Road Trophy - wyścig 4-etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
A.S.D.CICLISTICA OSPEDALETTI BICISPORT
KRZYSZTOF SMOLA 23
AND.NOVA
ANDRZEJ JANIK 23
BIKE ATELIER TEAM
ROMAN AUGUŚCIŃSKI 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI 23
KORNEL OLSZEWSKI 23
ADAM PRZEJCZOWSKI 23
ALEKSANDER ZAJĄC 23
BIKEHEAD
DANIEL DUŚKO 23
BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTOSZ BOLEWSKI 23
ALEKSANDRA DREJ 23
MACIEJ KOPYCKI 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK 23
BRT WROCŁAW
JAROSŁAW DRELUCH 23
CICLISMO WROCŁAW
LEONARDO POLI 23
DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
ADAM KORYCZAN 23
EPICTEAM.PL
MARIUSZ KULAWIK 23
ESKA TEAM
TOMASZ MACIAŚ 23
KRYSTYNA SABAJ 23
PIOTR WRONA 23
FENIX TYCHY
GRZEGORZ BURZAWA 23
JAN CEGLAREK 23
FINISHER.PL
KATARZYNA LASKOWSKA 23
DARIUSZ LASKOWSKI 23
FTI RACING TEAM
LEOPOLD LASKOWSKI 23
GATTA BIKE-RS
WOJCIECH MACIĄG 23
DARIUSZ MALINOWSKI 23
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
PRZEMYSŁAW KOPER 23
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
MARCIN ADAMKIEWICZ 23
GRUPA MARAT
MAREK SZATANIK 23
JAS-KÓŁKA
STANISŁAW ABRACHAMCZYK 23
ADAM GRZYBEK 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO 23
MARCIN KOWOL 23
PIOTR KUKLA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK 23
MAREK MARSZAŁEK 23
TOMASZ MŁYNEK 23
ANDRZEJ MŁYNEK 23
DARIUSZ POTONIEC 23
DARIUSZ PUZOŃ 23
AGNIESZKA RYGAŁA 23
DOMINIK RYGAŁA 23
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
KATARZYNA ORŁOWSKA 23
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MACIEJ ETGENS 23
MAREK MARZEC 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK 23
MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI 23
MEGA BEŁŻYCE
ROBERT TOBOLSZEWSKI 23
MOKATE LOYD
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ 23
MOVISTAR
KRZYSZTOF SZUDER 23
MULTISTAL POZNAŃ
PIOTR BORSZLAK 23
PAXX GLOBAL CYCLING
SVEN HAYEN 23
FILIP NEESEN 23
PAXX GLOBAL CYCLING
MICHEL DODION 23
DAVID HANOT 23
MICHAËL STIPPELMANS 23
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PAWEŁ RATALEWSKI 23
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 23
PTC PRZEMYSL FREDRY 5
KRZYSZTOF SZEJDEWIK 23
RAWSKA GRUPA KOLARSKA
MICHAŁ FYDRYCH 23
ROAD MARATON TEAM
RAFAŁ KOCOŃ 23
ANNA MADEJ 23
ANDRZEJ PIĄTEK 23
BOGUSŁAW ROTTE 23
SCS OSOZ RACING TEAM
DOMINIKA KAMIŃSKA 23
PIOTR ŚLASKI 23
SOKÓŁ TARNÓW
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC 23
SPORT SERWIS SANDOMIERZ
NIKITA BOLDIN 23
STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI
SZYMON KOGUT 23
SUPREME STYLE MATES
IZABELA SIKORA 23
KRZYSZTOF SIKORA 23
MIROSŁAW SÓLNICA 23
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TOMASZ MATOGA 23
TRI-TEAM RUMIA
MACIEJ KUBIAK 23
TWOMARK ALVA 1
JANUSZ BANASIAK 23
TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
JAN GRZEMPA 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77