ROAD MARATON - 7. Klasyk Annogórski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA CZ CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KRYSTYNA SABAJ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MARTA SYRYJCZYK PL KOLARSKI MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
BOGUMIŁA CHĘCIŃSKA PL BRADAS BIKE ADVENTURE
KASIA NOWAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JACEK LATOSI PL LUBLINIECKI SZPRYCHA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI PL TROWEL MASTER RACING TEAM
KACPER BRODZIAK PL BRADAS BIKE ADVENTURE
ANDRZEJ DYDUCH PL
DAWID KOZA Tak PL LUBLINIECKI SZPRYCHA TEAM
PAWEŁ KRUK PL
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak PL
FILIP MAŁECKI PL
SEBASTIAN NOWAK PL
MATEUSZ ROBOK Tak PL
DANIEL SMOLARZ PL GOMOLA TRANS AIRCO
ŁUKASZ SORDYL PL INNERGY PELETON RACING TEAM
TOMASZ SZRAJBER PL SOKÓŁ SKALMIERZYCE
TOMASZ TKACZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 4)
B - Mężczyźni 30-39 lat
JAKUB BARCHAŃSKI PL ME AND MY JJ
ROMAN BAWEJ Tak PL BRADAS BIKE ADVENTURE
ADAM BIEŃKOWSKI PL
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY
MARIAN GADZIMORA PL CYKLOOPOLE
DAMIAN GRABOWSKI PL
GRZEGORZ KOWALSKI PL CYKLOOPOLE
PIOTR KRZYNOWEK Tak PL
ŁUKASZ KUŚ PL NIEZRZESZONY
MATEUSZ MAŃKA PL GRUPETTO
LUKAS POLACZEK PL
JĘDRZEJ SKRZEKOWSKI PL
PAWEŁ SOMERLIK PL WERBALNIA.PL
DAMIAN STUSEK PL
JAROSŁAW SZKUĆ PL ATAK SPORT GLIWICE
TOMASZ TYRAŁA PL BRADAS BIKE ADVENTURE
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL LECH-POL 4X4 TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 17 (Opłaconych: 2)
C - Mężczyźni 40-49 lat
JACEK BOCHENEK PL TROWEL MASTER RACING TEAM
ŁUKASZ CZEPIEL Tak PL ... OKR BIKE TEAM
MICHAL CZESULA PL
PIOTR DEJA PL
MICHAŁ FABISIAK PL KOLMARKA
JAROSŁAW FILUS PL
PIOTR HĘCINSKI PL BRADAS BIKE ADVENTURE
JULIAN KAPŁON PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE
MAREK MACHAŁA PL LUBLINIECKI SZPRYCHA TEAM
KRZYSZTOF MATULA PL BLACK HORSE TEAM
RAFAŁ MICHALCZYK Tak PL
MARCIN MICHALSKI PL
MICHAŁ OBARZANOWSKI Tak PL
TOMASZ PIÓRKOWSKI PL TROWEL MASTER RACING TEAM
LESZEK POLOCZEK PL LUBLINIECKI SZPRYCHA TEAM
WOJCIECH STUCHLIK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
TOMASZ SZULCZEWSKI PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
GRZEGORZ ZDROJEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 20 (Opłaconych: 3)
D - Mężczyźni 50-59 lat
KRZYSZTOF CHĘCIŃSKI PL BRADAS BIKE ADVENTURE
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
MAREK GNUS Tak PL
ZBIGNIEW PACAN PL OKR BIKE TEAM
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE
ANDRZEJ TOMASIK PL
TOMASZ ZAWISLANSKI PL CERAMA2OPOLE
JAROSŁAW ZIMNAL PL CYKLOOPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 8 (Opłaconych: 1)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
PAWEŁ GRZANKA Tak PL
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZMYD COACHING TEAM
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
STANISLAW SZCZESNY PL
ROMAN SZYPUŁA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 73 (Opłaconych: 11)