Tour de Cracovia 2019 - wyścig kolarski dla amatorów: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
BORA-HANSGROHE FANCLUB POLAND
JAKUB BŁONIARCZYK 23
MARCIN RACZYŃSKI 23
NIEZRZESZONY
TOMASZ KOPTA 23
MAREK URBAN 23
----
MICHAŁ KOŚCIÓŁEK 23
PRZEMYSŁAW WAŁĘGA 23
2-KOŁA TEAM
PIOTR KRZYNOWEK 23
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI 23
MARCIN RESZKA 23
2B3SPORT RUDA SLĄSKA
GRZEGORZ KAMPA 23
72D FREESPORT TREK TEAM
PIOTR KUCZMAŃSKI 23
72D ROWMIX JAVA TEAM
MACIEJ GRZYWACZ 23
ANDRZEJ JAROSZ 23
PRZEMYSŁAW KRZYWODAJĆ 23
JAN PILCH 23
KONRAD RYKAŁA 23
WACŁAW SZWARC 23
KATARZYNA WEŁNA 23
MAREK WOJNAROWSKI 23
JAKUB ŻUREK 23
72D ROWMIXJAVATEAM
ADRIAN KLESYK 23
72D WINDSPORT TEAM
MAREK TYLEK 23
7BIKES.PL
MARCIN WOŁEK 23
ADIMET
ADAM PAMUŁA 23
AGREGATY EPS SYSTEM
TOMASZ GRABOWY 23
AGROCHEST TEAM
DAMIAN BARTOSZEK 23
MARCIN KORZENIOWSKI 23
ASC RACING
MACIEJ POPIOŁEK 23
AUGUSTA
ANDRZEJ KRUSZEC 23
BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA 23
MICHAŁ TURSKI 23
BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA
ANDRZEJ KRAWCZYK 23
BIKE-RS
KRZYSZTOF SIKORA 23
MIROSŁAW SÓLNICA 23
BIKEBOARD
MATEUSZ SKARŻYŃSKI 23
BIKEHEAD
GRZEGORZ ZIEBRO 23
BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ
ADAM WOLAŃSKI 23
BLACK HORSE TEAM
KRZYSZTOF MATULA 23
BODYICOACH CYCLING TEAM
ŁUKASZ KOGUTOWICZ 23
ADRIAN KRAWCZYK 23
BODYICOACH TEAM
TOMASZ BARAN 23
ŁUKASZ ZUGAJ 23
BRZYSKI TRI TEAM
WOJCIECH HOFFMANN 23
KONRAD HOSAJA 23
CM UJ MASTERS
JACEK KWIATKOWSKI 23
CUBE SZOK LION MOTORS TEAM
SZYMON BIEL 23
KRZYSZTOF FIGIEL 23
KRZYSZTOF FRĄCZEK 23
DALEKO JESZCZE?
MATEUSZ KALMAN 23
DAMECH KURLETO
MAREK KURLETO 23
DIVERSEY TEAM
ARTUR BORATYN 23
DOTR KRAKÓW
MAGDALENA PTAK 23
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
PATRYK DOMAGAŁA 23
EC-ENGINEERING
SEBASTIAN INGLOT 23
EKOI POLSKA
PIOTR SZAFRANIEC 23
EWODD TEAM
GRZEGORZ PAWŁOWSKI 23
TOMASZ PIECHOWICZ 23
MIROSŁAW STOKŁOSA 23
KRZYSZTOF SZARY 23
GALAXY SYDNEY
MAREK DZIAŁOWY 23
GKC GORLICE
ADRIAN OLEŚNIEWICZ 23
GOLD-RENT.PL
ŁUKASZ KOBUS 23
GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ CISZEK 23
HARDA HORDA
KRZYSIEK AMBROZIK 23
HIENDTECH TEAM
ROBERT KUCZMAŃSKI 23
HIGH5 POLSKA
IZABELA SIKORA 23
IN MOGILANY CYCLING TEAM
JAROSŁAW MICHALEC 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ 23
INNERGY PELETON RACING TEAM
MATEUSZ MROWIEC 23
JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL MIESZCZAK 23
JAKUB PELKA 23
DARIUSZ PELKA 23
MAREK SMOŁKA 23
JAS-KÓŁKA
MACIEJ GIEŁZAK 23
MARCIN HUDOBA 23
ANGELIKA TLOŁKA 23
JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
TOMASZ BANASIEWICZ 23
RYSZARD BARTOSZ 23
CEZARY DZIOPA 23
HUBERT MAGIERA 23
PAWEŁ RÓWNICKI 23
JKK JĘDRZEJÓW
PIOTR ALBIN 23
JAROSŁAW GAWĘDA 23
ANDRZEJ KLAMKA 23
SEWERYN KOCZAJEWSKI 23
PAWEŁ OSTROWSKI 23
WOJCIECH SAJTYNA 23
DARIUSZ TRELIŃSKI 23
K2K.CYCLING
MATEUSZ MOTYKA 23
KM PSP KRAKÓW
JANUSZ CZAPNIK 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK 23
KOLMARKA
PRZEMYSŁAW CZUGA 23
KP PSP PROSZOWICE
MARCIN SZLACHTA 23
LA BICICLETTA CAFE
PIOTR DZIAŁOWY 23
LECH-POL 4X4 TEAM
ŁUKASZ LECHOWICZ 23
DARIUSZ LECHOWICZ 23
WOJCIECH MIĘKINIA 23
AGATA MIĘKINIA 23
BARTOSZ SIKORA 23
EWA SIKORA 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER 23
LIBRA CYCLING TEAM
ROBERT KONIECZNY 23
