Śmierdzący Leń - bieg górski w Ujsołach: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
EWA BUZOŃ Tak PL 1
KATARZYNA CUPER-GANCARSKA Tak PL PRZEKOTY NA START 2
DAGMARA GOWIN PL
IZABELLA JANIK Tak PL 3
MAGDA JANOWSKA Tak PL 3DVSN 4
KAROLINA KAMIŃSKA Tak PL 5
MARTA KANIASTY Tak PL 6
MAGDALENA KLIMEK Tak PL 7
JAGODA KLIMEK PL
JUSTYNA KOCOŃ Tak PL 8
BEATA KONCA Tak PL KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 9
ANNA MALIK Tak PL 10
DOROTA PASZKO PL
VIOLETTA PAUL PL BIEGAMY W GÓRACH
DOROTA PĘKALSKA PL
EWELINA POPCZYK PL
KATARZYNA SŁOWIK Tak PL HURAGAN LIGOTA 11
IZABELA SOBEL PL
KLAUDIA SPOREK PL
MONIKA STEFAŃCZYK Tak PL LES FEMMES COURANT DANS LES FORÊTS 12
MARIA SZCZEŚNIAK Tak PL 13
EDYTA SZCZĘSNA PL CARBON SILESIA SPORT
AGNIESZKA URBANIAK PL
AGNIESZKA URBANIAK Tak PL 14
KATARZYNA WOJDAT Tak PL ŚMIERDZĄCE LENIE 15
NATALIA WOLNA Tak PL 16
KATARZYNA ZAJĄC PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 27 (Opłaconych: 16)
M - Mężczyźni OPEN
TOMASZ BARON Tak PL 52
KRZYSZTOF BIAŁOŻYT Tak PL 18
MICHAŁ BIAŁOŻYT Tak PL FC GUMOWCE KAMESZNICA 19
MIROSŁAW BORTEL PL SPLA 40 LATEK TYCHY
KRZYSZTOF CICHY Tak PL OPONY SERAFINOWSKI 21
BOGUSŁAW CICHY Tak PL 20
TOMASZ CUPER Tak PL OKAN WIATOWICE 22
ADAM DANEL Tak PL 23
TOMASZ DATA PL HRMAX ŻORY
MACIEJ DĄBROWSKI Tak PL 24
TADEUSZ DZIĘDZIEL Tak PL 25
ARTUR FROSZTĘGA Tak PL 26
RAFAŁ GŁÓWKA Tak PL 27
TOMASZ GÓRNICKI Tak PL ŚMIERDZĄCE LENIE 28
SEBASTIAN HULIN Tak PL 29
KRZYSIEK KANIA PL
DARIUSZ KAWECKI Tak PL ETISOFT RUNNING TEAM 30
JAN KĄDZIOŁKA PL K2
ARKADIUSZ KLIMEK Tak PL 31
DAMIAN KNAP Tak PL 32
MARIUSZ KONCA Tak PL KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 33
RAFAŁ KOWALCZYK Tak PL SIGMA TECHNOLOGY & ENERGY SOLUTIONS 34
JAROSŁAW KRAWIEC Tak PL 35
DANIEL KUŚ Tak PL ZBIJ LENIA 36
MARCIN KWAŚNIEWSKI Tak PL EINE SPORTGRUPPE 37
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
BOGUSŁAW ŁYCZBA Tak PL 38
SEBASTIAN MARCZAK PL
DAWID MAZGAJ PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
JERZY PALA PL
WIKTOR PROKOPCZUK Tak PL 39
ANDRZEJ PRZELIORZ Tak PL 40
JANUSZ RYGIEL Tak PL 41
ROBERT RYSZ Tak PL 42
TOMASZ STANIEK PL
SLAWEK STOPKA Tak PL 43
ZBIGNIEW SZATANIK Tak PL 44
DAMIAN SZYNDLER Tak PL 45
WOJCIECH ŚCIESZKA Tak PL 46
JAROSŁAW TOMASZEK Tak PL KT ŻYWIEC 47
MARCIN TRZOPEK Tak PL IRON TEAM UJSOŁY 48
MACIEJ WOŹNIAK PL
MAREK WYDRA Tak PL IRON TEAM UJSOŁY 49
MACIEJ ŻABNICKI Tak PL 50
JAN ŻOGAŁA Tak PL HURAGAN LIGOTA 51
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 45 (Opłaconych: 35)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 72 (Opłaconych: 51)