ROAD MARATON - Wisła - 13. Pętla Beskidzka: czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
EMILIA PLUTA Tak PL
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 12
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ANIA GÓRECKA Tak PL 30
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 33
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 47
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 56
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 51
IZABELA WŁOSEK PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50 lat +
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAK SPORT GLIWICE 74
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 97
DZIAMBOR KAROL Tak PL TEO BIKE RAICING TEAM EVANLITE 98
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 99
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 76
MATEUSZ SMUDA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 149
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 270
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 138
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 262
MATEUSZ GRABARSKI PL VELOGD
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 139
ŁUKASZ JANOWSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 132
PIOTR JĘDRZEJEWSKI Tak PL 125
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 154
NORBERT PIEKIELNY Tak PL STAJNIA ROWEROWA WARSZAWA 246
ADAM SMOLIK PL
TOMASZ ZIERNICKI PL SZMYD COACHING TEAM II
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 9)
B - Mężczyźni 30-39 lat
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL RATEL TRI TEAM
GRZEGORZ BAŃBUŁA PL 425
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
ŁUKASZ FIRLA PL
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW KOZA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 557
KAROL MALEC Tak PL 538
PATRYK MAZUREK PL BIKE ATELIER TEAM 552
MARCIN MICHALSKI Tak PL 421
IRENEUSZ MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 544
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 559
ROMAN PIOTROWSKI PL
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 434
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
MICHAŁ TURSKI PL BIKE ATELIER TEAM 547
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 456
PAWEŁ WIŚNIEWSKI PL VELOGD
MARCIN WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 471
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 23 (Opłaconych: 15)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 611
ANDRZEJ FIJAK Tak PL SPORTS CAMP 567
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 585
PIOTR JASIŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA
ADRIAN JUREK Tak PL 671
DAMIAN KAUF Tak PL 638
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ KORECKI Tak PL 646
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 656
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 595
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL 616
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 659
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 655
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 607
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 657
MIROSŁAW TYRPA PL
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 609
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH TEAM 615
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 23 (Opłaconych: 20)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 804
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAK SPORT GLIWICE
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 830
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 825
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
BOGUSŁAW PARYLAK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 831
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 802
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 817
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 814
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 838
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 12 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60 lat +
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 996
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 963
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 998
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 993
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 970
WITOLD GLONEK Tak PL 994
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
KRZYSZTOF PISZCZ Tak PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 974
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 995
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 100 (Opłaconych: 82)