ROAD MARATON - Puchar Równicy - Jazda indywidualna na czas FINAŁ: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 lat
MAURYCY KOT Tak PL KLUB KOLARSKI ŻORY 210
KACPER KUBEREK Tak PL KLUB KOLARSKI ŻORY 211
MARCIN ŁYSOŃ Tak PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 212
BŁAŻEJ OLECH PL
JAKUB PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
JAKUB ŻUREK Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 213
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 271
MATEUSZ CZAJKOWSKI Tak PL LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI 272
KRYSTIAN DOBIJA PL
ANDRZEJ DYDUCH Tak PL ART-MET 273
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
KRISTIÁN KOPECKÝ Tak SK CYKLISTICKÝ TÍM FIREFLY 274
DAWID KORNAK Tak PL DA-KOR CYCLING 275
PRZEMYSŁAW KOTULSKI Tak PL TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 276
PAWEŁ KRUK Tak PL 277
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 278
TOMASZ MARKUZEL PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 11 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 lat
ŁUKASZ BALCER Tak PL 255
JAKUB BARCHAŃSKI Tak PL ME AND MY JJ 256
BARTŁOMIEJ CZYŻ Tak PL 257
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 258
PIOTR JÓŹWIK PL ŻORY - KLESZCZÓWKA
ADAM JURASZCZYK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 259
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 260
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 261
RAFAŁ OLEŚ Tak PL TEAM HUROM 262
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 263
GRZEGORZ PANFIL Tak PL NIEZRZESZONY 264
PAWEŁ PILCH Tak PL 265
SŁAWOMIR RAKUS Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 266
MAREK STEC PL UKS PODWILK
DAMIAN STUSEK Tak PL 267
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 268
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 269
MICHAŁ ZARĘBA Tak PL 270
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 18 (Opłaconych: 16)
C - Mężczyźni 40-49 lat
JACEK BOCHENEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 237
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI Tak PL 238
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 239
JAN CHUDÝ CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 300
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 240
TOMASZ GLAJCAR Tak PL 242
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 243
PIOTR JASIŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 244
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 245
KRZYSZTOF KRÓL PL
ADAM KRZEMIEŃ Tak PL T.G. CYCLING TEAM 246
MARCIN MICHALSKI Tak PL 247
NORBERT MOSIOŁ Tak PL JAS-KÓŁKA 248
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 249
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 250
IRENEUSZ ZABOROWSKI Tak PL 251
MICHAŁ ZIEMNIAK Tak PL SKORUPA TRIATHLON 253
LESZEK ŻABIŃSKI Tak PL 254
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 19 (Opłaconych: 16)
D - Mężczyźni 50-59 lat
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 223
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 224
ZBIGNIEW KACZMARCZYK PL LEKARSKA GRUPA KOLARSKA LUBLIN 279
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL BLACK HORSE TEAM 225
MAREK LANGIEWICZ Tak PL JAS-KÓŁKA 226
HENRYK LESIK Tak PL 227
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 228
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 229
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 230
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 232
ANDRZEJ TOMASIK Tak PL ---- 233
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
MACIEJ WIELGUS Tak PL 3DVSN 234
MICHAŁ WITA PL QUEST TEAM
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 235
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 236
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 214
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 216
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 217
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 218
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 219
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 220
JÓZEF ROKOSZ PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 221
WACŁAW SZWARC Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 222
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 8)
K1 - Kobiety 15-29 lat
ALEKSANDRA KOTWAS Tak PL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB 207
EMILIA PLUTA Tak PL 208
KAROLINA WITEK Tak PL LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI 209
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAMILA PŁOSZCZYCA Tak PL 203
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 204
KATARZYNA ZARĘBA Tak PL 205
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 206
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 200
MONIKA KOCZUR PL
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL JAS-KÓŁKA 201
EDYTA MRÓZ Tak PL 202
MARTA SYRYJCZYK PL KOLARSKI MIKOŁÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 92 (Opłaconych: 75)