Rajcza Tour - FINAŁ klasyfikacji górskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK HOBBY BOHUMIN 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DOROTA PAWŁOWICZ Tak PL KUŹNIA TRIATHLONU 23
KRYSTYNA SABAJ PL 23
PAULINA SZARYŃSKA PL 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LUCYNA WAGNER PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAN SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat
TOMASZ BARAN PL DOTSPORT RACING TEAM 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE PL 23
SEBASTIAN DURAJ Tak PL 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ARTUR GOLDMANN Tak PL 23
DAMIAN GRABOWSKI PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD 23
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM 23
DAWID KORNAK Tak PL DA-KOR CYCLING 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ KUŚ Tak PL 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ MARCZAK Tak PL EAZYMUT.PL 23
MACIEJ MENTEL PL POLANA LACHOWICKA BT 23
KAMIL MIESZCZAK PL 23
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 23
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 23
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
TOMASZ ZIERNICKI PL SZMYD COACHING TEAM 23
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL SKI TEAM POLSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 25 (Opłaconych: 15)
B - Mężczyźni 30-39 lat
JAROSŁAW BRYŚ Tak PL 23
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM 23
JAKUB CHARCHUT Tak PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
JAKUB DAJMUND Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
PAWEŁ DĘBIŃSKI PL 23
MARCIN FIOŁKA Tak PL 23
JAKUB GAŁĘSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
MAREK KAPICA Tak PL 23
MICHAŁ KAŹMIERCZAK Tak PL 23
PAWEŁ KĘDZIERAWSKI Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
GRZEGORZ KRUPA PL BIKEHOLICY TINES 23
MACIEJ KRZAK PL 23
PAWEŁ LENCZEWSKI PL 23
TOMASZ MACIUSZEK Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI PL EWODD TEAM 23
PAWEŁ PERCZYŃSKI PL KK CYKLON WARSZAWA 23
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT PUZOŃ PL 23
SEBASTIAN SIWIAK Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
MICHAŁ STACHOWICZ Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
MARCIN SZENDERSKI Tak PL 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR TOMANA PL MAJKA DAYS 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
PAWEŁ WAGNER PL KOLMARKA 23
ADAM WAWOCZNY Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak PL 23
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 48 (Opłaconych: 34)
C - Mężczyźni 40-49 lat
LUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
DAMIAN BARTOSZEK PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ARTUR CAPUTA PL SPORTS CAMP 23
WOJTEK CHLEBEK Tak PL RAJBIT TEAM 23
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
JAN CHUDÝ CZ CK FESO PETŘVALD 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
BARTOSZ FERLIN PL CYKLON 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
BARTOSZ GAWĘDA PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
MICHAL JANIKOWSKI Tak PL BURCAK TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
MARCIN KNAPCZYK PL 23
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK KOZŁOWSKI PL SST LUBCZA 23
TOMASZ KUŹNAR Tak PL JACACOACH 23
ADAM KWAŚNIEWSKI Tak PL BURCAK TEAM 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
WOJCIECH MARKIEWKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW MICHALEC PL 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL 23
ALEKSANDER MILER PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT POŚPIECH Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN POZNACHOWSKI PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL SAY MORE 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
KAMIL STACHOWICZ Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD 23
JAROSŁAW STOKŁOSA PL - 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
JANUSZ SZOŁTYSIK PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MICHAŁ WLAZŁO Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
TOMASZ WOJTKOWSKI PL MY BIKE ROAD TEAM 23
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
JACEK ZABŁOCKI Tak PL - 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
JACEK ŻYDEK PL ---- 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 65 (Opłaconych: 43)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WIT BENSARI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ADAM GRABEK PL KK CYKLON WARSZAWA 23
PAWEŁ JANUKANIS PL ADIOSTRY TEAM 23
TADEUSZ KISZA Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DANIEL LINDNER Tak PL GILICKI BIKE 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WIESŁAW ZAWADA Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
SZYMON KOGUT PL HUROM TEAM 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KAZIMIERZ ROJEK PL VERGE ESKA TEAM 23
ANDRZEJ WÓJCIGA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 188 (Opłaconych: 129)