VI Tour de Cracovia Amatorów: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-30 lat
MAGDALENA BOCHENEK Tak PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE 235
MAGDALENA NOCOŃ Tak PL
MONIKA PIĄTKOWSKA Tak PL INNERGY RACING TEAM/WM TRISELF 43
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 31 lat i więcej
ALICJA CYGANIEWICZ Tak PL 228
BOGUSŁAWA GARCZYŃSKA-WĄS Tak PL INNERGY RACING TEAM/WM TRISELF 155
MAŁGORZATA IDZIK Tak PL 282
MONIKA KLOC Tak PL BAJKERSI KROSNO 189
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL 75
BERNADETA TOMASZEK-KOSOŃ Tak PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS 62
MONIKA ZAWODNY Tak PL 167
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 7)
M1 - Mężczyźni 18-30 lat
KAMIL BADOŃ PL
MICHAŁ BŁASZCZYK Tak PL
JAKUB BŁONIARCZYK Tak PL 126
MICHAŁ BORKOWSKI Tak PL 169
WOJCIECH BULDA PL
MICHAŁ DĘBICKI Tak PL
ŁUKASZ DRAPAŁA Tak PL
WOJCIECH FAŁEK Tak PL 112
JAKUB GĘBKA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 26
KAMIL JAROCH Tak PL 119
MICHAŁ JASIŃSKI Tak PL 251
GRZEGORZ KAPAŁKA Tak PL 20
ŁUKASZ KOGUTOWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 248
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
PIOTR KOPACZ PL
KACPER KOZIOŁ Tak PL - 165
SŁAWOMIR KOŻUCH Tak PL SZWAGIER ON FIRE
OLEKSANDR KRAVCHENKO Tak UA 104
ŁUKASZ KRUPA Tak PL
RAFAŁ KRZAK Tak PL SZWAGIER ON FIRE 193
PIOTR KUCZMAŃSKI Tak PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE 226
GRZEGORZ LIGĘZA Tak PL 21
GRZEGORZ MALAK Tak PL 69
BARTOSZ MAREK Tak PL 190
MACIEJ MIGOŃ Tak PL
MICHAŁ MUCHA Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 10
ANDRZEJ MUSIAŁ Tak PL 117
OLEKSANDR NOVOSAD Tak PL 58
MICHAŁ NOWAK Tak PL 39
PIOTR OPIŁKA Tak PL 166
MATEUSZ PACHNIK Tak PL 198
MICHAŁ PAŁYS PL C11H15NO TEAM
KAMIL PARTYKA Tak PL
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 172
ŁUKASZ POZNAŃSKI Tak PL 90
KONRAD RAKOWSKI Tak PL 125
MICHAŁ SAMEK Tak PL 50
JAN SARECKI PL
ARTUR SOSNAL Tak PL NIEPOKRĘCĘ 40
ALBERT SOSNAL Tak PL NIEPOKRĘCĘ 186
SZYMON SZCZYREK Tak PL NIEZRZESZONY 300
OSKAR ŚLIWIŃSKI Tak PL 200
PAWEŁ TOCHOWICZ Tak PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 32
AMADEUSZ WEBERBAUER Tak PL 36
PIOTR WOSIK Tak PL 78
MATEUSZ WÓJCIK Tak PL PAINFROMANCE 31
MACIEJ WÓJCIK Tak PL 240
JAKUB WÓJTOWICZ PL WERTYKAL
ARKADIUSZ WYZGAŁ Tak PL 181
SEBASTIAN ZAJDA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 50 (Opłaconych: 43)
M2 - Mężczyźni 31-44 lat
WOJCIECH AMBROŻY Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 159
ADRIAN ANDRZEJCZYK Tak PL 202
TOMASZ BAJAK Tak PL ISPORT TEAM 230
WOJCIECH BAJUR Tak PL 183
TOMASZ BANASIEWICZ Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 1
MICHAŁ BESTWINA Tak PL 175
TOMASZ BOCHENEK Tak PL B3 BIKE 80
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI PL
MICHAŁ BURGIELSKI Tak PL NIEZRZESZONY
MAREK CIENCIAŁA Tak PL T.G. CYCLING TEAM 194
GIANMARCO COSTANZO Tak PL 254
DARIUSZ CZARNECKI PL
BARTŁOMIEJ DĄBEK Tak PL 224
MARCIN DOMIN Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 118
