ROAD MARATON - Wisła - 13. Pętla Beskidzka: wyścig: Lista zgłoszeń

Jedna Pętla: 60 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DOMINIKA KAMIŃSKA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
CZESŁAWA KRUCZKOWSKA Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MAGDALENA MAJKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAROLINA DRACH-KOWALCZYK Tak PL 23
ANIA GÓRECKA Tak PL 23
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL 23
ROKSANA ORZYSZEK PL 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ANNA WILCZEK PL SZMYD COACHING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
MONIKA PODOLSKA Tak PL 23
ANNA TKOCZ PL 25X7 23
IZABELA WŁOSEK PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50 lat +
KASIA NOWAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DZIAMBOR KAROL Tak PL TEO BIKE RAICING TEAM EVANLITE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MICHAŁ BILKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
JAKUB CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
MATEUSZ GAWEŁCZYK PL 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PIOTR JĘDRZEJEWSKI Tak PL 23
PAWEŁ KOKOT Tak PL KUKSON RACING TEAM 23
DAWID KORNAK Tak PL 23
FILIP MAMOT Tak PL SII CYCLING TEAM 23
KAMIL MIESZCZAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ARTUR OLSZYNKA Tak PL 23
MICHAŁ PABIAN Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 23
ŁUKASZ PRZYSTAŁ PL 23
MICHAŁ RYCZEK Tak PL 23
PAWEŁ SIEMIŃSKI Tak PL 23
SZYMON SZPIECH Tak PL CZUŁOWIANKA TYCHY 23
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM II 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 22 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ BARAN Tak PL BODYICOACH TEAM 23
GRZEGORZ BARTOSZ Tak PL FENIX TYCHY 23
KAMIL BONIEWSKI Tak PL 23
JAKUB CHARCHUT Tak PL ROGELLI TEAM II 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 23
MAREK FIKUS Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
ŁUKASZ FIRLA Tak PL FIRLA NAPIERA 23
BARTOSZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 23
MAREK JURASZEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR KACZANOWSKI Tak PL 23
OLEKSII KMETS PL JAS-KÓŁKA 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 23
ADAM KRET Tak PL 23
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MACIEJ KRZAK Tak PL 23
ŁUKASZ KRZĄPA Tak PL 23
ADAM KRZEMIEŃ Tak PL 23
PIOTR KRZYNOWEK Tak PL 23
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 23
ŁUKASZ KYRCZ Tak PL 23
TOMASZ ŁACIAK PL 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL GETREADY.PL 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT OLEŚ Tak PL 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
ROMAN PIOTROWSKI Tak PL 23
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL 23
TOMASZ RADOMSKI Tak PL 23
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 23
PIOTR RUTKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
RADOSŁAW SIOŁKOWSKI Tak PL VALMET CYCLING TEAM 23
TOMASZ SPYRA Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DAWID SZKUTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR TRĄBA Tak PL 23
GRZEGORZ TRUSZEWSKI Tak PL 23
DAWID TRZCIONKA Tak PL 23
JAKUB WACH Tak PL 23
ŁUKASZ WALIGÓRA PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
PRZEMYSŁAW WAŃHA Tak PL 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 23
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 54 (Opłaconych: 51)
C - Mężczyźni 40-49 lat
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
WOJTEK CHLEBEK Tak PL RAJBIT TEAM/POWER OF SCIENCE 23
ARTUR CHMIELEWSKI Tak PL 23
MAREK CIENCIAŁA PL 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
PAWEŁ DROBEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL EVANLITE.COM 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL SPORTS CAMP 23
TOMASZ GLAJCAR Tak PL 23
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 23
SYLWESTER JACHNA Tak PL 23
EMIL JOŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 23
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
MAREK KULIK Tak PL 23
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
MARCIN MONETA Tak PL VELOCE CYCLING TEAM 23
JACEK NALEPA Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ OPACH Tak PL 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWELMASTER RACING TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
MARCIN RESZKA Tak PL 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ROBERT TURAK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ARTUR TYMCZYSZYN Tak PL 23
MIROSŁAW TYRPA PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH TEAM 23
MICHAŁ ZAJDEL Tak PL SOCIOS SILESIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 45 (Opłaconych: 43)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
MAREK CISZYŃSKIO Tak PL FENIX TYCHY 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ANDRZEJ ERBEL PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAK SPORT GLIWICE 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ MAŁYSA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MARIUSZ MARTINI Tak PL 23
MAREK MARZEC Tak PL 23
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 23
BOGUSŁAW PARYLAK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MARIAN PODLEŚNY PL 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL SAY MORE 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 23
MAREK SMOŁKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
MARIUSZ WALAS Tak PL 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 26 (Opłaconych: 22)
E - Mężczyźni 60 lat +
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 23
ADAM GERMAN Tak PL 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
KAZIMIERZ JAGIEŁŁO Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 12)

Dwie Pętle: 92 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ CZAPLA Tak PL AGROCHEST TEAM 23
MATEUSZ GRABARSKI Tak PL VELOGD 23
ŁUKASZ JANOWSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
WOJCIECH KRUPOWIES Tak PL 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KACPER MALIK Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL 23
NORBERT PIEKIELNY Tak PL STAJNIA ROWEROWA WARSZAWA 23
ADAM SMOLIK Tak PL 23
MARCIN SMOLIK Tak PL 23
ADAM WÓJCIK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 18)
B - Mężczyźni 30-39 lat
MATEUSZ BIRECKI Tak PL BIRUCYCLING.COM 23
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MICHAŁ GOLUS Tak PL KAMYK RADZYMIN MTB TEAM 23
TOMASZ KARWATOWICZ Tak PL 23
MARCIN KOBIAŁKA Tak PL CROSS CARTEL 23
DARIUSZ KOŁAKOWSKI Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL AGROCHESTTEAM 23
DAWID KUNDZIK Tak PL 23
ROBERT KURIATA PL 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ŁUKASZ NADOLSKI Tak PL VELOGD 23
WOJCEICH NIEWIDOK PL PELETON AQUILA WADOWICE 23
PIOTR NOWACKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DANIEL PACKI Tak PL TEAM HUROM 23
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL GRUPA MARAT - SKORUPA TRIATHLON 23
BARTOSZ SOBCZAK PL EROE RACING CLUB 23
GRZEGORZ STASIAK Tak PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL EWODD TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ WIŚNIEWSKI Tak PL VELOGD 23
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 29 (Opłaconych: 26)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MACIEJ BERNOLAK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK TEAM 23
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
ADAM GALMAN Tak PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
ADRIAN JUREK Tak PL 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT KONIECZNY Tak PL LIBRA CYCLING TEAM 23
DARIUSZ KORECKI Tak PL 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL LEKARSKA GRUPA KOLARSKA LUBLIN 23
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
MARCIN MILIK Tak PL EPO 23
ROBERT MIZIA Tak PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL CENTRUM MEDYCZNE NA DOBRE I NA ZŁE OPOLE 23
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL FENIX TYCHY 23
HENRYK SOBIERAJ Tak PL 23
JAREK STAJSZCZYK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 23
GRZEGORZ TOMASIAK PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 34 (Opłaconych: 33)
D - Mężczyźni 50-59 lat
PAWEŁ KURCZAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
PETER PESCHKA Tak DE TEAM DA GIULIANO 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 9)
E - Mężczyźni 60 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 273 (Opłaconych: 253)