ROAD MARATON - 11. Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
A - Mężczyźni 19-29 lat
MICHAŁ BŁASZCZYK PL
MARCIN BURZAWA PL GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
MATEUSZ GRABARSKI Tak PL VELOGD 207
ŁUKASZ JANOWSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 141
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 261
ŁUKASZ PĘKALA Tak PL 255
DAWID ZIEMBA Tak PL 258
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 7 (Opłaconych: 5)
B - Mężczyźni 30-39 lat
ŁUKASZ BALCER Tak PL JAS-KÓŁKA 292
BARTŁOMIEJ BERTOLIN Tak PL WYTRZYMALI 293
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL ROKOSZ TEAM 360
JAKUB BROŻEK Tak PL VALMET CYCLING TEAM 297
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 298
DAWID DZIADOSZ Tak PL NIEZRZESZONY 299
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 302
ŁUKASZ GŁOWACZ Tak PL 307
MICHAŁ GOLUS Tak PL BIKE SALON TEAM 309
TOMASZ GRUBKA Tak PL ---- 280
VIKTOR HUZOV Tak UA 310
RAFAŁ JANUSZ Tak PL 311
GRZEGORZ JAZUREK Tak PL VARSO 281
ROBERT KAŁUŻA PL
WIKTOR KUCZYŃSKI Tak PL ABCSURF TEAM TREK 313
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 316
JOACHIM MIKLER Tak PL HALUPCZOK CYCLING TEAM 317
WOJCEICH NIEWIDOK Tak PL INNERGY PELETON RACING TEAM 318
DOMINIK OMIOTEK Tak PL WARSZTATZDROWIA.EU 324
MATEUSZ PAJĄK Tak PL ZWIFT TEAM PL 326
PAWEŁ PERCZYŃSKI PL KK CYKLON WARSZAWA
PIOTR PIĄTEK Tak PL VELOGD 348
SŁAWOMIR RAKUS Tak PL ROKOSZ TEAM 352
MARIUS RATKEVICIUS Tak LT 353
SIMAO SANTA BARBARA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 354
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 370
DARIUSZ WISNIEWSKI PL MKSN MAZOWSZE WARSZAWA
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 346
MICHAŁ ZARĘBA Tak PL 373
MARIUSZ ZUBCZYŃSKI Tak PL 380
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 31 (Opłaconych: 27)
C - Mężczyźni 40-49 lat
ROMAN ABRAMCZYK PL
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 678
WOJTEK CHLEBEK Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 679
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA BIELSKO-BIAŁA 568
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak PL IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA BIELSKO-BIAŁA 582
JAN CHUDÝ Tak CZ ROKOSZ TEAM 591
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 564
GRZEGORZ GREŃ Tak PL NIEZRZESZONY 596
MACIEJ GRZEŚKOWIAK Tak PL 617
MICHAL JANIKOWSKI Tak PL BURCAK TEAM 624
DAMIAN KAUF Tak PL 635
ALEKSANDER KOWALCZYK Tak PL VELOGD 645
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 648
ADAM KRZEMIEŃ PL TG CYCLING TEAM
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 730
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI 680
ADAM KWAŚNIEWSKI Tak PL BURCAK TEAM 681
FRANCISZEK MANIKOWSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 683
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 698
MATEUSZ MORTKA PL
RAFAŁ NITA Tak PL 658
PIOTR NOWACKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 651
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 697
ROBERT OŚLIZŁO PL
DOMINIK PATRZYKOWSKI PL FABRYKAROWERÓW.COM 725
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 686
PIOTR SŁOWIK Tak PL 687
BARTOSZ SOBCZAK Tak PL EROE RACING CLUB 688
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 690
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 691
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 692
LESZEK WUZIAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN 695
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 33 (Opłaconych: 27)
D - Mężczyźni 50-59 lat
MARIUSZ BŁACHUT Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 883
JACEK BRZÓZKA Tak PL JBG-2 CRYOSPACE 898
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 896
MIREK DYKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 871
ZBIGNIEW FAL Tak PL ROKOSZ TEAM 895
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
MAREK LANGIEWICZ Tak PL JAS-KÓŁKA 894
MAREK MARZEC Tak PL 893
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 892
MIROSŁAW WOJTYŚ Tak PL 890
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 880
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 899
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 12 (Opłaconych: 11)
E - Mężczyźni 60 lat +
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 969
TADEUSZ JASIONEK PL JF DUET GOLENIÓW
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROKOSZ TEAM 968
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 992
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 988
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 987
STANISLAW SZCZESNY Tak PL - 984
WACŁAW SZWARC Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 981
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 7)
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CYKLO TÝM HAVÍŘOV 20
MARCELA CIESLAROVÁ CZ CYKLO TÝM HAVÍŘOV
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
MALWINA ŁĄCZYŃSKA Tak PL EROE RACING CLUB 42
KRYSTYNA SABAJ PL
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 39
KATARZYNA ZARĘBA Tak PL 31
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL AVATAR 67
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL JAS-KÓŁKA 70
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL JAS-KÓŁKA 62
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyzna 15-18 lat
FRANCISZEK KOCZAR Tak PL AVATAR 81
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 85)