Puchar Gór Świętokrzyskich na 44km: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K20 - Senior I - K
KARINA BIAŁOBŁOCKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 1 (Opłaconych: 0)
K30 - Senior II - K
BOŻENA CZERWIŃSKA Tak PL TSA SANDOMIERZ 23
IZABELA KUCHTA PL 23
EWA MAJER Tak PL NORAFSPORT 23
AGATA MATEJCZUK Tak PL KS ALASKA ŁÓDŹ/ SPARTEZ 23
BARBARA MITOSEK PL 23
ANIA PAŁACHA Tak PL 23
LIDIA PYTEL PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
JULITA SKRZYNIARZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 8 (Opłaconych: 5)
K40 - Masters K
YURIY BLAHODIR Tak UA KS ICE-MAT TEAM 23
EWA JACKOWSKA PL 23
MARIOLA JAMRÓZ Tak PL 23
AGNIESZKA KOZŁOWSKA Tak PL 23
JOANNA OLCHAWA PL 23
RENATA PRZEPIÓRA Tak PL 23
BEATA WIERZBICKA Tak PL TSA SANDOMIERZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 7 (Opłaconych: 5)
K50 - Weteran I - K
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 0
K60 - Weteran II - K
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 0
M20 - Senior I - M
KRZYSZTOF ANIOŁ PL KU AZS UJK KIELCE 23
MARIUSZ BUGAJNIAK PL 23
PAWEŁ CZERWIAK PL 23
MARCIN DULĘBA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
SYLWESTER FIUK PL 4RUNPIŃCZÓW 23
MICHAL FOREMNIAK PL 23
BARTOSZ GORCZYCA Tak PL BUFF TEAM POLSKA 23
MATEUSZ GUZY PL 23
BŁAŻEJ JAGIEŁŁO Tak PL 23
MICHAŁ JAGIEŁO PL 23
KAMIL KOŁODZIEJSKI PL BBM KIELCE 23
PAWEŁ KULESZA Tak PL KIELCE 23
KAMIL LEŚNIAK PL 23
JAROSŁAW LUBIŃSKI PL KKL KIELCE 23
WOJTEK MACH PL 23
KRZYSZTOF MACIEJSKI PL 23
MATEUSZ MIZERA PL 23
MICHAŁ OLESIEJUK PL TSA SANDOMIERZ 23
DANIEL OLESIŃSKI PL 23
MICHAŁ OLSZEWSKI PL 23
MARCIN POŻOGA PL KIELCE 23
MICHAŁ SNOPCZYŃSKI PL DECATHLON KIELCE 23
MIŁOSZ SZCZEŚNIEWSKI Tak PL SALCO SPORT TEAM 23
KRZYSZTOF WÓJCICKI Tak PL 23
MATEUSZ WÓJCIK Tak PL 23
MICHAŁ ZUGAJ PL KIELCE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 26 (Opłaconych: 6)
M30 - Senior II - M
RAFAŁ BARAŃSKI Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW. 23
BARTOSZ BERNACKI Tak PL 23
ARTUR BORCUCH Tak PL 23
PIOTR BRZOZA Tak PL B&B KIELCE TEM 23
RAFAŁ CZARNECKI PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
PRZEMYSŁAW DZIEWIERZ PL 23
RAFAŁ GACZYŃSKI Tak PL 23
DANIEL JAGODZKI PL 23
WALDEMAR JANCZAK PL KAK 23
MICHAŁ JARCZYŃSKI Tak PL KW TORUŃ 23
SZYMON JARZYNA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KONRAD KISIELEWSKI PL 23
MARCIN KOŁOCH PL 23
PIOTR KOPYRA PL 23
DARIUSZ KOZUBEK PL 23
ANDRZEJ LACHOWSKI Tak PL LACHO TEAM 23
MARCIN MATYSIAK Tak PL GAPMONT RUNNING TEAM 23
PAWEŁ MICHALSKI PL AGA-REH 23
MICHAŁ OBARA PL 23
