Suszec - FINAŁ klas. nizinnej / 2. MP Osób Chorych na Cukrzycę: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA CZ CK HOBBY BOHUMIN 23
WIOLETA BRZEZIOK Tak PL 23
KAROLINA KAWKA Tak PL LKK FUJI GOS MSZANA 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANNA ZAJĄC Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL 23
AGNIESZKA KURTYKA PL 23
EDYTA LIPKA PL 23
BARBARA OCHMAN Tak PL 23
KATARZYNA SYRNICKA Tak PL 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
ANNA DUDZIAK Tak PL 23
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
MARTA SYRYJCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
BENIAMIN JANIK Tak PL 23
OLAF JANUKOWICZ Tak PL 23
BŁAŻEJ LIMAŃSKI Tak PL 23
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WŁADYSŁAW SZAJNER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 lat
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 23
SEWERYN DROBISZ Tak PL TAURUS EXTREME TEAM 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
KAMIL IMIELA Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM KUKULSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KUŚWIK Tak PL KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
DOMINIK ORZEŁ Tak PL BIKE SYSTEM 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DAWID PATYŃSKI Tak PL 23
JAROSŁAW PYDYCH Tak PL RGK RACING TEAM 23
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 lat
GRZEGORZ BAŃBUŁA Tak PL 23
PAWEŁ BARON Tak PL FORCE 23
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
MAREK FIKUS Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
DAREK GÓRA Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ HLUBEK Tak PL 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PAWEŁ JURKIEWICZ Tak PL 23
MARIUSZ KALKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DANIEL LIPINSKI Tak PL BIEGIEM PRZEZ GÓRY 23
MICHAŁ LIPKA PL 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL EWODD TEAM 23
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 23
DOMINIK ROSA Tak PL RSC BIKE RAWICZ 23
SEBASTIAN SEGET Tak PL EUROPEJSKA KLINIKA CUKRZYCY 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ STĘCLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
JAKUB STRZODA Tak PL 23
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 23
GRZEGORZ SYRNICKI PL 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
DAWID SZKUTEK Tak PL 23
KAROL ŚWITAŁA Tak PL 23
ARKADIUSZ TRACIAK PL 23
TOMASZ TYRAWA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ADAM WAWOCZNY Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ WYGRABEK PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK Tak PL 23
DOMINIK ZIELAWSKI PL SII CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 28)
C - Mężczyźni 40-49 lat
GRZEGORZ ADAMCZYK PL 23
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
SŁAWOMIR BRANDT Tak PL 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
PIOTR CZOPEK Tak PL GKS KROPIŃSKI SUSZEC 23
ROBERT CZOPEK Tak PL GKS KROPIŃSKI SUSZEC 23
TOMASZ FICA PL 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DANIEL KARAŚ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
MAREK KŁAPTOCZ PL 23
GRZEGORZ KRAMEK Tak PL 23
KRZYSZTOF KRÓL PL 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SEBASTIAN PONDO Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN POZNACHOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ RADECKI Tak PL 23
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL KIWI KLUB MTB 23
TOMASZ SŁUPIK Tak PL 23
MARCIN STEC Tak PL 23
PIOTR SULIGA Tak PL 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
DAMIAN TWARDZIK PL 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MARCIN WÓJCIK PL 23
PRZEMEK ZAWADA Tak PL QUEST ROAD 23
ADAM ZELEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 45 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
TADEUSZ DUDZIAK Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ADAM GÓRNIAK PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
KRZYSZTOF KAMIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
JAROSŁAW KONDRAT Tak PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATRAS Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
DARIUSZ REGULSKI Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 21 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+
HENRYK BARON Tak PL 23
STEFAN BLUSZCZ Tak PL LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 23
KAZIMIERZ GOLONKA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
PIOTR MISIAK Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISŁAW SZAFRANIEC Tak PL UKS TEAM KROPIŃSKI SUSZEC 23
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 23
MAREK ZARZYCKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 152 (Opłaconych: 126)