ROAD MARATON - Leśnica - 6. Klasyk Annogórski_2019: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE 5
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 25
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
MAGDALENA MAJKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 12
ANNA TOMICA Tak PL TRI BABE MIP POWERED BY EWOSOFT | TREK 13
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 30-39 lat
EWA BAŃKOWSKA PL JF DUET GOLENIÓW
KATARZYNA GNIOT Tak PL 38
ANIA GÓRECKA Tak PL 30
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 40
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL PELETON AQUILA WADOWICE 39
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 33
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 56
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 27
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 51
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 55
MARTA SYRYJCZYK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50 lat +
BOGUMIŁA CHĘCIŃSKA Tak PL STAROKRZEPICE 72
RENATA KAMIŃSKA Tak PL 75
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 97
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 98
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 99
MARCIN NOWAKOWSKI Tak PL RMF FM HEG MTB TEAM 100
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAN ADAMCZYK Tak PL 161
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 123
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 149
KACPER BRODZIAK Tak PL BRADAS BIKE ADVENTURE
KRZYSZTOF BROL Tak PL 122
REMIGIUSZ CHOMIUK PL TOMAZI BIKE TEAM
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 138
ROBERT COGIEL PL
MICHAŁ CZAPLA Tak PL
BARTŁOMIEJ CZYŻ Tak PL 132
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 165
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 163
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 158
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DZIAMBOR KAROL Tak PL 164
ŁUKASZ KOGUTOWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 140
MICHAŁ MALEJKA Tak PL 159
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 136
TOMEK MIKA Tak PL 128
KAMIL MUSIOLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
MACIEK OKRÓJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 166
MICHAŁ PABIAN Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 141
PIOTR PIŚNICKI Tak PL 162
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
MARCIN SIERADZKI Tak PL K. S. WIELKI GRZMOT 160
WOJCIECH SZARYCZ Tak PL
JAKUB SZKLORZ Tak PL SII CYCLING TEAM 125
TOMASZ SZRAJBER Tak PL 156
TOMASZ TKACZYK Tak PL 126
DENIS WIENCEK Tak PL ... OKR BIKE TEAM 142
PATRYK WIĘCKIEWICZ Tak PL TREK - VELONEWS.PL 157
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 27)
B - Mężczyźni 30-39 lat
MATEUSZ ADAMKIEWICZ PL NIESTOWARZYSZONY
SZYMON BANACH Tak PL ATAK SPORT GLIWICE 442
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 466
PIOTR BARCZYK Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 468
MICHAŁ BAREŁA Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 469
ROMAN BAWEJ Tak PL FIFARAFA TEAM OLESNO 465
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 459
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 433
REMIGIUSZ CIUPEK PL ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 551
PIOTR DĘBICKI Tak PL 555
MARCIN DROBNIKOWSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 432
TOMASZ DZIUBA Tak PL 431
ŁUKASZ FIRLA Tak PL FIRLA NAPIERA 444
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 462
JAN GRZEMPA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 550
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 560
BARTŁOMIEJ JANIK PL FIFARAFA TEAM OLESNO
RAFAŁ JANUSZ PL
TOMASZ JAWORSKI Tak PL 8 RACING TOMEK 424
MATEUSZ JEGIER Tak PL SOMGORSI TEAM 446
PIOTR JÓZEFOWSKI PL SW AŚ CZĘSTOCHOWA
MAREK JURASZEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 440
MAREK KAPICA Tak PL 546
FILIP KASIŃSKI PL
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 548
PAWEŁ KĘDZIERAWSKI Tak PL 474
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL AGROCHESTTEAM 453
KAMIL KOSEK Tak PL 435
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 472
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 557
ŁUKASZ KYRCZ Tak PL 454
PRZEMYSŁAW ŁUCZAK Tak PL 473
MARCIN MACIEJCZYK Tak PL
ADAM MALINOWSKI Tak PL GETREADY.PL 464
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 552
IRENEUSZ MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 441
JOACHIM MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 445
GRZEGORZ MUSZKIET Tak PL 430
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 461
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 559
DOMINIK OMIOTEK PL
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 470
DAWID PATYŃSKI Tak PL
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM 558
ADAM PIERZGA Tak PL WWW.SOKOLROWERY.PL 553
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 426
LUKAS POLACZEK Tak PL
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 475
BARTOSZ SIWIŃSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PAWEŁ SKOP Tak PL GRUPETTO ZIELONA GÓRA 455
PAWEŁ SKORUPA Tak PL GRUPA MARAT 545
GRZEGORZ STASIAK PL
KRZYSZTOF STUPIŃSKI Tak PL 438
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 477
MARCIN SZENDERSKI Tak PL 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 429
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 460
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 547
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 456
ŁUKASZ WALIGÓRA PL ŚLĄSK KOLARSKO
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 549
ŁUKASZ WĘGLIŃSKI Tak PL 554
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL
WOJCIECH WOJTAS PL
MARCIN WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 556
PAWEŁ WYGRABEK PL TOMAZI BIKE
KRZYSZTOF ZACHA Tak PL
PIOTR ZACHOSZCZ Tak PL EDUTRIP 434
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 476
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 74 (Opłaconych: 60)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 624
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 604
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 623
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 589
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 602
JAKUB BOŻEK Tak PL ATAK SPORT GLIWICE 608
ARTUR BUCKI Tak PL BICICLISTA RACING TEAM 617
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM
KRZYSZTOF CIEŚLA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MAREK CIEŚLAK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 599
