ROAD MARATON - 11. Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
NIEZRZESZONY
DAWID DZIADOSZ 299
GRZEGORZ GREŃ 596
-
STANISLAW SZCZESNY 984
----
TOMASZ GRUBKA 280
7R ROWMIX TEAM P/B 72D
WACŁAW SZWARC 981
ABCSURF TEAM TREK
WIKTOR KUCZYŃSKI 313
AG-ARCHITEKCI.PL
GRZEGORZ KUBACZKA 730
AVATAR
FRANCISZEK KOCZAR 81
AVATAR
DOMINIKA HANKE 67
BIKE ATELIER TEAM
PATRYK MAZUREK 316
BIKE SALON TEAM
MICHAŁ GOLUS 309
BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI
LESZEK KUSIOWSKI 680
BIKE-RS
MIROSŁAW SÓLNICA 690
BURCAK TEAM
MICHAŁ FABISIAK 564
MICHAL JANIKOWSKI 624
ADAM KWAŚNIEWSKI 681
CYKLO TÝM HAVÍŘOV
DENISA BARTOSOVA 20
MARCELA CIESLAROVÁ
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI
EROE RACING CLUB
MALWINA ŁĄCZYŃSKA 42
BARTOSZ SOBCZAK 688
FABRYKAROWERÓW.COM
DOMINIK PATRZYKOWSKI 725
GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
MARCIN BURZAWA
GRUPA MARAT
MAREK SZATANIK
HALUPCZOK CYCLING TEAM
JOACHIM MIKLER 317
IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA BIELSKO-BIAŁA
BARTOSZ CHMIELEWSKI 568
RAFAŁ CHMIELEWSKI 582
IN MOGILANY CYCLING TEAM
JAROSŁAW MICHALEC 698
DARIUSZ WYLĘŻEK 899
INNERGY PELETON RACING TEAM
WOJCEICH NIEWIDOK 318
JAFI SPORT BIKE TEAM
SIMAO SANTA BARBARA 354
JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ BALCER 292
MACIEJ GIEŁZAK
MARCIN KOWOL 648
PIOTR KUKLA 261
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL 70
MAREK LANGIEWICZ 894
ANDRZEJ MŁYNEK 892
KATARZYNA ORŁOWSKA 62
DARIUSZ PUZOŃ 686
ANGELIKA TLOŁKA 39
PATRYCJUSZ URBANEK 370
MARCIN WRÓBEL 346
JBG-2 CRYOSPACE
JACEK BRZÓZKA 898
JF DUET GOLENIÓW
TADEUSZ JASIONEK
KK CYKLON WARSZAWA
PAWEŁ PERCZYŃSKI
KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN
LESZEK WUZIAK 695
KOLMARKA
MAREK ADAMCZYK 678
MAJKA DAYS
PIOTR TOMANA 692
MKSN MAZOWSZE WARSZAWA
DARIUSZ WISNIEWSKI
MMBIKE TEAM
JANUSZ PIECHACZEK 988
OŚKA WARSZAWA
FRANCISZEK MANIKOWSKI 683
PIOTR NOWACKI 651
POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB
MARIUSZ BŁACHUT 883
WOJTEK CHLEBEK 679
PIOTR DZIĘCIOŁ 302
ŁUKASZ ŚLEZIAK 691
RAWSKA GRUPA KOLARSKA
ŁUKASZ JANOWSKI 141
ROAD MARATON TEAM
MIREK DYKA 871
BOGUSŁAW ROTTE 987
PIOTR WRONA 880
ROKOSZ TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK 360
JAN CHUDÝ 591
ZBIGNIEW FAL 895
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 968
SŁAWOMIR RAKUS 352
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
KRZYSZTOF CIEŚLA 896
SII CYCLING TEAM
KORNEL OLSZEWSKI 697
ŚLĄSK KOLARSKO
PRZEMYSŁAW CZUGA 298
SZMYD COACHING TEAM
JAN CEGLAREK 969
ANDRZEJ PIĄTEK 992
TG CYCLING TEAM
ADAM KRZEMIEŃ
VALMET CYCLING TEAM
JAKUB BROŻEK 297
VARSO
GRZEGORZ JAZUREK 281
VELOGD
MATEUSZ GRABARSKI 207
ALEKSANDER KOWALCZYK 645
PIOTR PIĄTEK 348
WARSZTATZDROWIA.EU
DOMINIK OMIOTEK 324
WYTRZYMALI
BARTŁOMIEJ BERTOLIN 293
ZWIFT TEAM PL
MATEUSZ PAJĄK 326


Ilość wszystkich zgłoszeń: 80