Tour de Cracovia 2019 - wyścig kolarski dla amatorów: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 lat
OSKAR BIŻEK Tak PL 23
JAN GAWLAS Tak PL 23
KAMIL GAZDA Tak PL 23
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN KARCZ Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
PIOTR KNAPIK Tak PL 23
ADRIAN KRAWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KACPER KRAWIEC Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
PATRYK MARCINKOWSKI Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAWID SĘDZIK Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
KACPER SMRECZEK Tak PL 23
JAN SZARY PL UKKS IMIELIN TEAM 23
JAN SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
JAKUB WÓJTOWICZ PL 23
JAKUB ŻUREK Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 16 (Opłaconych: 14)
A - Mężczyźni 19-29 lat
DOMINIK BĄK Tak PL 23
JAKUB BŁONIARCZYK Tak PL BORA-HANSGROHE FANCLUB POLAND 23
FILIP BODZIARCZYK Tak PL 23
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 23
WOJCIECH BULDA Tak PL 23
PAWEŁ DARGIEL Tak PL 23
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
PAWEL FILIPEK PL 23
KRZYSZTOF FRĄCZEK Tak PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM 23
PAWEŁ GACEK Tak PL 23
JAKUB GAJEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GAJKOWSKI-WÓJCIK Tak PL 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
SEBASTIAN GROŃ Tak PL 23
MACIEJ GRZYWACZ Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
KRZYSZTOF HAUS Tak PL 23
JAKUB JANOWSKI Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
MICHAŁ JASIŃSKI Tak PL 23
MATEUSZ KALMAN Tak PL DALEKO JESZCZE? 23
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KRZYSZTOF KOZIK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ KOZYRA Tak PL 23
KRZYSZTOF KRAUSS Tak PL 23
PIOTR KUCZMAŃSKI Tak PL 72D FREESPORT TREK TEAM 23
BARTŁOMIEJ LUCHOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁABNO Tak PL RYSIANKA TEAM 23
LASZCZYK MATEUSZ Tak PL 23
WOJCIECH MATLAK PL ROGELLI TEAM 23
DAVID MICHEL Tak PL 23
MATEUSZ MIERNICZEK Tak PL 23
KAMIL MIESZCZAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MATEUSZ MOTYKA PL K2K.CYCLING 23
MATEUSZ MROWIEC PL INNERGY PELETON RACING TEAM 23
SZYMON NAWRACAJ Tak PL 23
GRZEGORZ NOSEK Tak PL 23
GRZEGORZ NOWORYTA Tak PL 23
MATEUSZ OLCZYK Tak PL 23
ADRIAN OLEŚNIEWICZ PL GKC GORLICE 23
PIOTR OPIŁKA Tak PL 23
MATEUSZ PACHNIK PL 23
BARTOSZ PACIA PL 23
MICHAŁ SAMEK Tak PL 23
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 23
ALBERT SOSNAL Tak PL NIEPOKRĘCĘ 23
PIOTR SREBNICKI Tak PL OSP SKAŁA 23
JAKUB SZKLORZ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MACIEJ SZNERCH PL 23
GRZEGORZ SZYNAL Tak PL LUNDBECK CYCLING TEAM 23
AMADEUSZ WEBERBAUER Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
PAWEŁ WIECZOREK Tak PL 23
TOMASZ WILKOSZ Tak PL 23
ARKADIUSZ WYZGAŁ Tak PL 23
PAWEŁ ZACZYK Tak PL WINDSPORT KRAKÓW 23
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM II 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 55 (Opłaconych: 44)
B - Mężczyźni 30-39 lat
ADRIAN ANDRZEJCZYK Tak PL 23
TOMASZ BAJAK Tak PL 23
TOMASZ BANASIEWICZ Tak PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI 23
TOMASZ BARAN Tak PL BODYICOACH TEAM 23
SZYMON BIEL Tak PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM 23
KONRAD BŁASIŃSKI Tak PL 23
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI Tak PL 23
