Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Oświęcim 2019: Lista zgłoszeń

Dystans_1963 m:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
SYLWIA BARTULA Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 2
PAULINA BILSKA PL 96
GABRIELA BILSKA PL 97
KATARZYNA BRZĘK Tak PL 6
NATALIA BRZĘK Tak PL 9
LUCYNA CHORĄŻY Tak PL 11
KINGA DUDEK Tak PL 16
MAJA DUDEK Tak PL 17
SONIA FAŁOWSKA Tak PL 19
MARIOLA FIK Tak PL 20
ANNA FROŃ Tak PL 22
WIOLETTA GISTEREK Tak PL 24
KATARZYNA GÓRALCZYK Tak PL 26
EWA GÓRALCZYK Tak PL 25
ALEKSANDRA GRACA Tak PL 27
NATALIA GRĄDALSKA Tak PL 29
JUSTYNA HELBIN Tak PL 30
MAGDALENA HODEL PL 220
ANIA JAROSZ Tak PL 31
MALGORZATA JASIŃSKA Tak PL 33
KRYSTYNA JAWOREK Tak PL 34
PAULINA KAPICA Tak PL 36
LENA KIREJCZYK Tak PL 38
WIOLETA KIREJCZYK Tak PL 40
KAROLINA KOWALSKA Tak PL 45
URSZULA KUDŁACIK Tak PL 48
KLAUDIA ŁAŚ PL 206
SYLWIA ŁAŚ PL 207
BARBARA ŁOZIŃSKA Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 49
NIKOLA NYCZ Tak PL 56
KATARZYNA OBSTARCZYK Tak PL 57
BEATA OPSZAŃSKA PL 219
MARYSIA OSIECKA Tak PL 58
GRAŻYNA PAWELA Tak PL - 61
INGA PIEKARSKA PL 216
MARTA PIEKARSKA PL 217
ALEKSANDRA PORĘBSKA Tak PL 65
BARBARA PRZESÓR Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 67
DOMINIKA SADLOK PL
KAMILA SIKORA-SZOT Tak PL 70
PAULINA SMAJEK Tak PL 72
KAMILA SMAJEK Tak PL 71
KATARZYNA SMAKOWSKA Tak PL 73
HANNA SZOT PL 50
ANNA SZYMAŃSKA PL 211
NADIA SZYMAŃSKA PL 214
IWONA ŚWIĘTEK Tak PL 79
JOANNA WĄDRZYK Tak PL 81
AGNIESZKA WĄTROBA Tak PL LUZ LIBIĄŻ NORDIC WALKING 82
OLIWIA WIECZOREK Tak PL 85
MARTYNA WYSOCKA Tak PL 91
KLAUDIA ZEGIEL Tak PL 94
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 52 (Opłaconych: 40)
M - Mężczyźni
JAN BARTULA Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 1
MATEUSZ BIK Tak PL 3
DAWID BIZOŃ Tak PL ANDRYCHÓW RUNNING 4
MARCIN BRZĘK Tak PL 7
MATEUSZ BRZĘK Tak PL 8
ARON BRZĘK Tak PL 5
TOMASZ BULIK Tak PL 10
MICHAŁ CHRZAN Tak PL 12
DAWID DATA Tak PL K.A. TEAM BYSTRA 14
KRYSTIAN DATA Tak PL K.A. TEAM BYSTRA 15
ADAM DATA Tak PL K.A. TEAM BYSTRA 13
TOMASZ DUDEK Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 18
MARIUSZ FIK Tak PL 21
PIOTR FURMAN Tak PL KOCHAM BO BIEGAM 23
SEWERYN GRACA Tak PL 28
MARIUSZ JAROSZ Tak PL 32
MICHAŁ KACZMARCZYK Tak PL 35
ANDRZEJ KARKOSZKA PL KIWI KLUB MTB 201
KRZYSZTOF KASZUBA Tak PL 37
PAWEŁ KIEŁTYKA PL 83
PRZEMYSŁAW KIREJCZYK Tak PL 39
MACIEJ KLACZAK Tak PL 41
KRZYSZTOF KLAJA Tak PL 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO 42
LEONARD KOPIJASZ Tak PL 132
PAWEŁ KOTLARCZYK Tak PL 43
PIOTR KOTLARCZYK Tak PL 44
SZYMON KUBICZEK Tak PL 46
RAFAŁ KUDŁACIK Tak PL 47
PRZEMYSŁAW MENDYK Tak PL - 51
MICHAŁ MĘDRYSA Tak PL 52
PIOTR MORKISZ Tak PL 160
ŁUKASZ NAGLIK Tak PL 53
MARCIN NIEDŹWIEDŹ Tak PL 54
FILIP NIEMIEC Tak PL 55
WOJCIECH OSIECKI Tak PL 60
MIŁOSZ OSIECKI Tak PL 59
JACEK PAWELA Tak PL 62
