ROAD MARATON - Suszec - wyścig / 3.MP Osób Chorych na Cukrzycę: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ADRIANNA BRODA PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 21
WIOLETA BRZEZIOK Tak PL 22
MONIKA NOWAK PL
KAMILA SOJKA PL SZMYD COACHING TEAM 12
KAROLINA WITEK PL LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI 25
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANNA FIAŁKIEWICZ PL 48
ANIA GÓRECKA PL 30
BARBARA OCHMAN PL 49
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE PL KOLMARKA 56
ANNA ORIAN PL 61
MARTA SYRYJCZYK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50 + lat
ALDONA OSTROWSKA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 72
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
FILIP FIAŁKIEWICZ PL 96
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA 76
JAKUB KOZIEŁ PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 99
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 82
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 163
MATEUSZ GŁOMBIK PL ... OKR BIKE TEAM 252
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
PRZEMYSŁAW KOTULSKI PL TEAM NOVO NORDISK DEVELOMPENT
MAŁKOWSKI MATEUSZ PL CENTRUM DIETETYKI I PORADNICTWA ŻYWIENIOWEGO 165
WOJCIECH MATLAK PL ROGELLI TEAM 151
KAMIL MIESZCZAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 256
BARTOSZ MITMAŃSKI PL PM BIKE RACING TEAM 248
MACIEJ MYTNIK PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 255
DOMINIK ORZEŁ PL 266
BARTOSZ PACIA Tak PL 265
MICHAŁ ROCH Tak PL RGK RACING TEAM 127
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 137
BARTŁOMIEJ SOBIK Tak PL 249
SZYMON SZPIECH PL CZUŁOWIANKA TYCHY 134
AMADEUSZ WEBERBAUER PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 254
PAWEŁ WIECZOREK PL 253
MATEUSZ WOJACZEK Tak PL RGK RACING TEAM 147
MAREK ZYCH PL BIKE ATELIER TEAM 126
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 4)
B - Mężczyźni 30-39 lat
PAWEŁ BARON PL FORCE 326
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
JAN GRZEMPA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 550
MICHAŁ KUCEWICZ PL
KAMIL LISZOK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 321
MICHAŁ NOWOK PL 443
ROBERT OCHMAN PL 323
RAFAŁ OLEŚ PL MOJACUKRZYCA.PL 482
DAWID PATYŃSKI PL 322
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
WOJCIECH RUSNAK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 483
RAFAŁ SEKTA PL AVATAR 325
BARTOSZ SIKORA PL 327
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 481
PRZEMYSŁAW WAŃHA PL 478
ADAM WAWOCZNY PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL GWARDIA KATOWICE 324
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 17 (Opłaconych: 3)
C - Mężczyźni 40-49 lat
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 596
JACEK BOCHENEK Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 591
ARTUR BORATYN PL DIVERSEY TEAM 600
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 617
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 611
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 573
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 654
MACIEJ FIAŁKIEWICZ PL 582
ŁUKASZ FRYDEL PL SZMYD COACHING TEAM 676
TOMÁŠ GALUŠKA CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 572
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 632
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 656
KRZYSZTOF MATULA PL BLACK HORSE TEAM 574
JAROSŁAW MICHALEC PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 649
WOJCIECH MIĘKINIA PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 615
ADAM MILERSKI Tak PL 624
PIOTR ORIAN PL 673
DARIUSZ OSTROWSKI PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 669
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWELMASTER RACING TEAM 627
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 610
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 584
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 587
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 25 (Opłaconych: 9)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 577
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 827
ROBERT CZOPEK PL GKS KROPIŃSKI SUSZEC 666
TADEUSZ DUDZIAK Tak PL 668
ZBIGNIEW FAL PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA 804
KRZYSZTOF MATRAS PL 637
RYSZARD PROCEK Tak PL 849
DARIUSZ REGULSKI PL AGRO-METAL OSTROŁĘKA 832
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN
MAREK SMOŁKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 279
IRENEUSZ ŚCIĘGAJ PL SPEDYCJA PAWBUD 841
ANDRZEJ TOMASIK Tak PL 834
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 815
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 7)
E - Mężczyźni 60+ lat
STEFAN BLUSZCZ PL SK BOHUMIN SAFRATA 987
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 998
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 993
ZYGMUNT KAPALA PL 968
PIOTR NIEDOBECKI Tak PL 969
HENRYK PRASKI Tak PL 965
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 991
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 31)