Road Maraton - Wisła - JAZDA NA CZAS: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL 23
MATEUSZ SZCZOTKA PL TEAM BIEGOWKI24 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 23
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MATEUSZ BRZOZOWSKI Tak PL 23
MAREK CZUDEK PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
WOJCIECH IMIELA PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL RSC BIKE RAWICZ 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
MICHAŁ FONAŁ PL LKK WULKAN LEGNICA 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM 23
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DAWID JAKUBIAK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PATRYK MAZUREK PL 23
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ SZYMANIAK PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MACIEJ ZIELONKA PL WWW.TEAM.ASE.COM.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 28 (Opłaconych: 14)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN ADAMCZYK Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
SŁAWOMIR CHALCIŃSKI PL 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
ADAM FRON PL 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
JACEK GRALIK Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
MIROSŁAW KARWOWSKI Tak PL RETRO DUDA ROWERY TEAM 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK POKORSKI Tak PL 23
PAWEŁ PRZĘCZEK PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI PL 23
PAWEL ULMANIEC PL 23
WITOLD WALCZAK Tak PL AND.NOVA 23
PRZEMYSŁAW WEGNER PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 43 (Opłaconych: 31)
D - Mężczyźni 50-59
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
MAREK MARZEC Tak PL 23
KRZYSZTOF PAWLAK Tak PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
JERZY ŚWIDA PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
DAREK ZIETEK PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 11)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
JERZY WIŚNIEWSKI PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 7)
K1 - Kobiety 15-29
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KINGA ZGORZELSKA PL KK CYKLON WARSZAWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET RACING TEAM 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA ZYCH Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 134 (Opłaconych: 91)