DAMIAN ORZECHOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KRYSTIAN PARANDYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PRZEMEK PAUL PL 23
SZYMON PODSIADŁY Tak PL 23
KRZYSZTOF POGORZELSKI PL 23
PRZEMYSŁAW PRONOBIS PL SPORT MEDICAL REHABILITACJA-OSTROWIEC SW 23
PATRYK PRZYBYLSKI Tak PL 23
TOMASZ RACZYŃSKI Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU 23
GRZEGORZ RAKOCZY Tak PL 23
PAWEL STEPNIK PL ŚMIGASIĘ 23
TOMASZ STĘPIEŃ PL BRYGADA ŚWIĘTOKRZYSKA 23
MARCIN STOKOWIEC PL KKL KIELCE 23
KONRAD SWAŁDEK PL 23
MICHAŁ ŚCIUBEŁ PL 23
RAFAŁ ŚLIWIŃSKI PL 23
CEZARY ŚLIWKA PL 23
MARCIN TOKARSKI Tak PL CERAMIKA PARADYŻ 23
MARCIN WALDON PL HRMAX ŻORY 23
PAWEŁ WOSIEK Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW. 23
DANIEL WOSIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 39 (Opłaconych: 16)
M40 - Masters M
JACEK BANAK PL B&B KIELCE TEM 23
KAMIL BERNACKI Tak PL DAWID OSTROWIEC 23
MARCIN BIL Tak PL 23
JAKUB BŁĘDOWSKI PL TRUCHTACZ.PL 23
WOJTEK BRYJA PL 23
MACIEJ BUJAK Tak PL M M B U J A K 23
PIOTR CHMIEL Tak PL 23
ROBERT FARON Tak PL SALCO SPORT TEAM 23
MARIUSZ GÓRA PL BBM KIELCE 23
JACEK JACKOWSKI PL 23
BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI Tak PL KKL KIELCE 23
ROBERT KUMAŃSKI Tak PL 23
MAREK MATYSIAK PL GAPMONT RUNNING TEAM 23
PAWEŁ MEJ Tak PL BOSY BIEGACZ 23
ARTUR MIZDRAK PL ELEKTRIMONT KRAKÓW 23
WALDEMAR PISIAŁEK Tak PL CERAMIKA PARADYŻ RUN TEAM 23
KAROL POSZALSKI Tak PL ŚKA 23
JACEK SADŁOCHA Tak PL 23
WOJCIECH SIKORA Tak PL 23
GRZEGORZ SKALSKI PL 23
MAREK SKRZYNIARZ PL FITNESS CLUB TAO KIELCE 23
KAROL SOBULSKI Tak PL KALIŃSKA TEAM 23
KRZYSZTOF WALDON PL HRMAX ŻORY 23
KRZYSZTOF WIĄCEK Tak PL 23
KRZYSZTOF WIĄCEK PL 23
PAWEŁ WIERZBICKI Tak PL TSA SANDOMIERZ 23
MARIUSZ ZAGAJEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 27 (Opłaconych: 15)
M50 - Weteran I - M
WOJCIECH CZEKAJ Tak PL 23
WIESŁAW GAŁKA Tak PL 23
RYSZARD GÓRECKI PL NIESTOWARZYSZONY 23
KRZYSZTOF JABŁOŃSKI Tak PL 23
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM 23
KONRAD LUŚCIŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ MARCZEWSKI Tak PL 23
MARIAN NIZIOŁ Tak PL 23
MIROSLAW NOWAK PL 23
DARIUSZ PLUCIŃSKI PL 23
TOMASZ SZYMKIEWICZ Tak PL 23
ANDRZEJ ZATORSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 12 (Opłaconych: 9)
M60 - Weteran II - M
PIOTR FARON PL RACING OLEŠNÁ ""A 23
MIECZYSŁAW NAPORA PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROMAN TRZCIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 4 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 124 (Opłaconych: 57)