Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Sejny 2018: Lista zgłoszeń

Bieg honorowy: dystans 1963 m

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
JUSTYNA GRYGUĆ PL 23
MARTA GRYGUĆ PL 23
MONIKA GRYGUĆ PL 23
KASIA KAPCZYŃSKA PL 23
MIROSŁAWA KARŁOWICZ PL 23
MARZENA KISIELEWSKA PL 23
MARTA KULESZA PL 23
MAGDALENA LISZKOWSKA PL 23
EWELINA LUTO PL 23
ANNA SOSNOWSKA PL 23
KAROLINA SZCZERBIŃSKA PL 23
CECYLIA SZTABIŃSKA PL SKS GIBY 23
AGNIESZKA ŚWIACKA PL PAINTRUN 23
JUSTYNA WIŹLAŃSKA PL ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S. 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 14 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN
KRZYSZTOF DARDZIŃSKI PL 23
MICHAŁ FRYDRYCH PL 23
WIESŁAW NOWEL PL 23
LESZEK OSTROWSKI PL 23
MATEUSZ PALANIS PL 23
KACPER TYDMAN PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat
ALEKSANDRA BŁASIAK PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH 23
DALICJA KAWAŁKO PL PAINTRUN 23
KORNELIA KAWAŁKO PL PAINTRUN 23
KLAUDIA NAMIOTKO PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH 23
AGATA SKUPSKA PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH 23
WERONIKA ŚWIACKA PL PAINTRUN 23
DOMINIKA WYSOCKA PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat
ERNEST BARTNIK PL SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE 23
PATRYK SKUPSKI PL 23
DOMINIK TICHANOW PL SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE 23
KRYSTIAN TOTCZYK PL 23
DAWID ZABŁOCKI PL SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 0)

Bieg 5 km: dystans 5 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
KAMILA JURGIELANIS PL 23
JOANNA KARCZEWSKA PL 23
KATARZYNA SZAREJKO PL RUN GIBY RUN 23
OLA SZAREJKO PL 23
JOANNA WITKOWSKA PL 23
BARBARA WŁOSEK PL 23
IZABELA WOŁOS PL PANZER SEJNY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 7 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN
PAWEŁ BASAJ PL TEDE AUTOCZĘŚCI 23
DANIEL BOCHENKO PL 23
PAWEŁ CHAŁKO PL PANZER SEJNY 23
EMIL CZESZKIEWICZ PL PANZER SEJNY 23
ROBERT DOCHÓD PL 23
JAKUB GRABLUN PL ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S. 23
PAWEŁ GRZEBIENIEWSKI PL 23
RICARDAS JANAVICIUS LT 23
RAFAŁ KAMIŃSKI PL 23
PATRYK KARPOWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
KRZYSZTOF DAWOD KOWALEWSKI PL PANZER SEJNY 23
MIKOŁAJ NAZARUK PL KP PSP SEJNY/PANZER SEJNY 23
JÓZEF OLIZAROWICZ PL 23
ADRIAN PASZKIEWICZ PL 23
SIGITAS PRANAITIS LT 23
DOMINIK SKUPSKI PL 23
DOMINIK SKUPSKI PL ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S. 23
ZBIGNIEW SZAREJKO PL RUN GIBY RUN 23
DAMIAN TOMKIEWICZ PL PANZER SEJNY 23
MATEUSZ TYDMAN PL 23
DARIUSZ WRÓBLEWSKI PL PANZER SEJNY 23
ANTONI ŻYLIŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 22 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)

Bieg 10 km: dystans 10 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
ANNA MASALSKA PL 23
MONIKA RANT PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN
PIOTR AUGUSTYNOWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
RAJMUND BAŁULIS PL 23
MACIEJ BARTOSZEWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
PAULIUS BIELIUNAS LT 23
RAFAŁ BRODZIK PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
TADEUSZ CZERLANIS PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
DAWID DANIŁOWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
GRZEGORZ GÓRSKI PL 23
MARCIN GRYGUĆ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
GRZEGORZ JASNOCH PL NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD 23
BARTOSZ JĘDRASZAK PL NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD 23
ROMUALD JURGIELEWICZ PL 23
SŁAWOMIR KARCZEWSKI PL 23
MACIEJ KAWAŁKO PL 23
GRZEGORZ KAWAŁKO PL 23
MATEUSZ KIEREJSZYS PL 23
ZBIGNIEW KOPICZKO PL 23
KAROL KORENKIEWICZ PL 23
TADEUSZ KORSAKOWSKI PL 23
MATEUSZ MATULEWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 23
TOMASZ MISZKIEL PL 23
TOMASZ MOTULEWSKI PL PAINTRUN 23
MAREK NIEDBAŁA PL SPORTOWE SUWAŁKI 23
MIROSŁAW ORŁOWSKI PL 23
MARCIN RAKOWSKI PL 23
DAMIAN SUSZCZEWICZ PL 23
WOJCIECH SZTABIŃSKI PL NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD 23
WOJCIECH SZULC PL 23
JAKUB SZULC PL 23
MARCIN ŚWIACKI PL 23
TOMASZ WYSZKO PL 23
MAREK ZUBRZYŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 32 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 95 (Opłaconych: 0)