ROAD MARATON - 3. Przełomy Wisłoka - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANIA GÓRECKA Tak PL 23
MONIKA MACH-WAŁA Tak PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
MARTA SYRYJCZYK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
OSKAR BIŻEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
HUBERT DUDZIK PL JAVA - WODA ALKALICZNA 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
KAMIL KACZMARSKI Tak PL 23
RAFAŁ KAWA Tak PL 23
KACPER KOZIOŁ Tak PL - 23
PIOTR KRUPA PL 23
WOJCIECH MATLAK PL ROGELLI TEAM 23
KAMIL MIESZCZAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
BARTŁOMIEJ MILCZANOWSKI Tak PL NO LIMITED 23
WOJCIECH PIRÓG Tak PL TEAM SATEL - CYCLING & RUNNING 23
PAWEŁ ZACZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 9)
B - Mężczyźni 30-39 lat
DANIEL AUGUSTYN Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
MATEUSZ BAŃCZAK Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 23
TOMASZ BARAN Tak PL BODYICOACH TEAM 23
MATEUSZ BIELEŃ Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
KAROL BORECZEK Tak PL EWODD TEAM 23
WOJCIECH BRUZDA Tak PL 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
ROBERT DYDO Tak PL 23
ARTUR DZIOBA PL 23
BARTŁOMIEJ FRIEDLEIN PL 23
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
ADAM GAWLIK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
BARTOSZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
ERNEST HOROSZKO Tak PL SWR SOSBIKE SANOK 23
GABRIEL JANOWSKI Tak PL NIEPOKRĘCĘ 23
JAROSŁAW KIELAR Tak PL ---- 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 23
TOMASZ KOSIBA Tak PL 23
SZYMON LITEWKA Tak PL 23
JAKUB MILCZANOWSKI Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ OLEŚ Tak PL TEAM HUROM 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
WOJCIECH PASOWICZ Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
MATEUSZ PASTUSZAK Tak PL KTC KROSNO 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 23
MARCIN PORĘBA Tak PL BIKE-RS 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
SŁAWOMIR SKÓRA Tak PL JEDLICZE TEAM 23
PRZEMYSŁAW SŁYŚ Tak PL JEDLICZE TEAM 23
MACIEJ STANO Tak PL 23
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL EWODD TEAM 23
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL 23
ANDRZEJ ULMAN Tak PL 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAKUB WACH Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
JAROSLAW WOJTOWICZ Tak PL SANOK 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 39)
C - Mężczyźni 40-49 lat
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
TOMASZ BURY Tak PL 23
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ADAM GALMAN Tak PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
SYLWESTER JACHNA Tak PL 23
KONRAD KANDEFER Tak PL 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
SYLWESTER KOTARBA Tak PL 23
ZBIGNIEW KUPC Tak PL MAJBIKE TEAM 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL 23
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL EWODD TEAM 23
MARIUSZ PRZYBYŁA Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 23
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL EWODD TEAM 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
JACEK SZCZUPAK PL - 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
DARIUSZ WDOWIAK PL SWR SOS BIKE SANOK 23
ARTUR WOJTOWICZ Tak PL 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 32 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 lat
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
ADAM CZUBA Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 23
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
ANDRZEJ MAŁYSA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
ZBIGNIEW PISIAK PL SWR SOS BIKE SANOK 23
JERZY RODZINKA Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60+ lat
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
HENRYK KONOPKA Tak PL ZIELONY CIEN RUDENKA 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
JANUSZ SIWIEC Tak PL 23
STEFAN WÓJCIK Tak PL KTC KROSNO 23
JERZY ŻUBER Tak PL NO LIMITED 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 10 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 124 (Opłaconych: 112)