JAKUB DZIADOŃ Tak PL NIEZRZESZONY 285
ADAM FIRYDUS Tak PL 22
MICHAL FRANCZYK Tak PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS 247
KRZYSZTOF GACEK Tak PL 97
JAKUB GAJEWSKI Tak PL 262
SŁAWOMIR GĘDOŚ Tak PL 129
MARCIN GŁOWACKI Tak PL PENTEL 47
TOMASZ GORAJ Tak PL 85
ADAM GORAJ Tak PL 67
PRZEMYSŁAW GORCZYCA Tak PL 123
RAFAŁ GRABOWSKI Tak PL
RADOSŁAW GRAFCZYŃSKI Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 291
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 206
ROBERT HODUREK Tak PL TC SPORTOŻULE 191
MICHAŁ JAKIEŁA Tak PL 286
RADOSŁAW JANKIELEWICZ Tak PL 91
SEBASTIAN KACZOROWSKI Tak PL 195
MICHAL KACZURA Tak PL 74
DOBROMIR KALETA Tak PL K3 SERVICE 133
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL LODY ITALIANO MYŚLENICE 136
MACIEJ KAWALA PL WWW.FORMATUJ.PL
KONRAD KAŹMIERCZAK Tak PL 255
ANDRZEJ KLIMCZYK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 66
ŁUKASZ KOFIN Tak PL PENTEL 101
MACIEJ KOGUT Tak PL 48
SEBASTIAN KOŃCZEWSKI Tak PL NIEZRZESZONY 60
GRZEGORZ KORBELA Tak PL 38
PAWEŁ KOSTKA Tak PL EC-ENGINEERING 53
TOMASZ KOSZAREK Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 28
BARTOSZ KOSZOREK PL NIEZRZESZONY
MICHAŁ KOŚCIÓŁEK Tak PL ---- 148
KONRAD KOŚCIÓŁEK Tak PL 72
DARIUSZ KRONOWSKI Tak PL TC SPORTOŻULE 297
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL WWW.PIZZANUMEROUNO.PL
SZYMON KRYWUS Tak PL 55
BARTŁOMIEJ KRZYWONOS Tak PL 249
ZBIGNIEW KUBIAK Tak PL 288
JAKUB KUBUSZEK Tak PL
TOMASZ KUBUSZEK Tak PL
KRZYSZTOF KUCHARSKI Tak PL
DOMINIK KUŁAGA Tak PL 187
MARCIN KURUC Tak PL
MACIEJ KUSINA Tak PL 139
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 3
ŁUKASZ KYRCZ Tak PL 45
WOJCIECH ŁABĘDŹ Tak PL NOWOHUCKI KOMBINAT KOLARSKI 233
KRZYSZTOF ŁABNO Tak PL RYSIANKA TEAM 277
JAKUB ŁAPPO Tak PL 211
JAN ŁĘTKA Tak PL 57
TOMASZ MACIUSZEK Tak PL 203
RAFAŁ MATUSZEWSKI Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 83
CARLO MOLLICA Tak IT TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 144
ADRIAN NEMS Tak PL ***** *** 88
ADAM NOKIELSKI Tak PL 283
PAWEL NOWAK Tak PL 16
PAWEL NOWICKI Tak PL 81
ŁUKASZ NOWICKI Tak PL
ANDRZEJ NOWIŃSKI Tak PL 225
TOMASZ OLIWA Tak PL 5
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL
KAMIL OZIMKOWSKI Tak PL 270
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 84
MICHAŁ PAPKA Tak PL
JAKUB PAPUCZYS Tak PL
TOMASZ PASTUSZKA Tak PL 199
DAWID PATYŃSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 106
MICHAŁ PAWŁOWSKI Tak PL OSP SKAŁA 263
ROBERT PIEGZA Tak PL ŚWIĄTNIKI GÓRNE CYCLING 209
BARTŁOMIEJ PIETRAS Tak PL 158
MARIUSZ PIETRZYK Tak PL 295
MACIEJ POPIOŁEK Tak PL 197
MACIEJ PULCHNY Tak PL 170
TOMASZ RAŚ Tak PL 232
VITTORIANO RENO Tak PL 132
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL
MARCIN ROSIEK PL
RAFAŁ RZEMIENIEC Tak PL PKK PŁASZOWSKIE KOŁO KOLARSKIE 37
MARCIN RZEPKA Tak PL 182
MARCELI SALAWA Tak PL 59
BART SAMSEL PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM
KRZYSZTOF SENDOR Tak PL 17
JAKUB SIKORSKI Tak PL 290
MATEUSZ SKARŻYŃSKI PL BIKEBOARD
