ROAD MARATON - Leśnica - 6. Klasyk Annogórski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA CZ CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
DOMINIKA KAMIŃSKA PL BODYICOACH CYCLING TEAM
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
MAGDALENA MAJKA PL BODYICOACH CYCLING TEAM
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 12
ANNA TOMICA Tak PL TRI BABE MIP POWERED BY EWOSOFT | TREK
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
EWA BAŃKOWSKA PL JF DUET GOLENIÓW
KATARZYNA GNIOT Tak PL
ANIA GÓRECKA Tak PL
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL PELETON AQUILA WADOWICE
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL PL TOMAZI BIKE TEAM
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM
MAŁGORZATA SUCHA PL PM BIKE RACING TEAM
MARTA SYRYJCZYK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50 lat +
BOGUMIŁA CHĘCIŃSKA Tak PL STAROKRZEPICE
RENATA KAMIŃSKA Tak PL
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM
MARCIN NOWAKOWSKI Tak PL RMF FM HEG MTB TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
KACPER BRODZIAK Tak PL BRADAS BIKE ADVENTURE
KRZYSZTOF BROL Tak PL
REMIGIUSZ CHOMIUK PL TOMAZI BIKE TEAM
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL
ROBERT COGIEL PL
MICHAŁ CZAPLA Tak PL
BARTŁOMIEJ CZYŻ Tak PL
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
ŁUKASZ KOGUTOWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
MICHAŁ MALEJKA Tak PL
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
TOMEK MIKA Tak PL
KAMIL MUSIOLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
MACIEK OKRÓJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
MICHAŁ PABIAN Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 137
MARCIN SIERADZKI PL K. S. WIELKI GRZMOT
WOJCIECH SZARYCZ Tak PL
JAKUB SZKLORZ Tak PL SII CYCLING TEAM
TOMASZ SZRAJBER Tak PL
TOMASZ TKACZYK Tak PL
DENIS WIENCEK Tak PL ... OKR BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 26 (Opłaconych: 21)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SZYMON BANACH Tak PL ATAK SPORT GLIWICE 442
MICHAŁ BAREŁA Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA
ROMAN BAWEJ Tak PL FIFARAFA TEAM OLESNO
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL
REMIGIUSZ CIUPEK PL ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI
PIOTR DĘBICKI Tak PL
MARCIN DROBNIKOWSKI PL HUZAR BIKE ACADEMY
TOMASZ DZIUBA Tak PL
ŁUKASZ FIRLA PL FIRLA NAPIERA
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE
JAN GRZEMPA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM
RAFAŁ JANUSZ PL
PIOTR JÓZEFOWSKI PL SW AŚ CZĘSTOCHOWA
MAREK JURASZEK Tak PL ROAD MARATON TEAM
MAREK KAPICA Tak PL
FILIP KASIŃSKI PL
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM
PAWEŁ KĘDZIERAWSKI Tak PL
MARCIN KORZENIOWSKI PL AGROCHESTTEAM
KAMIL KOSEK Tak PL
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW ŁUCZAK Tak PL
MARCIN MACIEJCZYK Tak PL
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM
IRENEUSZ MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
JOACHIM MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
GRZEGORZ MUSZKIET Tak PL
MICHAŁ NABIAŁEK PL
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 443
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DAWID PATYŃSKI Tak PL
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
LUKAS POLACZEK Tak PL
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS
BARTOSZ SIWIŃSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PAWEŁ SKOP Tak PL GRUPETTO ZIELONA GÓRA
PAWEŁ SKORUPA Tak PL GRUPA MARAT
GRZEGORZ STASIAK PL
KRZYSZTOF STUPIŃSKI Tak PL
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT
MARCIN SZENDERSKI PL 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
PATRYCJUSZ URBANEK PL JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ WALIGÓRA PL ŚLĄSK KOLARSKO
ŁUKASZ WĘGLIŃSKI Tak PL
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL
MARCIN WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
PAWEŁ WYGRABEK PL TOMAZI BIKE
KRZYSZTOF ZACHA Tak PL
PIOTR ZACHOSZCZ Tak PL EDUTRIP
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 61 (Opłaconych: 44)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM
MATEUSZ BEDNARCZYK PL DIVERSEY TEAM
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL
JAKUB BOŻEK Tak PL ATAK SPORT GLIWICE
