ROAD MARATON - Ujsoły-Novot PL-SK: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 12
ANNA ZAJĄC Tak PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANIA GÓRECKA Tak PL 30
OKSANA KRYSIUK Tak PL GVT 29
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 28
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 27
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 33
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 56
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 57
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 51
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 54
MONIKA PODOLSKA Tak PL 58
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 55
MARTA SYRYJCZYK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 53
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 59
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50 lat +
RENATA KAMIŃSKA Tak PL 72
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 77
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 76
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 99
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 149
DAVID BULAWA Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 126
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 124
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 138
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 123
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 139
KAMIL IMIELA Tak PL 155
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 125
MACIEJ KARAŚ Tak PL 122
VOJTĚCH KAWULOK CZ
DAWID KORNAK Tak PL 129
KAROL PASTWA PL
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 137
JAKUB SZKLORZ Tak PL SII CYCLING TEAM 132
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 14 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 lat
GRZEGORZ BARTOSZ Tak PL FENIX TYCHY
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 459
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 551
MARCIN DROBNIKOWSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 432
PAWEŁ DUSZA Tak PL 452
MAREK DUSZA PL
ŁUKASZ FIRLA Tak PL FIRLA NAPIERA 444
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 464
BARTOSZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 439
TOMASZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 457
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 468
DAWID HAŁACZKIEWICZ Tak PL FENIX TYCHY 435
MAREK JURASZEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 440
MAREK KAPICA Tak PL 546
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL SANATORIUM 426
SZYMON KORNAK Tak PL 453
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL AGROCHESTTEAM 455
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM II
MACIEJ KRZAK Tak PL 472
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL BIKE U UP 450
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 557
ŁUKASZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM
PAWEŁ MATYASIK PL
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 552
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 559
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 470
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 438
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 461
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO 445
TOMASZ RADOMSKI Tak PL - 462
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 447
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 449
GRZEGORZ STASIAK Tak PL 437
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 451
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 477
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 434
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 547
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 456
ADAM WAWOCZNY PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 463
PAWEŁ WYGRABEK PL TOMAZI BIKE TEAM
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 454
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 471
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 44 (Opłaconych: 38)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 629
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 604
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 614
PIOTR BIERNAWSKI PL ATTIQ TEAM/SALMING
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 623
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 602
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 620
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 611
ARTUR CHMIELEWSKI Tak PL 608
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 616
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 573
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 654
JAROSŁAW DUDA Tak PL 581
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 582
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 577
ADAM GALMAN Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 603
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL 653
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 651
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 639
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 585
ADRIAN JUREK Tak PL 564
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 589
DAMIAN KAUF Tak PL 638
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 597
ROBERT KONIECZNY Tak PL LIBRA CYCLING TEAM 596
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 618
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 591
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 656
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL 659
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 566
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 598
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 605
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ALEKSANDER MILER PL EXARTO CYCLING
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 595
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 610
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 572
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL FENIX TYCHY
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 655
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 579
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 640
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 607
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 657
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 609
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL 617
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 624
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 48 (Opłaconych: 46)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 816
IRENEUSZ BRACHACZEK Tak PL 837
MAREK CISZYŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 827
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 818
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 839
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 804
TOMASZ KŁUSAK Tak PL 831
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 830
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 825
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 802
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 832
TOMASZ RADZKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 840
WITOLD SZAŁYGA Tak PL 834
DARIUSZ SZAŁYGA Tak PL GOMAR BIKE TEAM 836
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 824
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 814
MARIUSZ WALAS Tak PL 828
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 803
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 838
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 23 (Opłaconych: 22)
E - Mężczyźni 60 lat +
MIETEK BEREZIK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 969
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 998
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 963
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 964
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 973
WITOLD GLONEK Tak PL 994
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 961
SZYMON KOGUT PL TEAM HUROM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
ANDRZEJ KUŹMA Tak PL 984
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 995
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 999
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 991
LESŁAW TARGOSZ Tak PL 997
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 15 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 164 (Opłaconych: 148)