ŁUKASZ BOROŃSKI Tak PL 23
MACIEJ BUDZIK Tak PL 23
GRZEGORZ BUŁA Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
GRZEGORZ CHOMIK Tak PL 23
MICHAŁ CHYŻEWSKI Tak PL 23
GIANMARCO COSTANZO Tak PL 23
DANIEL CZARNECKI PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
PIOTR DĘBICKI Tak PL 23
ADAM DOLEŻEK Tak PL 23
MARCIN DOMIN Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
KRZYSZTOF FIGIEL Tak PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM 23
KRZYSZTOF GACEK Tak PL 23
JACEK GAJLIKOWSKI Tak PL 23
MARCIN GŁOWACKI Tak PL 23
TOMASZ GORAJ Tak PL 23
ŁUKASZ GÓRALIK Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
KRZYSZTOF GRUDNIK Tak PL OTR KRAKÓW 23
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
WOJCIECH HANKUS Tak PL 23
KONRAD HOSAJA Tak PL BRZYSKI TRI TEAM 23
DAWID HYŻY PL 23
SEBASTIAN INGLOT Tak PL EC-ENGINEERING 23
DAMIAN JANIGA Tak PL 23
RADOSŁAW JANKIELEWICZ Tak PL NOWY STYL GROUP CYCLING TEAM 23
BARTOSZ JANOWSKI Tak PL 23
GABRIEL JANOWSKI Tak PL NIEPOKRĘCĘ 23
KAMIL JELONKIEWICZ Tak PL 23
MAREK JURASZEK PL 23
ROMAN KACZMARCZYK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
MATEUSZ KANIECKI Tak PL 23
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
JAKUB KLETSCHKA Tak PL 23
PAWEŁ KNAP Tak PL 23
ŁUKASZ KOBUS Tak PL GOLD-RENT.PL 23
MACIEJ KOGUT Tak PL 23
KONRAD KOŁODZIEJSKI Tak PL SZOSA KUJAWY 23
PIOTR KONIECZNY Tak PL 23
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL AGROCHEST TEAM 23
TOMASZ KOSZAREK Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
KONRAD KOŚCIÓŁEK Tak PL 23
PAWEŁ KOWALCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ KRUPA Tak PL 23
ANDRZEJ KRUPA Tak PL 23
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL AUGUSTA 23
PIOTR KRZYNOWEK Tak PL 2-KOŁA TEAM 23
ADRIAN KRZYSZTOFEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KRZYWODAJĆ Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
JAKUB KUBUSZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF KUCHARSKI Tak PL 23
MARCIN KURUC Tak PL 23
PIOTR KUTERBA Tak PL 23
JACEK KWAŚNIAK Tak PL 23
ŁUKASZ KYRCZ Tak PL 23
ANDRZEJ LASOŃ Tak PL 23
ŁUKASZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
PAWEŁ LEMPART Tak PL TEAM SPORT 23
KONRAD LOESCH Tak PL LOESCH+PARTNERZY 23
WOJCIECH ŁABĘDŹ Tak PL 23
ADAM MAŁEK PL 23
ŁUKASZ MARCINEK Tak PL 23
HUBERT MORAWSKI Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 23
KRZYSZTOF NIEDZIELSKI Tak PL 23
ADAM NOKIELSKI Tak PL 23
PAWEL NOWICKI Tak PL 23
ŁUKASZ NOWICKI Tak PL 23
PIOTR OGAR Tak PL 23
PAWEŁ OLEKSY Tak PL 23
RAFAŁ OLEŚ PL TEAM HUROM 23
KORNEL OLSZEWSKI PL SII CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL 23
KAMIL OZIMKOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ PAKUŁA PL 23
MICHAŁ PAPKA Tak PL 23
JAKUB PAPUCZYS Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
TOMASZ PIECHOWICZ Tak PL EWODD TEAM 23
ROBERT PIEGZA PL ŚWIĄTNIKI GÓRNE CYCLING 23
BARTŁOMIEJ PIETRAS Tak PL 23
PAWEŁ PILCH Tak PL 23
MICHAŁ PITRA Tak PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 23
PAWEŁ PODGÓRSKI Tak PL 23
MACIEJ POPIOŁEK Tak PL ASC RACING 23
PIOTR PÓŁTORAK Tak PL 23
MARCIN RACZYŃSKI Tak PL BORA-HANSGROHE FANCLUB POLAND 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
RAFAŁ SENIUTA Tak PL 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
MATEUSZ SKARŻYŃSKI Tak PL BIKEBOARD 23
