ROAD MARATON - Dolina Opatówki - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
KP PSP BOCHNIA / MARLIN USŁUGI WYSOKOŚCIOWE
MARCIN KASPRZYK 23
-
JAKUB ADAMUS 23
72D ROWMIXJAVATEAM
IZABELA BLOK 23
ACTIVEJET
ROBERT WIERUCKI 23
ATOLBIKE.PL PUŁAWY
ROBERT TURAK 23
BIKE ATELIER TEAM
AGNIESZKA KERTH 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI 23
JERZY ROSA 23
BIKE-RS
KRZYSZTOF SIKORA 23
BLACK & WHITE STYLE - KM PSP ELBLĄG
MICHAŁ PAWLYTA 23
BODYICOACH CYCLING TEAM
DOMINIKA KAMIŃSKA 23
ŁUKASZ KOGUTOWICZ 23
BODYICOACH TEAM
TOMASZ BARAN 23
RAFAŁ RYMARZ 23
BRODEX PARTY PROFESSIONAL
BARTŁOMIEJ BRODA 23
ADAM KOWALCZYK 23
BSK MIÓD KOZACKI
MARCIN LIPIANIN 23
CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE
TOMASZ GAJAK 23
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
TOMASZ JAWORSKI 23
DB-TRANS STARACHOWICE
PRZEMYSŁAW KANIA 23
ERKADO RT KRAŚNIK
MACIEJ WILK 23
FABRYKAROWERÓW.COM
RAFAŁ KLAMA 23
MICHAŁ NABIAŁEK 23
FENIX TYCHY
MARCIN BURZAWA 23
GATTA BIKE-RS
DAWID SZKUTEK 23
HIGH5 POLSKA
IZABELA SIKORA 23
HUZAR BIKE ACADEMY
STANISŁAW OKOŃSKI 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA 23
JAS-KÓŁKA
DARIUSZ GRELOWSKI 23
SEBASTIAN MATUSZAK 23
ANDRZEJ MŁYNEK 23
KM PSP JAWORZNO
PIOTR MRÓZ 23
KM PSP KRAKÓW
JANUSZ CZAPNIK 23
KAROL KRAWIEC 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK 23
KM PSP LUBLIN
JACEK GORAL 23
JANUSZ KĘDZIERSKI 23
PAWEŁ TETER 23
KM PSP M. ST. WARSZAWY
PAWEŁ KIELISZEK 23
KM PSP OPOLE
PATRYK JAHN 23
PIOTR JAŚNIECKI 23
MATEUSZ JEGIER 23
DANIEL WIESZOŁEK 23
KM PSP POZNAŃ
ADAM ADAMKIEWICZ 23
PIOTR KRYSMAN 23
PIOTR KUSTOŃ 23
KM PSP ŚWINOUJŚCIE JRG 2
MAREK SZCZYGIEŁ 23
KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD
PIOTR CHMIELEWSKI 23
KM PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD
MACIEJ CHMIELEWSKI 23
KOLMARKA
PRZEMYSŁAW CZUGA 23
KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W RADOM
AMADEUSZ GAJEWSKI 23
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
IZABELA WŁOSEK 23
KP PSP BRZEG
JACEK NOWAKOWSKI 23
ŁUKASZ RUS 23
KRZYSZTOF WOJTKOWSKI 23
KP PSP BRZESKO
JANUSZ POTERA 23
DAMIAN ŚWIERCZEK 23
KP PSP NISKO
IRENEUSZ STAFIEJ 23
KP PSP OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
KONRAD TOMASZEWSKI 23
KP PSP OŁAWA
SZYMON KOSZYKOWSKI 23
KP PSP PROSZOWICE
MARCIN SZLACHTA 23
KP PSP PRZEWORSK
ANDRZEJ ULMAN 23
KP PSP RADOMSKO
MATEUSZ PÓŁROLA 23
KP PSP STARACHOWICE
TOMASZ WILCZAK 23
KP PSP STAROGARD GDAŃSKI
JAROSŁAW GACEK 23
KP PSP TCZEW
ŁUKASZ NEUBAUER 23
KP PSP ZĄBKOWICE ŚL.
PAWEŁ GLUZA 23
DARIUSZ GOLIS 23
TOMASZ JANIK 23
MAREK WYDMUCH 23
KW PSP KATOWICE
TOMASZ DZIECHCIARZ 23
PAWEŁ HOLOPA 23
KRZESIMIR JILLEK 23
ADAM KRĄŻYŃSKI 23
MARCIN POLAK 23
PAWEŁ PRAUS 23
ARKADIUSZ SPERA 23
KW PSP RZESZÓW
WOJCIECH CIERPISZ 23
KW PSP TORUŃ
LESZEK KUSIOWSKI 23
MAKSYMILIAN PIĄTKOWSKI 23
GRZEGORZ TRZOPEK 23
LECH-POL 4X4 TEAM
AGATA MIĘKINIA 23
WOJCIECH MIĘKINIA 23
BARTOSZ SIKORA 23
LUBELSKI KLUB KOLARSKI
KAMIL MAJ 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 23
MAYDAY TEAM LUBLIN
VOLODYMYR KLEKOTSYUK 23
NSB SPORT TEAM RZESZÓW
MATEUSZ ŻYGADŁO 23
OSP TOPOLA MAŁA
ADAM URBAN 23
PALLOTYNI CYCLING TEAM
MARCIN MAJEWSKI 23
PRIZMA DENT
KATARZYNA KUCZORSKA 23
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 23
RAWEX ENERGY SAVING
RYSZARD RAWSKI 23
ROAD MARATON TEAM
JÓZEF BUŁKA 23
BOGUSŁAW ROTTE 23
ANNA WRONA 23
PIOTR WRONA 23
ROGELLI TEAM
WOJCIECH MATLAK 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK 23
ROMET FACTORY TEAM
DOROTA JANUSZ 23
SII CYCLING TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI 23
SKARSZEWY CYCLE TEAM
KATARZYNA GACEK 23
SPORT SERWIS SANDOMIERZ
ROBERT DĘBICKI 23
MARIUSZ KONDRAT 23
GRZEGORZ MORTKA 23
WACŁAW SUŁOWSKI 23
CZESŁAW WÓJTOWICZ 23
SPRINT GORZYCE
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI 23
STOMATOLOGIAMODENT.PL
JAKUB SOBIEŃ 23
SZMYD COACHING TEAM
MIROSŁAW BORTEL 23
PIOTR LESIECKI 23
TOMASZ LESIECKI 23
LESZEK TRACZYK 23
TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
DANIEL AUGUSTYN 23
MATEUSZ BIELEŃ 23
ADAM GAWLIK 23
ŁUKASZ KLOC 23
WOJCIECH PASOWICZ 23
TEAM HUROM
ALIAKSANDR KALODZITSA 23
TEAM SATEL - CYCLING & RUNNING
WOJCIECH PIRÓG 23
TSA SANDOMIERZ
MATEUSZ GRĘBOWIEC 23
ANDRZEJ KRASOŃ 23
MARIUSZ KRASOŃ 23
UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
JACEK SZARY 23
VERGE ESKA TEAM
KAZIMIERZ ROJEK 23
VESTIS - ROKOSZ TEAM
ZBIGNIEW FAL 23
WYDOLNOSC.PL
BŁAŻEJ KOPUT 23
ZORZA TARNOBRZEG
GRZEGORZ URBANIAK 23
ZWIFT.PL
JAKUB OBITKO 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 129