Ustroń - górska czasówka na Równicę: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ANGRYFOREX
TOMASZ GAWROŃSKI
BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
ZBIGNIEW KACZMARCZYK 224
RAFAŁ KAMPKA 360
BIKE ATELIER TEAM
ADAM PRZEJCZOWSKI 624
BIKEHEAD
DANIEL DUŚKO
ŁUKASZ TOMALA 166
BLOKBLACH RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY
BODYICOACH CYCLING TEAM
KAMILA BIERNAT 632
BARTOSZ BOLEWSKI 634
ALEKSANDRA DREJ 628
MACIEJ KOPYCKI 637
ŁUKASZ PAWŁOSKI 633
MIKOŁAJ SZEWCZYK 635
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI 636
CCC
MAREK KOZIOŁ 437
CYCLING JURA
RAFAŁ BOGUS
CYKLOOPOLE
ANNA MADEJ 607
DO:ST:AR:TU
PAWEŁ SKORUPA 140
DRUŻYNA SZPIKU
MATEUSZ KOZIOŁ 343
ESKA TEAM
PIOTR GÓRNIAK 880
TOMASZ MACIAŚ 884
KAZIMIERZ ROJEK 285
KRYSTYNA SABAJ 608
ANNA WRONA 882
PIOTR WRONA 881
FENIX TYCHY
GRZEGORZ BURZAWA 610
JAN CEGLAREK 611
JAKUB CISZAK 613
TOMASZ MAJCHER 12
FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
KAZIMIERZ CZARKOWSKI
GATTA BIKE-RS
ŁUKASZ LISOWSKI 718
WOJCIECH MACIĄG 714
DARIUSZ MALINOWSKI 711
KAMIL WÓJT 713
GK VIKTORIA RYBNIK
MARCIN ADAMKIEWICZ
GNIEWKOWO
TADEUSZ MACIEJCZYK
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
PRZEMYSŁAW KOPER 7
GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
ROBERT TROSZOK 120
GRUPA MARAT
MAREK SZATANIK 604
JAFI SPORT BIKE TEAM
TOMASZ BARCHAŃSKI 766
PIOTR KIEŁKOWSKI 768
MICHAŁ NOWOK 763
DARIUSZ PELKA 765
RAFAŁ SEKTA 761
WOJTEK WARDZIAK 764
RAFAŁ WROŻYNA 767
JAS-KÓŁKA
STANISŁAW ABRACHAMCZYK 70
ANDRZEJ JAGIEŁŁO 652
MARCIN KOWOL 34
PIOTR KUKLA 648
EUGENIUSZ MAŁYJUREK 643
MAREK MARSZAŁEK 641
TOMASZ MŁYNEK 642
ANDRZEJ MŁYNEK 640
PIOTR PIWOŃSKI
DARIUSZ POTONIEC 647
DARIUSZ PUZOŃ 644
AGNIESZKA RYGAŁA 646
DOMINIK RYGAŁA 645
MICHAŁ ZASŁONKA 230
KK ROZTOCZE
SEBASTIAN BRYGOŁA 330
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MACIEJ ETGENS 252
IRMINA KNIEĆ 65
ŁUKASZ KRAMARCZYK 109
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 83
MARTA LACH 248
RYSZARD NAGLIK 80
KATARZYNA ORŁOWSKA 139
ŁUKASZ ŚLEZIAK 274
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK 219
MEGA BEŁŻYCE
ROBERT TOBOLSZEWSKI 258
MMBIKE TEAM
JANUSZ PIECHACZEK 155
NIESTOWARZYSZONY
JAROSŁAW SZCZYPKA
NKK - IGLOO - JMP.RACE
ARKADIUSZ GUDZ 218
OPONY-SERAFINOWSKI
EWA WOLNY 131
OŚKA WARSZAWA
KONRAD GUZ 135
POLART MOSER SMP TEAM
ROBERT PETERCZUK 16
POLART NUTRAXX TEAM
WOJCIECH MATLAK 50
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 129
PTC PRZEMYSL
KRZYSZTOF SZEJDEWIK
RAWSKA GRUPA KOLARSKA
MICHAŁ FYDRYCH 153
ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ FRYDEL 891
RAFAŁ KOCOŃ 777
TOMASZ LESIECKI 889
ANDRZEJ PIĄTEK 892
BOGUSŁAW ROTTE 605
ROMET RACING TEAM
KATARZYNA POLAKOWSKA 430
SOKÓŁ TARNÓW
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC
SUPREME STYLE MATES
IZABELA SIKORA 13
EWA SIKORA 128
KRZYSZTOF SIKORA 100
BARTOSZ SIKORA 31
MIROSŁAW SÓLNICA 93
TANDEM LWÓW
PIOTR JASIŃSKI 254
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TOMASZ MATOGA 17
TRENUJTRIATHLON.PL
TOMASZ HAJEWSKI 298
TWOMARK ALVA 1
JANUSZ BANASIAK 668
KRZYSZTOF MATULA 669
DAMIAN RYBARCZYK 667
TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
ADAM GALMAN 14
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
WOJCIECH KAROLIK 208


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101