MARCIN SPŁUSZKA Tak PL 23
TOMASZ STOLARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL EWODD TEAM 23
MARCIN SZARZYŃSKI PL 23
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE 23
JACEK SZOPA Tak PL 23
ADRIAN SZOSTAK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 23
ARTUR SZPINDA Tak PL 23
DOMINIK SZWIEC Tak PL NOWY STYL GROUP CYCLING TEAM 23
JAKUB SZYMCZYK Tak PL 23
MARCIN TAŃCULA PL 23
MICHAŁ TARCZAŁOWICZ Tak PL TTTT 23
MARCIN TRZASKA Tak PL PARA-PRO-TEAM 23
DAWID TRZCIONKA Tak PL 23
MICHAŁ TURSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAROL TUTAJ Tak PL 23
PAWEŁ TYNOR Tak PL 23
TOMASZ TYRAWA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
MAREK URBAN Tak PL NIEZRZESZONY 23
KAROL WAGLEWSKI Tak PL WM TRISELF 23
DOMINIK WARIAS PL 23
SZYMON WĄGIEL Tak PL 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
ŁUKASZ WĘGLIŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF WIDUR Tak PL 23
PAWEŁ WINIARCZYK Tak PL VELOCABBAGE BIKE TEAM 23
SZCZEPAN WIŚNIEWOLSKI Tak PL 23
WALDEK WOJAS Tak PL 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
MARCIN WOJTAK PL 23
MACIEJ WOJTAL Tak PL 23
TOMASZ WOŹNIAK Tak PL ZWIFT.PL 23
JAKUB WOŹNIAK Tak PL 23
WOJCIECH WOŹNICA Tak PL 23
KAMIL ZAKRZEWSKI Tak PL 23
PIOTR ZAWIEJA Tak PL 23
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD 23
MARCIN ZIENTARA Tak PL 23
ŁUKASZ ZUGAJ Tak PL BODYICOACH TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 137 (Opłaconych: 122)
C - Mężczyźni 40-49 lat
PIOTR ALBIN Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 23
KRZYSIEK AMBROZIK Tak PL HARDA HORDA 23
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL ZETRA TAPE 23
MAREK ANTUSIAK Tak PL OSP NOWA WIEŚ 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AGROCHEST TEAM 23
MIROSŁAW BĄK Tak PL TOP-SERVIS CHORZELÓW 23
MARCIN BINIEK Tak PL PENTEL 23
ARTUR BORATYN Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
PIOTR CZMYR Tak PL 23
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 23
GRZEGORZ DZIARKOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ DZIURSKI Tak PL 23
JAROSŁAW GAWĘDA Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 23
SŁAWOMIR GĘDOŚ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW GORCZYCA Tak PL 23
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 23
ANDRZEJ GULBA Tak PL PENTEL 23
JAROSŁAW GUZIK Tak PL 23
MATEUSZ HAJTO Tak PL 23
WOJCIECH HOFFMANN Tak PL BRZYSKI TRI TEAM 23
MAREK HUPKA Tak PL NIEPOKRĘCĘ 23
SYLWESTER JACHNA Tak PL 23
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
ARTUR JAROSZ Tak PL 23
PAWEL JURKIEWICZ Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 23
JACEK KACZOR Tak PL 23
DOBROMIR KALETA Tak PL 23
MICHAŁ KANIA Tak PL 23
BOGDAN KAWALER Tak PL 23
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
ADRIAN KLESYK Tak PL 72D ROWMIXJAVATEAM 23
MARIUSZ KLOZA PL TEAM PYSKOWICE 23
PRZEMYSLAW KNAPIK Tak PL 23
SEWERYN KOCZAJEWSKI Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 23
ŁUKASZ KOFIN Tak PL 23
PIOTR KOLBUSZ Tak PL 23
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ROBERT KONIECZNY Tak PL LIBRA CYCLING TEAM 23
TOMASZ KOPTA Tak PL NIEZRZESZONY 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MICHAŁ KOŚCIÓŁEK Tak PL ---- 23
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL 23
LESZEK KOZIOŁ Tak PL 23
MICHAŁ KRAIN Tak PL 23