RAFAŁ PAWELA PL 197
KAROL PEŁKA Tak PL 63
MARCIN PIEKARCZYK Tak PL SPEED TEAM BRZESZCZE 64
IGOR PIEKARSKI PL 215
ŁUKASZ PIEKARSKI PL 218
MAREK PORĘBSKI Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 66
OLIVIER PUCHAJDA Tak PL 68
JERZY RYBITWA Tak PL 69
BARTŁOMIEJ SMAKOWSKI Tak PL 74
NIKODEM SMAKOWSKI Tak PL 75
ALEKSANDER STACHURA Tak PL 76
MARCIN STANIK PL 198
RADOSŁAW SZOT Tak PL 78
ANTONI SZOT Tak PL 77
BARTŁOMIEJ SZYMAŃSKI PL 210
MIKOŁAJ SZYMAŃSKI PL 212
KAROL SZYMAŃSKI PL 213
MARIUSZ TASZ Tak PL 80
MACIEJ WIECZOREK Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 84
PATRYK WIECZOREK Tak PL 86
PAWEŁ WÓJCIK PL 202
JERZY WÓJCIK Tak PL 88
FILIP WÓJCIK Tak PL 87
WOJCIECH WÓJCIK Tak PL 90
WIESŁAW WÓJCIK Tak PL 89
MACIEJ WYSOCKI Tak PL 93
KAROL WYSOCKI Tak PL 92
MATEUSZ ZEGIEL Tak PL 95
MARCELI ZIMNAL Tak PL 98
MICHAŁ ZUBEL Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 100
ALAN ZUBEL Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 99
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 68 (Opłaconych: 58)
Do_16_Lat - Do lat 16
PAULINA BILSKA PL 96
GABRIELA BILSKA PL 97
MATEUSZ BRZĘK Tak PL 8
NATALIA BRZĘK Tak PL 9
ARON BRZĘK Tak PL 5
KRYSTIAN DATA Tak PL K.A. TEAM BYSTRA 15
MAJA DUDEK Tak PL 17
SEWERYN GRACA Tak PL 28
ANIA JAROSZ Tak PL 31
MICHAŁ KACZMARCZYK Tak PL 35
LENA KIREJCZYK Tak PL 38
PIOTR KOTLARCZYK Tak PL 44
SZYMON KUBICZEK Tak PL 46
KLAUDIA ŁAŚ PL 206
SYLWIA ŁAŚ PL 207
NIKOLA NYCZ Tak PL 56
MARYSIA OSIECKA Tak PL 58
MIŁOSZ OSIECKI Tak PL 59
KAROL PEŁKA Tak PL 63
INGA PIEKARSKA PL 216
IGOR PIEKARSKI PL 215
OLIVIER PUCHAJDA Tak PL 68
DOMINIKA SADLOK PL
PAULINA SMAJEK Tak PL 72
KAMILA SMAJEK Tak PL 71
NIKODEM SMAKOWSKI Tak PL 75
ANTONI SZOT Tak PL 77
HANNA SZOT PL 50
MIKOŁAJ SZYMAŃSKI PL 212
KAROL SZYMAŃSKI PL 213
OLIWIA WIECZOREK Tak PL 85
PATRYK WIECZOREK Tak PL 86
FILIP WÓJCIK Tak PL 87
WOJCIECH WÓJCIK Tak PL 90
MACIEJ WYSOCKI Tak PL 93
ALAN ZUBEL Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 99
Ilość zgłoszeń w kategorii Do_16_Lat: 36 (Opłaconych: 26)

Dystans_5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
AGNIESZKA BACHANEK Tak PL 101
ZUZANNA BALSKA Tak PL 102
DOMINIKA CHRYST Tak PL KW KATOWICE 107
ELŻBIETA FARON Tak PL 113
MAGDALENA FIEDOR Tak PL 114
ANNA FRYC Tak PL 115
EWELINA GRACA Tak PL 123
SONIA GROSS Tak PL 126
ELŻBIETA JAGODA Tak PL 128
KINGA JUNG Tak PL 130
MAGDALENA KROPKA Tak PL 138
ANNA KUBAREK Tak PL 139
EWELINA KUBAREK Tak PL 140
ANNA KUBICZEK Tak PL 141
ELŻBIETA KUCZEK Tak PL 144
ILONA KULA Tak PL 146
RENATA KUMOR Tak PL 150
KATARZYNA KUMOR Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 149
WIKTORIA ŁOZIŃSKA Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 152
IWONA MAJERAN Tak PL 157
MARIA MUCHOWSKA Tak PL BYLE DO PRZODU MW 162
BARBARA NIEMCZYK Tak PL 163
MARTA OLESZKO Tak PL 165
IWONA OSIECKA Tak PL 166
