BRYGADA ŚWIĘTOKRZYSKA 23
GRZEGORZ STYCZEŃ PL POGORIA BIEGA 23
PIOTR SZANIECKI PL 23
RADOSŁAW SZATKOWSKI PL 23
JACEK WIATROWSKI PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
PAWEŁ WÓŁKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-M: 20 (Opłaconych: 8)
W-I-M - Weteran I M
ZBIGNIEW JACKOWSKI PL 23
KONRAD LUŚCIŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-I-M: 2 (Opłaconych: 0)
W-II-M - Weteran II M
JERZY BORKOWSKI Tak PL BIEGIEM RADOM 23
JAN GROŃSKI Tak PL 23
CZESŁAW IWAN Tak PL 23
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii W-II-M: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 116 (Opłaconych: 74)