ROAD MARATON - 7. Klasyk Annogórski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
NIEZRZESZONY
FILIP KALINOWSKI
HENRYK LESIK
KRZYSZTOF ZAGOŻDŻON
-
ŁUKASZ KUŚ
7R ROWMIX TEAM P/B 72D
WACŁAW SZWARC
ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
PIOTR DRELA
AGROCHESTTEAM
MICHAŁ CZAPLA
ART-MET
ANDRZEJ DYDUCH
ATAKSPORT C67 RACING TEAM
JULIAN KAPŁON
BIKE ATELIER TEAM
PATRYK MAZUREK
MICHAŁ TURSKI
BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
TOMASZ KOWALSKI
BIKE GARAGE
PIOTR KOLASA
BIKEHEAD
GRZEGORZ ZIEBRO
BIKEHEAD
PIOTR STANISZEWSKI
BODYICOACH CYCLING TEAM
DOMINIKA KAMIŃSKA
ŁUKASZ KOGUTOWICZ
BRADAS BIKE ADVENTURE
ROMAN BAWEJ
BOGUMIŁA CHECIŃSKA
KRZYSZTOF CHĘCIŃSKI
BURCAK TEAM
MICHAŁ FABISIAK
CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
ADRIAN NAWROCKI
TADEUSZ WOJTYŁA
CERAMA2OPOLE
TOMASZ ZAWISLANSKI
CYKLO TÝM HAVÍŘOV
DENISA BARTOSOVA
CYKLOOPOLE
GRZEGORZ KOWALSKI
DA-KOR CYCLING
DAWID KORNAK
DEMOLKA TEAM
ADAM WAWOCZNY
DIVERSEY TEAM
GRZEGORZ BEDNARCZYK
EKOFRONT TEAM
GABRIEL JANOWSKI
GB GOPR
PIOTR KRZYŻOWSKI
GILICKI BIKE
DANIEL LINDNER
GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ CISZEK
PIOTR CZECH
HALUPCZOK CYCLING TEAM
JOACHIM MIKLER
IN MOGILANY CYCLING TEAM
ANDRZEJ MAŁYSA
INTRUM TEAM
MARCIN DROBNIKOWSKI
JAFI SPORT BIKE TEAM
LECH GŁOWIAK
JAN GRZEMPA
DARIUSZ PELKA
JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ BALCER
MACIEJ GIEŁZAK
ANDRZEJ JAGIEŁŁO
MARCIN KOWOL
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL
MAREK LANGIEWICZ
MAREK MARSZAŁEK
KIWI KLUB MTB
PIOTR KUBICKI
KOLARSKI MIKOŁÓW
MARTA SYRYJCZYK
KOLMARKA
PRZEMYSŁAW CZUGA
KTNSZ HELLENA
SŁAWOMIR WĄGROWSKI
LECH-POL 4X4 TEAM
WOJCIECH MIĘKINIA
AGATA MIĘKINIA
MIĘDZYMIASTOWI
ADAM GALMAN
MMBIKE TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK
JANUSZ PIECHACZEK
OTR INTERKOL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ
OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
MATEUSZ BARAŃSKI
KONRAD PAWLAK
POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GŁOWNIA
POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB
ŁUKASZ ŚLEZIAK
ROAD MARATON TEAM
JÓZEF BUŁKA
ROGELLI TEAM
MAREK MARZEC
ZDZISŁAW PROCHOŃ
ROKOSZ TEAM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK
SŁAWOMIR RAKUS
JÓZEF ROKOSZ
SEVEN - PERCEPTUS TEAM
PAWEŁ SKOP
MIKOŁAJ SZEWCZYK
SII CYCLING TEAM
KAMIL HAJDA
MARCIN KOPYTKO
MATEUSZ KWIATKOWSKI
FILIP MAMOT
SKORUPA TRIATHLON
EDYTA MRÓZ
MICHAŁ ZIEMNIAK
ŚLĄSK KOLARSKO
DOMINIKA HANKE
ŚLĄSK RUNNERS
DAWID JAKUBIAK
SOKÓŁ SKALMIERZYCE
TOMASZ SZRAJBER
SYNTHOS CYCLING TEAM
MARIUSZ PAWŁOWSKI
SZEMROWICE CYCLING CLUB
RAFAŁ MICHALCZYK
TOMASZ TKACZYK
SZMYD COACHING TEAM
MIROSŁAW BORTEL
JAN CEGLAREK
ANDRZEJ PIĄTEK
TG CYCLING TEAM
ADAM KRZEMIEŃ
TROWEL MASTER RACING TEAM
KAROL BARCHAŃSKI
MICHAŁ FAIŃSKI
ADAM JURASZCZYK
TOMASZ PIÓRKOWSKI
VESTIS - ROKOSZ TEAM
JAN CHUDÝ
ZBIGNIEW FAL
VIVABICI
TOMASZ STRZELCZYK


Ilość wszystkich zgłoszeń: 92