ANETA PEŁKA Tak PL 169
MAŁGORZATA PŁONKA Tak PL 172
JUSTYNA POLAK Tak PL 173
MONIKA PUCHAJDA Tak PL 176
ANNA SADLOK PL
ANNA SKRABARCZYK Tak PL POWOLI DO CELU 180
JULITA STODOLAK-SUDIA Tak PL 200
MARTA SZCZELINA Tak PL 186
AGATA SZYMECZKO Tak PL 187
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 33 (Opłaconych: 32)
M - Mężczyźni
MAREK BILSKI Tak PL 104
PAWEŁ BRANDYS Tak PL 105
PAWEL BURY Tak PL 106
DAWID CHUDY Tak PL 108
KRZYSZTOF CYGAL Tak PL 109
ROMAN CZAJA Tak PL 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO 110
ZENON DUDZIK Tak PL 111
MICHAŁ FURMAN Tak PL KOCHAM BO BIEGAM 116
ZBIGNIEW GALOS Tak PL WATAHA 117
BOGDAN GAWEŁ Tak PL 118
ROBERT GIGOŃ Tak PL 6 BATALION LOGISTYCZNY 119
MAREK GŁOS Tak PL 120
WIESŁAW GOCAŁEK Tak PL BYLE DO PRZODU MW 121
ZBIGNIEW GÓRA Tak PL - 122
ADAM GRALAK Tak PL 124
ADAM GROSS Tak PL KLUB BIEGACZY JYSK 125
PATRYK IGNACZAK Tak PL 127
SZYMON JAROSZ Tak PL 129
PIOTR KLIMCZAK Tak PL 131
PRZEMYSŁAW KOZIARZ Tak PL 133
KRZYSZTOF KOZIK Tak PL POWOLI DO CELU 134
KLAUDIUSZ KOZŁOWSKI Tak PL 135
MATEUSZ KÓSKA Tak PL 136
ANDRZEJ KRIEGER Tak PL 137
PIOTR KUBICZEK Tak PL 142
ARTUR KUCZEK Tak PL 143
SŁAWOMIR KUDERSKI Tak PL 145
KRZYSZTOF KULIG Tak PL KROPKA TEAM 147
MICHAŁ KULIG Tak PL 148
ANDRZEJ ŁĘCKI Tak PL 151
WOJCIECH ŁOZIŃSKI Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 156
JERZY ŁOZIŃSKI Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 154
WALDEMAR ŁOZIŃSKI Tak PL 155
BRUNO ŁOZIŃSKI Tak PL 153
WIESŁAW MALCZYK Tak PL 158
PRZEMYSŁAW MENDYK Tak PL - 159
KRZYSZTOF MOZGAŁA Tak PL 161
GRZEGORZ NOWORYTA Tak PL 164
PIOTR PARADECKI Tak PL 167
WOJCIECH PARADECKI Tak PL 168
MACIEJ PEŁKA PL 103
JACEK PICHNER Tak PL 170
GRZEGORZ PIÓRO Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM 171
MAREK PRZEWOŹNIK Tak PL 174
RAFAŁ PRZYBYŁA Tak PL 175
PIOTR RYSZKA Tak PL 177
KRZYSZTOF SKIBICKI Tak PL 178
PAWEŁ SKIBICKI Tak PL 179
WIESŁAW SKRABARCZYK Tak PL 181
PAWEŁ SOBOL PL 203
JAN SOBOL PL 204
ADAM SOBOL PL 205
SŁAWOMIR SOKOŁOWSKI Tak PL 182
KAZIMIERZ SOSNA Tak PL 183
KRZYSZTOF SUDIA PL 199
ANDRZEJ SYDA Tak PL KW KATOWICE 184
PAWEŁ SZAŁAŚNY Tak PL 185
MIROSLAW TRZCINSKI Tak PL 188
ANDRZEJ WALIGÓRA Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 189
MARIUSZ WĄDRZYK Tak PL 190
JAN WĄTROBA Tak PL LUZ LIBIĄŻ NORDIC WALKING 191
MICHAŁ WIKTORZAK Tak PL QUECHUA TEAM 192
TOMASZ WOJCIK Tak PL 193
DANIEL WOJDYŁA Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 194
KRZYSZTOF ZAJAS PL 209
PAWEŁ ZALEWSKI Tak PL 195
RAFAŁ ZELECH PL 112
MICHAŁ ŻUREK Tak PL 196
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 68 (Opłaconych: 61)
Do_16_Lat - Do lat 16
WIKTORIA ŁOZIŃSKA Tak PL PARKRUN CHRZANÓW 152
PAWEŁ SKIBICKI Tak PL 179
JAN SOBOL PL 204
Ilość zgłoszeń w kategorii Do_16_Lat: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 260 (Opłaconych: 219)