ARTUR BUCKI Tak PL BICICLISTA RACING TEAM
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM
KRZYSZTOF CIEŚLA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MAREK CIEŚLAK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ CZEPIEL Tak PL ... OKR BIKE TEAM
PIOTR DEJA Tak PL
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM
JAROSŁAW DUDA Tak PL 581
JAROSŁAW FILUS Tak PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM
ADAM GALMAN Tak PL PROSERVICE RACING TEAM
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL
GRZEGORZ GUZIK Tak PL
PIOTR HĘCINSKI Tak PL BRADAS BIKE ADVENTURE
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA
TOMASZ JANOWSKI PL
ANDRZEJ JAROSZ PL 72D ROWMIX JAVA TEAM
PIOTR JENDRZEJ PL COLONNOWSKA TEAM
DANIEL KARAŚ Tak PL SII CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW KAROŃ Tak PL
DAMIAN KAUF Tak PL
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
MARCIN KNAPCZYK PL
RAFAŁ KOCHANOWSKI Tak PL CYKLO OPOLE
ROBERT KONIECZNY PL LIBRA CYCLING TEAM
MAREK KONIK Tak PL
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM
MAREK KOPYTO Tak PL
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO
JAKUB LATAJKA Tak PL CX80 OTR INTERKOL
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
KORDIAN LENIARSKI Tak PL
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 574
SEBASTIAN MATUSZAK PL JAS-KÓŁKA
RAFAŁ MICHALCZYK Tak PL
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
MARCIN MUCHA Tak PL
BARTŁOMIEJ MULIK Tak PL PCC PRUDNIK
ADRIAN NAWROCKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
SEWE NOWOK PL
JAROSŁAW PABIAN Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR PLUCIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
PAWEŁ PYZIK Tak PL
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
GRZEGORZ SITEK PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
TOMASZ SŁUPIK PL ŚLĄSK KOLARSKO
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 584
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL
EDWARD TUDYKA PL
MAREK ULUDOWSKI PL CYKLOFAN OPOLE
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 587
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
MICHAŁ ZAJDEL PL
GRZEGORZ ZDROJEWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 83 (Opłaconych: 58)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ADAM BUJAK Tak PL
KRZYSZTOF CHĘCIŃSKI Tak PL STAROKRZEPICE
KRZYSZTOF CYGAN Tak PL
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA 804
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL
CZESŁAW KĘDROŃ Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY
HENRYK LESIK Tak PL
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM
DANIEL LINDNER PL GILICKI BIKE
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
STANISŁAW NIEWIADOMY PL
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
ZBIGNIEW PACAN Tak PL
MARIUSZ PIASECKI PL DIVERSEY TEAM
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 802
JAN PILCH PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 810
TOMASZ RADZKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL DIVERSEY TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM
PIOTR SIEDLAK Tak PL SAY MORE
JANUSZ SIEDLAK Tak PL
STANISLAW SZCZESNY Tak PL
MAREK WŁODARCZYK Tak PL
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 807
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 803
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE
DARIUSZ ZIĘTEK PL PCC PRUDNIK
JAROSŁAW ZIMNAL Tak PL CYKLOOPOLE
JAN ZUGAJ PL JF DUET GOLENIÓW
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 37 (Opłaconych: 25)
E - Mężczyźni 60 lat +
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 998
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WITOLD GLONEK Tak PL
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL
PAWEŁ GRZANKA Tak PL
JAN KAPUŚCIK PL
LESLAW KOMISARUK PL
JÓZEF KOSIE Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
GRZEGORZ LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM
PIOTR RADOŃ Tak PL CYKLOOPOLE
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
ROMAN SZYPUŁA Tak PL
LESŁAW TARGOSZ Tak PL
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL
TADEUSZ WOJTYŁA Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 22 (Opłaconych: 19)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 253 (Opłaconych: 183)