ROAD MARATON - Puchar Równicy - Ustroń FINAŁ: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
SZMYD COACHING TEAM
KAMILA SOJKA 23
3DVSN
MACIEJ WIELGUS 23
72D ROWMIX JAVA TEAM
WACŁAW SZWARC 23
AG-ARCHITEKCI.PL
GRZEGORZ KUBACZKA 23
AGROCHEST TEAM
DAMIAN BARTOSZEK 23
MARCIN KORZENIOWSKI 23
BIKE ATELIER TEAM
JAROSŁAW HERMAN 23
AGNIESZKA KERTH 23
PATRYK MAZUREK 23
JERZY ROSA 23
MICHAŁ TURSKI 23
BIKE-RS
KRZYSZTOF SIKORA 23
MIROSŁAW SÓLNICA 23
BIKE-SYSTEM RACING TEAM
DOMINIK ORZEŁ 23
BIKEHEAD
ŁUKASZ TOMALA 23
BIKEHOLICY TINES
GRZEGORZ KRUPA 23
BODYICOACH CYCLING TEAM
TOMASZ BARAN 23
CMT WULKAN CCC
MARCIN LATOSZEK 23
DAR-BUD TEAM
EMIL SZWED 23
MICHAŁ WITEK 23
ALEKSANDER WYSZYŃSKI 23
DIVERSEY TEAM
MATEUSZ BEDNARCZYK 23
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
DARIUSZ OSTROWSKI 23
ELMAR ESKA TEAM
KAZIMIERZ ROJEK 23
FENIX TYCHY
GRZEGORZ BURZAWA 23
MARCIN BURZAWA 23
MARCIN BURZAWA 23
FIRLA NAPIERA
ŁUKASZ FIRLA 23
GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI 23
DAWID SZKUTEK 23
GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ CISZEK 23
SŁAWOMIR PABIAN 23
MARTA SYRYJCZYK 23
HUZAR BIKE ACADEMY
MAŁGORZATA ZIMNICKA 23
JACACOACH
SEBASTIAN WALCZYŃSKI 23
JAFI SPORT BIKE TEAM
PIOTR JEŻEWSKI 23
MARCIN MAĆKOWSKI 23
DARIUSZ PELKA 23
JAKUB PELKA 23
RAFAŁ WROŻYNA 23
JAS-KÓŁKA
MARCIN HUDOBA 23
MARCIN KOWOL 23
PIOTR KUKLA 23
ANDRZEJ MŁYNEK 23
DARIUSZ PUZOŃ 23
ANGELIKA TLOŁKA 23
PATRYCJUSZ URBANEK 23
MARCIN WRÓBEL 23
KOLMARKA
MAREK ADAMCZYK 23
MICHAŁ FABISIAK 23
DOMINIKA HANKE 23
RYSZARD LEŚNIAK 23
LECH-POL 4X4 TEAM
WOJCIECH MIĘKINIA 23
AGATA MIĘKINIA 23
BARTOSZ SIKORA 23
EWA SIKORA 23
LIBRA CYCLING TEAM
ROBERT KONIECZNY 23
NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
KRZYSZTOF KĘPA 23
PM BIKE RACING TEAM
MAŁGORZATA SUCHA 23
POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE
MICHAŁ BRAULIŃSKI 23
ADRIAN SAMEK 23
PROSERVICE RACING TEAM
JACEK BOCHENEK 23
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 23
RAJBIT TEAM/POWER OF SCIENCE
WOJTEK CHLEBEK 23
RGK RACING TEAM
MICHAŁ ROCH 23
ADRIAN SEKUŁA 23
MATEUSZ WOJACZEK 23
ROAD MARATON TEAM
JÓZEF BUŁKA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI 23
SYLWIA ŁĄKAS 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK 23
ANNA WRONA 23
PIOTR WRONA 23
ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ 23
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ROMAN BADURA 23
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
KRZYSZTOF CIEŚLA 23
SII CYCLING TEAM
KRZYSZTOF BADURA 23
KAMIL HAJDA 23
FILIP MAMOT 23
SZMYD COACHING TEAM
JAN CEGLAREK 23
ANDRZEJ PIĄTEK 23
SZMYD COACHING TEAM II
TOMASZ ZIERNICKI 23
TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
JACEK PIĄTEK 23
TJ TŽ TŘINEC
FILIP PĚGŘÍM 23
TRI BABE MIP POWERED BY EWOSOFT | TREK
ANNA TOMICA 23
TROWELMASTER RACING TEAM
TOMASZ PIÓRKOWSKI 23
TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
BARTOSZ CHMIELEWSKI 23
UKKS IMIELIN TEAM
JACEK SZARY 23
VESTIS - ROKOSZ TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK 23
JAN CHUDÝ 23
ZBIGNIEW FAL 23
RAFAŁ ŻYWOT 23
WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MICHAŁ HUBCZAK 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 94