Ustroń - górska czasówka na Równicę: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
EWELINA BASIAK Tak PL 23
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARTA LACH Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
EWA WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
M - Mężczyźni 15-18 M
MATEUSZ KOZIOŁ Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 23
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 A
MIŁOSZ BIK PL 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL 23
ARKADIUSZ BYLICA Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
DANIEL DRÓŻDŻ Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
SEBASTIAN GAZUREK Tak PL 23
WOJCIECH GRECZKA PL 23
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
MACIEJ MENTEL Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PAWEŁ PĘCHERZ Tak PL 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
MATEUSZ SANETRA Tak PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 23
ROBERT TROSZOK Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
KAMIL TUREK Tak PL 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 27 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 B
MARCIN ADAMKIEWICZ PL GK VIKTORIA RYBNIK 23
TOMASZ BARCHAŃSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
SEBASTIAN BRYGOŁA Tak PL KK ROZTOCZE 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
ADAM GALMAN Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
VINCENT GRAZIANO Tak US 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
TOMASZ HABER PL 23
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR JASIŃSKI Tak PL TANDEM LWÓW 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MACIEJ PIEKOS Tak PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
MARCIN PRZYBYŁOWSKI Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SZYMON SIKORA PL 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ SKLORZ Tak PL 23
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL 23
MICHAŁ SZAREK Tak PL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
JAROSŁAW SZCZYPKA PL NIESTOWARZYSZONY 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 45 (Opłaconych: 35)
C - Mężczyźni 40-49 C
KAROL ANDERKO PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
RAFAŁ BOGUS PL CYCLING JURA 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
PAWEŁ CAŁKA Tak PL 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
TOMASZ GAWROŃSKI PL ANGRYFOREX 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
WOJCIECH KAROLIK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
MAREK KOZIOŁ Tak PL CCC 23
SŁAWOMIR KWIECIEŃ Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL SOKÓŁ TARNÓW 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ PILCH Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 35 (Opłaconych: 26)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
JACEK BRZÓZKA Tak PL 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL 23
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
TADEUSZ RECMAN Tak PL 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY Tak PL 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PTC PRZEMYSL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+ E
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 152 (Opłaconych: 124)