ROAD MARATON - Ujsoły-Novot PL-SK: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 12
ANNA ZAJĄC Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANIA GÓRECKA Tak PL
OKSANA KRYSIUK Tak PL GVT
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA
ANGELIKA TLOŁKA PL JAS-KÓŁKA
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 33
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL PL TOMAZI BIKE TEAM
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 51
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 55
MARTA SYRYJCZYK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 53
IZABELA WŁOSEK PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50 lat +
RENATA KAMIŃSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 99
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 149
DAVID BULAWA CZ TJ TŽ TŘINEC
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 124
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 138
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
WOJCIECH IMIELA PL SZMYD COACHING TEAM
KAMIL IMIELA Tak PL
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
MACIEJ KARAŚ Tak PL
VOJTĚCH KAWULOK CZ
DAWID KORNAK Tak PL
KAROL PASTWA PL
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 137
JAKUB SZKLORZ Tak PL SII CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 14 (Opłaconych: 9)
B - Mężczyźni 30-39 lat
GRZEGORZ BARTOSZ PL FENIX TYCHY
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 551
MARCIN DROBNIKOWSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 432
PAWEŁ DUSZA Tak PL
MAREK DUSZA PL
ŁUKASZ FIRLA Tak PL FIRLA NAPIERA
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE
BARTOSZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
TOMASZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM
DAWID HAŁACZKIEWICZ Tak PL FENIX TYCHY
MAREK JURASZEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 440
MAREK KAPICA Tak PL 546
RAFAŁ KOCOŃ PL SANATORIUM
SZYMON KORNAK Tak PL
MARCIN KORZENIOWSKI PL AGROCHESTTEAM
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM II
MACIEJ KRZAK Tak PL
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL BIKE U UP
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
ŁUKASZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM
PAWEŁ MATYASIK PL
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 552
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO
TOMASZ RADOMSKI Tak PL -
MATEUSZ SARAPATA Tak PL
KRZYSZTOF SIKORA PL BIKE-RS
GRZEGORZ STASIAK Tak PL
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 477
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 547
PATRYCJUSZ URBANEK PL JAS-KÓŁKA 456
ADAM WAWOCZNY PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
WOJCIECH WOJTAS PL
PAWEŁ WYGRABEK PL TOMAZI BIKE TEAM
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 44 (Opłaconych: 32)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 604
MATEUSZ BEDNARCZYK PL DIVERSEY TEAM
PIOTR BIERNAWSKI PL ATTIQ TEAM/SALMING
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 623
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 602
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY
ARTUR CHMIELEWSKI Tak PL
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 654
JAROSŁAW DUDA PL 581
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY
ADAM GALMAN Tak PL PROSERVICE RACING TEAM
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA
GRZEGORZ GUZIK Tak PL
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA 585
ADRIAN JUREK Tak PL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
DAMIAN KAUF Tak PL 638
ROBERT KONIECZNY PL LIBRA CYCLING TEAM
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 656
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 566
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 605
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ALEKSANDER MILER PL EXARTO CYCLING
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 595
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 610
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL FENIX TYCHY
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 655
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 579
MAREK SZYMAŃSKI PL 640
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 607
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 657
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 609
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 33)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
IRENEUSZ BRACHACZEK PL
MAREK CISZYŃSKI Tak PL FENIX TYCHY
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 839
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA 804
TOMASZ KŁUSAK Tak PL
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 830
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 825
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZMYD COACHING TEAM 802
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
TOMASZ RADZKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 840
WITOLD SZAŁYGA Tak PL
DARIUSZ SZAŁYGA Tak PL GOMAR BIKE TEAM
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 814
MARIUSZ WALAS Tak PL
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 803
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 838
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 23 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60 lat +
MIETEK BEREZIK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 998
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WITOLD GLONEK Tak PL
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM
SZYMON KOGUT PL TEAM HUROM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
ANDRZEJ KUŹMA Tak PL
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 995
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 991
LESŁAW TARGOSZ Tak PL 997
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 15 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 161 (Opłaconych: 115)