ROAD MARATON - 3. Przełomy Wisłoka - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
-
KACPER KOZIOŁ 23
JACEK SZCZUPAK 23
----
JAROSŁAW KIELAR 23
AGREGATY EPS SYSTEM
TOMASZ GRABOWY 23
RYSZARD LEŚNIAK 23
BIKE ATELIER TEAM
AGNIESZKA KERTH 23
JERZY ROSA 23
BIKE-RS
MARCIN PORĘBA 23
MIROSŁAW SÓLNICA 23
BODYICOACH TEAM
TOMASZ BARAN 23
BURCAK TEAM
MICHAŁ FABISIAK 23
CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE
TOMASZ GAJAK 23
EWODD TEAM
KAROL BORECZEK 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI 23
MIROSŁAW STOKŁOSA 23
KRZYSZTOF SZARY 23
FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
KAZIMIERZ CZARKOWSKI 23
GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MARTA SYRYJCZYK 23
HUZAR BIKE ACADEMY
STANISŁAW OKOŃSKI 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA 23
IN MOGILANY CYCLING TEAM
ANDRZEJ MAŁYSA 23
JAROSŁAW MICHALEC 23
JAKUB WACH 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ 23
JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL MIESZCZAK 23
MICHAŁ NOWOK 23
JAS-KÓŁKA
MAREK MARSZAŁEK 23
PATRYCJUSZ URBANEK 23
JAVA - WODA ALKALICZNA
HUBERT DUDZIK 23
JEDLICZE TEAM
SŁAWOMIR SKÓRA 23
PRZEMYSŁAW SŁYŚ 23
KOLMARKA
PRZEMYSŁAW CZUGA 23
DOMINIKA HANKE 23
LUCYNA WAGNER 23
PAWEŁ WAGNER 23
KTC KROSNO
ROBERT KUCAB 23
MATEUSZ PASTUSZAK 23
STEFAN WÓJCIK 23
LECH-POL 4X4 TEAM
AGATA MIĘKINIA 23
WOJCIECH MIĘKINIA 23
BARTOSZ SIKORA 23
LUBELSKI KLUB KOLARSKI
KAMIL MAJ 23
MAJBIKE TEAM
ZBIGNIEW KUPC 23
NIEPOKRĘCĘ
GABRIEL JANOWSKI 23
NO LIMITED
BARTŁOMIEJ MILCZANOWSKI 23
JERZY ŻUBER 23
NSB SPORT TEAM RZESZÓW
MONIKA MACH-WAŁA 23
PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
KRZYSZTOF DĘBSKI 23
BARTOSZ GRUBKA 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK 23
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 23
PUŁAVELO
PIOTR CIESIELSKI 23
ŁUKASZ KMIECIK 23
ROAD MARATON TEAM
RYSZARD CHUDYKOWSKI 23
BOGUSŁAW ROTTE 23
PIOTR WRONA 23
ROGELLI TEAM
MAREK MARZEC 23
WOJCIECH MATLAK 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK 23
SANOK
JAROSLAW WOJTOWICZ 23
SCS OSOZ RACING TEAM
DAMIAN BARTOSZEK 23
JANUSZ MULLER 23
ADAM ŚLĄZAK 23
ZBIGNIEW ZIELONKA 23
SII CYCLING TEAM
KORNEL OLSZEWSKI 23
SWR SOS BIKE SANOK
MATEUSZ BAŃCZAK 23
JAKUB MILCZANOWSKI 23
ZBIGNIEW PISIAK 23
MARIUSZ PRZYBYŁA 23
DARIUSZ WDOWIAK 23
SWR SOSBIKE SANOK
ERNEST HOROSZKO 23
SZMYD COACHING TEAM
ŁUKASZ FRYDEL 23
WOJCIECH IMIELA 23
KAMILA SOJKA 23
ANNA WILCZEK 23
TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
DANIEL AUGUSTYN 23
MATEUSZ BIELEŃ 23
ADAM GAWLIK 23
WOJCIECH PASOWICZ 23
JACEK PIĄTEK 23
TEAM HUROM
ALIAKSANDR KALODZITSA 23
RAFAŁ OLEŚ 23
TEAM SATEL - CYCLING & RUNNING
WOJCIECH PIRÓG 23
UKS SOKÓŁ KĘTY
WIESŁAW RUSIN 23
VESTIS - ROKOSZ TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK 23
ZBIGNIEW FAL 23
JÓZEF ROKOSZ 23
VIVABICI
TOMASZ STRZELCZYK 23
ZIELONY CIEN RUDENKA
HENRYK KONOPKA 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 90