ROAD MARATON - Road Trophy - wyścig 3-etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 149
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 138
MATEUSZ GRABARSKI Tak PL VELOGD 151
ŁUKASZ JANOWSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 165
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ MICHALSKI Tak PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 248
MATEUSZ MROWIEC Tak PL INNERGY PELETON RACING TEAM 249
ŁUKASZ PĘKALA Tak PL FUNCLUB RACING TEAM 163
JAN WYDRO Tak PL 251
PAWEŁ ZACZYK Tak PL WINDSPORT KRAKÓW 250
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 10 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 532
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 526
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 530
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL VELOGD 523
MARCIN FABISZEWSKI Tak PL TRIWAWA 505
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 529
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 531
SZYMON KORNAK Tak PL 527
ADAM KRZEMIEŃ Tak PL 522
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 552
IRENEUSZ MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 521
JOACHIM MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 514
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 528
TOMASZ NIEDZIELSKI Tak PL 510
ANDRZEJ NIZIOLEK Tak PL JMP.RACE 537
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 559
PIOTR PIĄTEK Tak PL VELOGD 524
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 525
BARTOSZ SIKORA PL LECH-POL 4X4 TEAM
MATEUSZ SKARŻYŃSKI PL BIKEBOARD
JAN SKOREK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 506
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 456
MARCIN WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 471
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 25 (Opłaconych: 22)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 651
GRZEGORZ BEDNARCZYK PL
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL
WOJTEK CHLEBEK Tak PL RAJBIT TEAM/POWER OF SCIENCE 645
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak PL
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 644
SZYMON CYGAN Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 648
JAROSŁAW DUDA Tak PL 581
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL TTC TORUŃ 642
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 635
ŁUKASZ FRYDEL PL SZMYD COACHING TEAM
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 672
ARTHUR GĄGAŁA NO SPORTING TAVIRA
KRZYSZTOF GURYN Tak PL 670
MACIEJ JACENKO Tak PL 669
DAMIAN KAUF Tak PL 638
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 674
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 661
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 664
ZBIGNIEW KUPC Tak PL MAJBIKE TEAM 673
ADAM KWAŚNIEWSKI Tak PL BURCAK TEAM 659
ANDRZEJ LAZARKO PL
ROBERT LEWANDOWSKI Tak PL DADELO 668
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 649
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 595
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 675
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 662
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 666
PIOTR SŁOWIK Tak PL 671
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 655
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 677
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 657
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 609
MICHAŁ WIŚNIEWSKI Tak PL VELOGD 658
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL 646
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 39 (Opłaconych: 33)
D - Mężczyźni 50-59 lat
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 804
LESZEK JANAS Tak PL 834
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL KOLMARKA 830
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
CEZARY MICHALSKI Tak PL ---- 832
ROBERT MIŁOGRODZKI PL
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 802
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 841
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Tak PL DIVERSEY TEAM 827
STANISLAW SZCZESNY Tak PL
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 803
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 838
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 965
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 987
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 993
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 990
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 988
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 995
FRANCOIS VLOEMANS Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 992
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 8)
K1 - Kobiety 15-29 lat
HELENA KUBASIEWICZ Tak PL 23
SARAH VLOEMANS Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 25
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ROKSANA ORZYSZEK PL
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 33
EWELINA WOŁOS Tak PL TRIWAWA 32
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 56
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 51
BEATA MODLIŃSKA Tak PL MAJBIKE TEAM 69
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
BARBARA OCIEPKA Tak PL 75
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 107 (Opłaconych: 94)