ROAD MARATON - Puchar Równicy - Ustroń FINAŁ: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ANNA TOMICA Tak PL TRI BABE MIP POWERED BY EWOSOFT | TREK 23
ANNA ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANIA GÓRECKA Tak PL 23
ROKSANA ORZYSZEK Tak PL 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
EWA SIKORA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 23
MARTA SYRYJCZYK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 6)
K4 - Kobiety 50+ lat
BARBARA OCIEPKA Tak PL 23
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
BARTOSZ TROSZOK Tak PL 23
MICHAŁ WITEK Tak PL DAR-BUD TEAM 23
ALEKSANDER WYSZYŃSKI PL DAR-BUD TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KRZYSZTOF BADURA PL SII CYCLING TEAM 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 23
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
KAMIL IMIELA Tak PL 23
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT KAŁUŻA Tak PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
FILIP MAMOT Tak PL SII CYCLING TEAM 23
DOMINIK ORZEŁ Tak PL BIKE-SYSTEM RACING TEAM 23
FILIP PĚGŘÍM Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 23
MICHAŁ ROCH Tak PL RGK RACING TEAM 23
ADRIAN SAMEK Tak PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 23
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 23
MATEUSZ WOJACZEK Tak PL RGK RACING TEAM 23
TOMASZ ZIERNICKI PL SZMYD COACHING TEAM II 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ BARAN Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 23
MARCIN FIOŁKA PL 23
ŁUKASZ FIRLA Tak PL FIRLA NAPIERA 23
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MAREK JURASZEK PL 23
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL AGROCHEST TEAM 23
PAWEŁ KOSMOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN MICHALSKI Tak PL 23
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 23
SŁAWOMIR PABIAN PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
KRZYSZTOF SIKORA PL BIKE-RS 23
ŁUKASZ SOBOL Tak PL 23
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 23
DAWID SZKUTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
EMIL SZWED Tak PL DAR-BUD TEAM 23
ŁUKASZ TOMALA PL BIKEHEAD 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 28 (Opłaconych: 23)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AGROCHEST TEAM 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
JACEK BOCHENEK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
WOJTEK CHLEBEK Tak PL RAJBIT TEAM/POWER OF SCIENCE 23
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
TOMASZ CIOŁEK PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 23
MICHAŁ FABISIAK Tak PL KOLMARKA 23
ADAM GALMAN PL 23
TOMASZ GLAJCAR Tak PL 23
SYLWESTER JACHNA Tak PL 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
ROBERT KONIECZNY Tak PL LIBRA CYCLING TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN LATOSZEK Tak PL CMT WULKAN CCC 23
ANDRZEJ LAZARKO PL 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ MYMA Tak PL 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWELMASTER RACING TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 23
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 23
ARTUR TYMCZYSZYN Tak PL 23
SEBASTIAN WALCZYŃSKI Tak PL JACACOACH 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK PL KOLMARKA 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 23
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
MACIEJ WIELGUS Tak PL 3DVSN 23
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 13 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ lat
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 23
ADAM GERMAN Tak PL 23
WITOLD GLONEK PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
KAZIMIERZ ROJEK PL ELMAR ESKA TEAM 23
WACŁAW SZWARC Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 130 (Opłaconych: 110)