ROAD MARATON - 7. Klasyk Annogórski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DOMINIKA KAMIŃSKA PL BODYICOACH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE PL ŚLĄSK KOLARSKO
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL PL JAS-KÓŁKA
EDYTA MRÓZ PL SKORUPA TRIATHLON
MARTA SYRYJCZYK PL KOLARSKI MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
BOGUMIŁA CHECIŃSKA PL BRADAS BIKE ADVENTURE
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI PL TROWEL MASTER RACING TEAM
MICHAŁ CZAPLA PL AGROCHESTTEAM
MICHAŁ FAIŃSKI PL TROWEL MASTER RACING TEAM
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
JACEK KADUK PL
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DAWID KORNAK PL DA-KOR CYCLING
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM
ADAM MILER PL
SEBASTIAN NOWAK PL
MARIUSZ PAWŁOWSKI PL SYNTHOS CYCLING TEAM
TOMASZ SZRAJBER PL SOKÓŁ SKALMIERZYCE
TOMASZ TKACZYK PL SZEMROWICE CYCLING CLUB
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat
ŁUKASZ BALCER PL JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW BUDNIK PL
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA
MARCIN DROBNIKOWSKI PL INTRUM TEAM
DAMIAN GRABOWSKI PL
JAN GRZEMPA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL HAJDA PL SII CYCLING TEAM
DAWID JAKUBIAK PL ŚLĄSK RUNNERS
GABRIEL JANOWSKI PL EKOFRONT TEAM
RAFAŁ JANUSZ PL
ADAM JURASZCZYK PL TROWEL MASTER RACING TEAM
FILIP KALINOWSKI PL NIEZRZESZONY
KAMIL KOSEK PL
GRZEGORZ KOWALSKI PL CYKLOOPOLE
ŁUKASZ KUŚ PL -
PATRYK MAZUREK PL BIKE ATELIER TEAM
JOACHIM MIKLER PL HALUPCZOK CYCLING TEAM
KONRAD PAWLAK PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
PIOTR PIETROWSKI PL
PAWEŁ PUKOCZ PL
PAWEŁ SKOP PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM
JĘDRZEJ SKRZEKOWSKI PL
ADAM WAWOCZNY PL DEMOLKA TEAM
PIOTR ZACHOSZCZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 24 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat
ROMAN BAWEJ PL BRADAS BIKE ADVENTURE
GRZEGORZ BEDNARCZYK PL DIVERSEY TEAM
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
JAN CHUDÝ CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM
PIOTR DEJA PL
MICHAŁ FABISIAK PL BURCAK TEAM
DANIEL GIERACH PL
SYLWESTER JACHNA PL
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA
MARCIN JEKEL PL
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM
TOMASZ KOWALSKI PL BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA
ADAM KRZEMIEŃ PL TG CYCLING TEAM
RAFAŁ MICHALCZYK PL SZEMROWICE CYCLING CLUB
TOMASZ MIKOŁAJCZYK PL
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
TOMASZ PIÓRKOWSKI PL TROWEL MASTER RACING TEAM
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
MAREK SZYMAŃSKI PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB
ŁUKASZ TOMALA PL
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW FAL PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
PIOTR KADUK PL
ANDRZEJ MAŁYSA PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ TOMASIK PL
TOMASZ ZAWISLANSKI PL CERAMA2OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM
KRZYSZTOF CHĘCIŃSKI PL BRADAS BIKE ADVENTURE
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZMYD COACHING TEAM
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM
JÓZEF ROKOSZ PL ROKOSZ TEAM
WACŁAW SZWARC PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 83 (Opłaconych: 0)