ROAD MARATON - Lubelska Vuelta: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB OBITKO PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
SEBASTIAN ŻUREK PL MAYDAY TEAM LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAN BARAN PL BARAN CYCLING TEAM
PAWEŁ BŁAŻEWICZ PL
MARCELI CIURAJ PL
KAMIL ERBER PL WGR TEAM
PIOTR JĘDRZEJEWSKI Tak PL
BŁAŻEJ KOPUT PL WYDOLNOSC.PL
KAMIL KOZA PL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
KONRAD KRAWCZYK PL INŻYNIERIA ROWEROWA
WOJCIECH MATLAK PL
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
OSKAR PLUCIŃSKI PL ERKADO RT KRAŚNIK
ŁUKASZ PONIKOWSKI PL
CEZARY TKACZUK PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 2)
B - Mężczyźni 30-39 lat
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
MACIEJ ARCIPOWSKI Tak PL RETRO STORK TEAM
GRZEGORZ BAŃBUŁA PL 425
BALTAZAR BRUKALSKI PL ŻOLIBER
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 428
PAWEŁ CZARNECKI PL KK ŻOLIBER
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA
TOMASZ GAJAK PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE
JAKUB GOSPODARCZYK PL
GRZEGORZ HOFFMANN Tak PL UNIT MARTOMBIKE TEAM
MICHAŁ KAJPUST PL
PIOTR KLIN GB INŻYNIERIA ROWEROWA
MICHAŁ ŁUKASIEWICZ PL
ŁUKASZ MŁYNARSKI PL EROE RACING CLUB
TOMASZ NOWOSAD Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN
SZYMON OCHYL PL
RAFAŁ RUPNIEWSKI PL
GRZEGORZ STACHORZECKI Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS
DAWID SZKUTEK Tak PL
ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI PL INŻYNIERIA ROWEROWA
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 22 (Opłaconych: 9)
C - Mężczyźni 40-49 lat
JACEK ARCISZEWSKI PL
ARTUR BORATYN Tak PL DIVERSEY TEAM 600
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
MACIEJ CHMIELEWSKI PL STC STARGARD
PIOTR CHMIELEWSKI PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD
DARIUSZ ERBER Tak PL
MARIUSZ FERENS PL MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN
GRZEGORZ GOLONKO PL ACTIVEJET
PIOTR GUTEK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN
ADAM JAROS Tak PL EROE RACING CLUB
MACIEJ KACZMAREK PL INŻYNIERIA ROWEROWA
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 569
VOLODYMYR KLEKOTSIUK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN
DARIUSZ KORECKI Tak PL CZAJA TRAINING SYSTEM
ADAM KOWALCZYK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL
TOMASZ KREMER Tak PL DIVERSEY TEAM
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
PIOTR MUSIAŁOWSKI PL KK ŻOLIBER
PAWEŁ MUSZYŃSKI PL
TOMASZ OSTOJICZ Tak PL DIVERSEY TEAM
PAWEŁ PALUS PL
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM I LUBLIN
ANDRII SADOVSKYI UA
ROBERT SAWA PL INŻYNIERIA ROWEROWA
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA
MAREK STRAM Tak PL STRAM BIKE FITTING&SERWIS
ŁUKASZ SZRUBKOWSKI PL EROE RACING CLUB
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 660
MACIEJ ŚWIT Tak PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN
BARTOSZ TOPCZEWSKI PL RB RIDERS
ANDRZEJ WIDZIEWICZ PL KK ŻOLIBER
TOMASZ WOZNIAK PL KK ŻOLIBER
PRZEMEK ZAWADA Tak PL EROE RACING CLUB
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 17)
D - Mężczyźni 50-59 lat
JACEK CHODOŃ PL BARAN CYCLING TEAM
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA 804
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN
PAWEŁ KURCZAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 813
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 805
STANISŁAW OKOŃSKI PL HUZAR BIKE ACADEMY
MARIUSZ PIASECKI Tak PL DIVERSEY TEAM
JAN PILCH PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 810
MACIEJ PRZYBYSZ PL
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Tak PL DIVERSEY TEAM
ROBERT SIEROCIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
JAROSŁAW SOSNOWSKI PL
GRZEGORZ STOLAREK PL HUZAR BIKE ACADEMY
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 806
MAREK WIERZCHOŃ PL CYKLO LUBLIN
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60-69 lat
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WOJCIECH DOBROWOLSKI PL
SZYMON KOGUT PL TEAM HUROM
ROMAN PĄCZKA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
KAZIMIERZ ROJEK PL VERGE ESKA TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 1)
E70 - Mężczyźni 70-79 lat
EUGENIUSZ BOROWSKI PL
SVYATOSLAV KOVALCHUK UA
Ilość zgłoszeń w kategorii E70: 2 (Opłaconych: 0)
E80 - Mężczyźni 80 lat i starsi
Ilość zgłoszeń w kategorii E80: 0
K1 - Kobiety 15-29 lat
KATARZYNA PAKULSKA PL ADALIGHT-AREALAMP
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
MALWINA PILARSKA PL KK ŁOWICZ
MONIKA SZOTOWICZ PL STC STARGARD
MAŁGORZATA ZIMNICKA PL HUZAR BIKE ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAGDALENA KIZERWETTER-ŚWIDA Tak PL JB ROWERY
MARIOLA POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM
MAŁGORZATA SUCHA PL PM BIKE RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 108 (Opłaconych: 38)