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 654
ŁUKASZ CZEPIEL Tak PL ... OKR BIKE TEAM 561
PIOTR DEJA Tak PL 601
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM
JAROSŁAW DUDA Tak PL 581
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL EVANLITE.COM 613
JAROSŁAW FILUS Tak PL 568
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM
ADAM GALMAN Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 577
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL 625
MARCIN GEMBICZ Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 622
GRZEGORZ GUZIK Tak PL
PIOTR HĘCINSKI Tak PL BRADAS BIKE ADVENTURE
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 585
TOMASZ JANOWSKI PL
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM
PIOTR JENDRZEJ PL COLONNOWSKA TEAM
DANIEL KARAŚ Tak PL SII CYCLING TEAM 603
PRZEMYSŁAW KAROŃ Tak PL 564
DAMIAN KAUF Tak PL 638
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
RAFAŁ KLAMA Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 619
ADRIAN KLESYK Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 598
MARCIN KNAPCZYK Tak PL 620
RAFAŁ KOCHANOWSKI Tak PL CYKLO OPOLE 591
ROBERT KONIECZNY Tak PL LIBRA CYCLING TEAM 648
MAREK KONIK Tak PL 592
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM
MAREK KOPYTO Tak PL 641
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 647
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 590
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 616
MAREK KURLETO Tak PL DAMECH KURLETO
JAKUB LATAJKA Tak PL CX80 OTR INTERKOL 582
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
KORDIAN LENIARSKI Tak PL
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 656
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 596
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 566
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 606
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 605
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 574
SEBASTIAN MATUSZAK PL JAS-KÓŁKA
MARCIN MAZUR Tak PL 650
RAFAŁ MICHALCZYK Tak PL 593
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 649
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 595
MARCIN MUCHA Tak PL 639
BARTŁOMIEJ MULIK Tak PL PCC PRUDNIK 618
ADRIAN NAWROCKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 651
SEWE NOWOK PL
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 652
JAROSŁAW PABIAN Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR PLUCIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 588
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 610
PAWEŁ PYZIK Tak PL 578
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 614
GRZEGORZ SITEK PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
TOMASZ SŁUPIK PL ŚLĄSK KOLARSKO
DARIUSZ SMENTEK PL VELORYBY
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 655
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 579
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 584
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 640
ANDRZEJ ŚLEDZIONA Tak PL DIVERSEY TEAM 572
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 607
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 657
EDWARD TUDYKA PL
MAREK ULUDOWSKI PL CYKLOFAN OPOLE
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 609
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 612
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 615
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 626
MICHAŁ ZAJDEL PL
GRZEGORZ ZDROJEWSKI Tak PL 621
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 95 (Opłaconych: 78)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ADAM BUJAK Tak PL
KRZYSZTOF CHĘCIŃSKI Tak PL STAROKRZEPICE 848
KRZYSZTOF CYGAN Tak PL 811
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 818
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 839
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 845
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 804
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 846
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 842
ANDRZEJ KASPRZYK PL BLACK HORSE TEAM
CZESŁAW KĘDROŃ Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY
HENRYK LESIK Tak PL 841
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 830
DANIEL LINDNER Tak PL GILICKI BIKE 816
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 825
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
STANISŁAW NIEWIADOMY Tak PL 829
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 843
ZBIGNIEW PACAN Tak PL 850
MARIUSZ PIASECKI Tak PL DIVERSEY TEAM 819
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 802
JAN PILCH Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 810
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 849
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 820
TOMASZ RADZKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL DIVERSEY TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 840
PIOTR SIEDLAK Tak PL SAY MORE 847
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 817
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 814
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 821
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 803
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE
DARIUSZ ZIĘTEK PL PCC PRUDNIK
JAROSŁAW ZIMNAL Tak PL CYKLOOPOLE
JAN ZUGAJ PL JF DUET GOLENIÓW
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 838
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 40 (Opłaconych: 35)
E - Mężczyźni 60 lat +
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 968
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 996
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 963
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 998
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 961
WITOLD GLONEK Tak PL 994
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 992
PAWEŁ GRZANKA Tak PL
JAN KAPUŚCIK PL
LESLAW KOMISARUK PL
JÓZEF KOSIE Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
GRZEGORZ LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 989
ZYGMUNT PFEIFER PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 966
PIOTR RADOŃ Tak PL CYKLOOPOLE
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 995
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 991
LESŁAW TARGOSZ Tak PL 997
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL
TADEUSZ WOJTYŁA Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 990
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 23 (Opłaconych: 19)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 287 (Opłaconych: 242)