LOESCH+PARTNERZY
KONRAD LOESCH 23
LUNDBECK CYCLING TEAM
GRZEGORZ SZYNAL 23
MAJJACK
JACEK KOZIOŁ 23
MPEC S.A. W KRAKOWIE
MARCIN KRZAK 23
MAGDALENA MIKA-HOFFMANN 23
MICHAŁ PITRA 23
NIEPOKRĘCĘ
MAREK HUPKA 23
GABRIEL JANOWSKI 23
TOMASZ OLIWA 23
ALBERT SOSNAL 23
PAWEŁ WIŚNIEWSKI 23
NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
PAWEL JURKIEWICZ 23
HUBERT MORAWSKI 23
NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
MIETEK BEREZIK 23
GRZEGORZ BUŁA 23
MARCIN DOMIN 23
KRZYSZTOF KĘPA 23
TOMASZ KOSZAREK 23
NOWY STYL GROUP CYCLING TEAM
RADOSŁAW JANKIELEWICZ 23
DOMINIK SZWIEC 23
NSB SPORT TEAM RZESZÓW
KAROLINA MAJEWSKA 23
JOANNA MAJEWSKA 23
OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
ADRIAN SZOSTAK 23
OMEGA MIECHÓW
IRENEUSZ PATYK 23
OSP NOWA WIEŚ
MAREK ANTUSIAK 23
OSP SKAŁA
MICHAŁ PAWŁOWSKI 23
PIOTR SREBNICKI 23
OTR KRAKÓW
KRZYSZTOF GRUDNIK 23
PARA-PRO-TEAM
MARCIN TRZASKA 23
PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
PRZEMYSŁAW PAWLIK 23
PENTEL
JUSTYNA BAŁASZ 23
KATARZYNA BARTOSZ 23
MARCIN BINIEK 23
BARBARA BUŁAWA 23
KRZYSZTOF GULBA 23
ANDRZEJ GULBA 23
KATARZYNA MIKOŚ 23
PENTEL TEAM
ALEKSANDRA BOROŃ 23
POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GŁOWNIA 23
PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
ROMAN AUGUŚCIŃSKI 23
POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE
MICHAŁ BRAULIŃSKI 23
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 23
REGESTA-TEAM
SŁAWOMIR WYRZYCKI 23
RGK RACING TEAM
ADRIAN SEKUŁA 23
ROAD MARATON TEAM
JÓZEF BUŁKA 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK 23
ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 23
MAREK MARZEC 23
WOJCIECH MATLAK 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK 23
RYSIANKA TEAM
KRZYSZTOF ŁABNO 23
S&CH
ELŻBIETA MOLCZYK 23
SII CYCLING TEAM
KAMIL HAJDA 23
MARCIN KOPYTKO 23
KORNEL OLSZEWSKI 23
JAKUB SZKLORZ 23
ŚLĄSK KOLARSKO
ROMAN KACZMARCZYK 23
SPOKOJNIE SPOKOJNIE
AMADEUSZ WEBERBAUER 23
ŚWIĄTNIKI GÓRNE CYCLING
ROBERT PIEGZA 23
SZMYD COACHING TEAM
MIROSŁAW BORTEL 23
JAN CEGLAREK 23
LESZEK TRACZYK 23
SZMYD COACHING TEAM II
TOMASZ ZIERNICKI 23
SZOSA KUJAWY
KONRAD KOŁODZIEJSKI 23
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI 23
TEAM HUROM
RAFAŁ OLEŚ 23
TEAM PYSKOWICE
MARIUSZ KLOZA 23
TEAM SPORT
PAWEŁ LEMPART 23
TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ŁUKASZ GÓRALIK 23
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
BOLESŁAW KASPEREK 23
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 23
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK 23
TOMASZ TYRAWA 23
TOP-SERVIS CHORZELÓW
MIROSŁAW BĄK 23
TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
PAWEŁ WILANOWSKI 23
TTTT
MICHAŁ TARCZAŁOWICZ 23
TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW CZACHURA 23
UJ_FAIS
ARTUR MICHAŁEK 23
UKKS IMIELIN TEAM
JAN SZARY 23
JAN SZARY 23
JACEK SZARY 23
UKS SOKÓŁ KĘTY
WIESŁAW RUSIN 23
VELOCABBAGE BIKE TEAM
PAWEŁ WINIARCZYK 23
WELTOUR
MONIKA NOWAK 23
WINDSPORT KRAKÓW
PAWEŁ ZACZYK 23
WLKS KRAKUS BBC CZAJA
JAKUB JANOWSKI 23
MARCIN KARCZ 23
KACPER KRAWIEC 23
PATRYK MARCINKOWSKI 23
DAWID SĘDZIK 23
WM TRISELF
KAROL WAGLEWSKI 23
ZETRA TAPE
WOJCIECH ANDRYSZCZAK 23
ZWIFT.PL
TOMASZ WOŹNIAK 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 195