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 23
MARCIN KRZAK Tak PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 23
SZYMON KULAWIAK PL 23
MAREK KURLETO Tak PL DAMECH KURLETO 23
DARIUSZ KURZYNSKI Tak PL 23
ANDRZEJ LAZARKO PL 23
MARCIN LOREK PL 23
TOMÁŠ LUZAR CZ 23
HUBERT MAGIERA Tak PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI 23
KAMIL MALINOWSKI Tak PL 23
TOMASZ MALISZCZAK Tak PL 23
KRZYSZTOF MATULA PL BLACK HORSE TEAM 23
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ MUSIAŁ Tak PL 23
KRZYSZTOF OKRZESIK Tak PL 23
TOMASZ OLIWA Tak PL NIEPOKRĘCĘ 23
PAWEŁ OSTROWSKI Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 23
TOMASZ PAJAK Tak PL 23
TOMASZ PALA Tak PL 23
IRENEUSZ PATYK Tak PL OMEGA MIECHÓW 23
MICHAŁ PAWLUK Tak PL 23
GRZEGORZ PAWLUSIAK PL 23
MICHAŁ PAWŁOWSKI Tak PL OSP SKAŁA 23
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL EWODD TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARIUSZ PIETRZYK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI Tak PL 2-KOŁA TEAM 23
IRENEUSZ RAŚ Tak PL 23
MARCIN RESZKA Tak PL 2-KOŁA TEAM 23
GRZEGORZ ROSIEK Tak PL 23
PAWEŁ RÓWNICKI Tak PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI 23
KONRAD RYKAŁA Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
MARCELI SALAWA Tak PL 23
RYSZARD SIWAK Tak PL 23
JACEK SOŁTYSIAK Tak PL 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 23
ŁUKASZ STACH Tak PL 23
ROBERT STELMACH Tak PL 23
JACEK STERNAL Tak PL 23
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL EWODD TEAM 23
GRZEGORZ SUDOŁ Tak PL 23
JACEK SUPEL Tak PL 23
KONRAD SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ Tak PL 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL EKOI POLSKA 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
IRENEUSZ SZYMOCHA Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
JAREK TERMIN Tak PL 23
ŁUKASZ TRYJANOWSKI PL 23
MAREK TYLEK Tak PL 72D WINDSPORT TEAM 23
ARTUR TYMCZYSZYN PL 23
MIROSŁAW TYRPA PL 23
ZBIGNIEW ULMANIEC Tak PL 23
TOMASZ WALCZYK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW WAŁĘGA Tak PL ---- 23
ANDRZEJ WAŻNY Tak PL 23
PAWEŁ WILANOWSKI Tak PL TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
PAWEŁ WIŚNIEWSKI Tak PL NIEPOKRĘCĘ 23
MICHAŁ WLAZŁO Tak PL 23
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL 23
SŁAWOMIR WYRZYCKI Tak PL REGESTA-TEAM 23
IRENEUSZ ZABOROWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 116 (Opłaconych: 104)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
BOGUSŁAW BRZEŹNY PL 23
ADAM BUJAK Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ADAM CZUBA Tak PL 23
PIOTR DZIAŁOWY Tak PL LA BICICLETTA CAFE 23
CEZARY DZIOPA Tak PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LESŁAW GRZYBEK Tak PL 23
JACEK JAWOR Tak PL 23
HENRYK JAWOREK Tak PL 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
ANDRZEJ KLAMKA Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 23
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI Tak PL SZOSA KUJAWY 23
JACEK KOZIOŁ Tak PL MAJJACK 23
ARTUR KUBA PL 23
ROBERT KUCZMAŃSKI Tak PL HIENDTECH TEAM 23
DARIUSZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 23
MARIUSZ MARTINI Tak PL 23
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 23
MAREK MAZURKIEWICZ Tak PL 23
ARTUR MICHAŁEK Tak PL UJ_FAIS 23
GRZEGORZ OLENDER PL 23
MIROSŁAW OWCARZ PL 23
