Road Maraton - Road Trophy - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ADIMET
ADAM PAMUŁA
AGREGATY EPS SYSTEM
TOMASZ GLAZER 696
TOMASZ GRABOWY 788
BARLINECKA GRUPA KOLARSKA
ANDRZEJ BINKOWSKI
BICI SPORT OSPEDALETTI IT
KRZYSZTOF SMOLA 99
BIKE ATELIER TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI 625
KORNEL OLSZEWSKI 622
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI 159
ADAM PRZEJCZOWSKI 624
ROBERT PRZYSTAJCZUK 621
JÓZEF ROKOSZ
JERZY ROSA 660
ALEKSANDER ZAJĄC 623
BIKE-RS
KRZYSZTOF SIKORA 988
IZABELA SIKORA 989
BIKESTACJA.PL/KCNC
JAROSŁAW DRELUCH
BODYICOACH CYCLING TEAM
DAWID ŁABNO 117
AGNIESZKA ROLA
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
KRZYSZTOF KŁODNICKI
CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1
MARTIN POLÁČIK 164
CYKLOFAN OPOLE
MAREK ULUDOWSKI 808
DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI 116
DRUŻYNA SZPIKU
SEBASTIAN ŚLEDZIK
EC-ENGINEERING
ŁUKASZ SZŁAPA 190
ESKA TEAM
KRYSTYNA SABAJ 608
PIOTR WRONA 881
FALCON CZĘSTOCHOWA
MIŁOSZ BIK 14
JANISZ BORCZYK 24
TOMASZ GAJAK 96
MARCIN GEMBICZ 10
RAFAŁ KLAMA 32
JAROSŁAW RĘBIŚ 26
FENIX TYCHY
MARCIN BURZAWA 50
GRZEGORZ BURZAWA 610
JAN CEGLAREK 611
KAROL MARCINIAK 654
FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
MATEUSZ DAŁEK 36
GATTA BIKE-RS
ZYGMUNT KRAWCZYK
DARIUSZ MALINOWSKI 711
MARIUSZ PIASECKI 90
GRUPA MARAT
MAREK SZATANIK 604
HARDIX LUBLIN
ROBERT TOBOLSZEWSKI 47
ISPORT.PL TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK
JAFI SPORT BIKE TEAM
KAROL ANDERKO 762
PIOTR KIEŁKOWSKI 768
MICHAŁ NOWOK 763
DARIUSZ PELKA 765
WOJTEK WARDZIAK 764
RAFAŁ WROŻYNA 767
JAS-KÓŁKA
ZBIGNIEW BIERYT 62
ADAM GRZYBEK 651
MARCIN KOWOL 111
PIOTR KUKLA 648
EUGENIUSZ MAŁYJUREK 643
MAREK MARSZAŁEK 641
TOMASZ MŁYNEK 642
ANDRZEJ MŁYNEK 640
PIOTR PIWOŃSKI 148
DARIUSZ POTONIEC 647
DARIUSZ PUZOŃ 644
DOMINIK RYGAŁA 645
AGNIESZKA RYGAŁA 646
MARCIN STEFANIAK 162
PIOTR SZAJTER 49
PAWEŁ SZATKOWSKI
ANGELIKA TLOŁKA 108
KK CYKLON WARSZAWA
ŁUKASZ ŁYJAK
KKZKKLASYKKLODZKI.COM
WACŁAW BYCZKOWSKI 67
KOLMARKA
MAREK ADAMCZYK 110
MAŁGORZATA ADAMCZYK 155
DOMINIKA HANKE 71
PAWEŁ WAGNER 125
LUCYNA WAGNER 98
LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM
BOGUSŁAW FABIAN 189
LKK WULKAN LEGNICA
MICHAŁ FONAŁ 109
MTB TEAM RMF FM
KRZYSZTOF PODOLSKI 34
NEW AGE FITNESS SKLEPROWEROWY.PL
MATEUSZ BRZOZOWSKI
OCR BG FIT OPOLE
ANDRZEJ CHMIELEWSKI
OLDBOJE RAJCZA
JÓZEF BUŁKA 134
ONNINEN AND-NOVA TEAM
ANDRZEJ JANIK 12
OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI 81
OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
WOJCIECH GRECZKA 41
PRZEMYSŁAW PAWLIK
KRZYSZTOF STELMACH
PAXX GLOBAL CYCLING
GODY JACOBS 73
PAXX GLOBAL CYCLING
FILIP NEESEN 66
CHRISTOPHE OLISLAGERS
PKP CARGO
TOMASZ GAWROŃSKI
PM RIDER TEAM
IGOR KAŹMIERCZAK
POLART NUTRAXX SMP TEAM
KRZYSZTOF ROGOWSKI
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 65
ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ FRYDEL 891
RAFAŁ KOCOŃ 777
ANNA MADEJ 40
ANDRZEJ PIĄTEK 892
BOGUSŁAW ROTTE 605
ROGELLI TEAM
MACIEJ ETGENS 105
ŁUKASZ KRAMARCZYK
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 112
DAWID KRZEPINA
MAREK MARZEC 104
ŁUKASZ ŚLEZIAK 175
IZABELA WŁOSEK 35
ROMET RACING TEAM
KAMILA BIERNAT 152
ROWEROMANIA
JERZY ŻUBER 27
SAJ-POL TEAM
ADAM SAJ 6
SCOUT CZĘSTOCHOWA
MARCIN BARTOLEWSKI 30
SCS OSOZ RACING TEAM
DOMINIKA KAMIŃSKA 100
MICHAŁ ŁAGOSZ 142
JANUSZ MULLER 29
PIOTR ŚLASKI 45
SEVEN - PERCEPTUS TEAM
MARCIN DZIUB
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI
PAWEŁ ŚWIATLAK
SPORT SERWIS SANDOMIERZ
NIKITA BOLDIN 83
ŚRODA ŚLĄSKA
DARIUSZ CZARNIECKI 94
SUPREME STYLE MATES
MIROSŁAW SÓLNICA 188
THULE - JMP
ŁUKASZ KUNC
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
MAGDA HORABIK
BOLESŁAW KASPEREK 59
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 91
TOMASZ MATOGA 92
TWOMARK ALVA 1
KRZYSZTOF MATULA 149
UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
JACEK SZARY 58
WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS
PIOTR TOMANA 106
ZKS STAL RZESZÓW
DARIUSZ MIROSŁAW 75


Ilość wszystkich zgłoszeń: 127