ADAM PAMUŁA Tak PL ADIMET 23
ROBERT PAZDRO Tak PL 23
PIOTR PIECHOTA Tak PL 23
JAN PILCH Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
KRZYSZTOF PROŚNIAK Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH SAJTYNA Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 23
TOMASZ SALACHNA Tak PL 23
MAREK SMOŁKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MACIEJ STAWOWSKI Tak PL 23
KAZIMIERZ SUDER Tak PL 23
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
MARIUSZ TOPÓR Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
DARIUSZ TRELIŃSKI Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 23
MARIUSZ WALAS Tak PL 23
MARCIN WOJSZNIS Tak PL 23
ADAM WOLAŃSKI Tak PL BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ 23
JERZY WOŹNICKI Tak PL 23
MAREK WRZECIONEK Tak PL 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
ADAM ZAŁUCKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 47 (Opłaconych: 40)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
RYSZARD BARTOSZ Tak PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI 23
MIETEK BEREZIK Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
MAREK DZIAŁOWY Tak PL GALAXY SYDNEY 23
ADAM GERMAN Tak PL 23
TADEUSZ GÓRSKI Tak PL 23
ZDZISŁAW HAJTO Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
FRANCISZEK KRUPA Tak PL 23
JACEK KWIATKOWSKI Tak PL CM UJ MASTERS 23
JERZY MISZTAL Tak PL 23
MARIAN OPRYCHAŁ Tak PL 23
JANUSZ PAWLIK Tak PL 23
JERZY PIĄTKOWSKI PL 23
TADEUSZ PITUCH Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
HENRYK PUCHAŁA PUCHALA Tak PL 23
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
JERZY SKAŁKA Tak PL 23
PIOTR SOBULA Tak PL 23
MAREK SZCZUPAŁ Tak PL 23
WACŁAW SZWARC Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 23
KRZYSZTOF ŚMIETANA Tak PL 23
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 27 (Opłaconych: 23)
K1 - Kobiety 15-29 lat
KLAUDIA KSIĘŻARCZYK Tak PL 23
KAROLINA MAJEWSKA Tak PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW 23
MONIKA NOWAK Tak PL WELTOUR 23
MAGDALENA PTAK Tak PL DOTR KRAKÓW 23
ASIA SKORUPA Tak PL 23
KATARZYNA WEŁNA Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA BAŁASZ Tak PL PENTEL 23
AGNIESZKA BARUCH Tak PL 23
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL PENTEL TEAM 23
BARBARA BUŁAWA Tak PL PENTEL 23
DOMINIKA DUBAS-SZLACHTA Tak PL 23
AGNIESZKA GURBIEL Tak PL 23
MAŁGORZATA IDZIK Tak PL 23
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL 23
MAŁGORZATA KURKOWSKA Tak PL 23
IWONA MIGDA Tak PL 23
ROKSANA ORZYSZEK PL 23
JOANNA PYREK PL 23
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
OLA ZIMNY Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 15 (Opłaconych: 13)
K3 - Kobiety 40-49 lat
KATARZYNA BARTOSZ Tak PL PENTEL 23
MONIKA BRZYSKA Tak PL 23
JOANNA MAJEWSKA Tak PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
MAGDALENA MIKA-HOFFMANN Tak PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 23
KATARZYNA MIKOŚ Tak PL PENTEL 23
ELŻBIETA MOLCZYK Tak PL S&CH 23
JANINA PIECHOTA Tak PL 23
JOANNA RUMIŃSKA-PIETRZYK PL 23
EWA SIKORA PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
MONIKA TOFILSKA Tak PL 23
MAJA WAJDA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 12 (Opłaconych: 10)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
MONIKA KLOC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 432 (Opłaconych: 377)