DARIUSZ SKRZYPOŃ Tak PL 299
MACIEJ SOBULA Tak PL 138
TOMASZ SONIK Tak PL 114
KRZYSZTOF SZARY PL EWODD TEAM
DAWID SZCZECINA Tak PL 33
DAWID SZKUTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 61
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE 95
PIOTR ŚCIGAŁA PL EROWERY.PL TEAM
ŁUKASZ ŚMIAŁEK Tak PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE 63
MARCIN TAŃCULA Tak PL 266
MICHAŁ TARCZAŁOWICZ Tak PL 1PIES 229
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 154
MICHAŁ TRACZYK Tak PL 196
MARCIN TRZASKA PL
TOMASZ TYRAWA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 82
GRZEGORZ WAŚKO Tak PL 293
SZYMON WĄGIEL Tak PL 52
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 110
KRZYSZTOF WIDUR Tak PL 281
MACIEJ WIGLUSZ PL
PAWEŁ WILANOWSKI Tak PL 87
PAWEŁ WIŚNIEWSKI Tak PL 68
IRENEUSZ ZABOROWSKI Tak PL 107
DARIUSZ ZAPART Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 24
ŁUKASZ ZUGAJ Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
PIOTR ŻYDZIK Tak PL SZWAGIER ON FIRE 168
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 124 (Opłaconych: 113)
M3 - Mężczyźni 50 lat i więcej
KRZYSIEK AMBROZIK Tak PL HARDA HORDA 64
MIQUEL AMER-MONTSERRAT Tak PL 124
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL 171
MAREK ANTUSIAK Tak PL OSP NOWA WIEŚ 244
RYSZARD BARTOSZ Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 184
MIETEK BEREZIK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
RAFAŁ BIAŁKA Tak PL SARITOR RACING TEAM 217
MARCIN BINIEK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 188
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 222
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 14
JANUSZ BRZEGOWSKI Tak PL KKSW KRAK 234
JERZY BURLIGA Tak PL 227
PAWEŁ CHRUŚCIEL Tak PL 141
RAFAŁ CZAJA Tak PL 71
PIOTR CZMYR Tak PL 268
ADAM CZUBA Tak PL 294
ANDRZEJ CZULAK Tak PL TS SPORTOŻULE 272
PIOTR DZIAŁOWY Tak PL LA BICICLETTA RESTAURANT & CAFE 130
GRZEGORZ DZIARKOWSKI Tak PL 54
CEZARY DZIOPA Tak PL 92
ZBIGNIEW FAL PL ROKOSZ TEAM
ADAM GERMAN PL
PIOTR GÓRNISIEWICZ Tak PL WM TRISELF 147
TADEUSZ GÓRSKI Tak PL OTR 250
TADEUSZ GÓRSKI PL
ZBIGNIEW GRELIAK Tak PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 292
LESŁAW GRZYBEK Tak PL 192
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 258
KRZYSZTOF IRLIK Tak PL TC SPORTOŻULE 273
SYLWESTER JACHNA Tak PL 65
JACEK JAWOR Tak PL 9
JACEK KACZMARCZYK PL
GRZEGORZ KALINA Tak PL 178
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 86
SEWERYN KOCZAJEWSKI Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 93
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TOMASZ KOPTA Tak PL NIEZRZESZONY 218
MARCIN KOSOŃ Tak PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS 296
MAREK KOWAL Tak PL 140
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL 153
JACEK KOZIOŁ Tak PL MAJJACK 289
LESZEK KOZIOŁ Tak PL 173
JACEK KOZIOŁ PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE
JANUSZ KRUPA Tak PL 49
MARCIN KRZAK Tak PL MPEC S.A. W KRAKOWIE 180
DARIUSZ KWATERA Tak PL 162
ARTUR LALEWICZ Tak PL 276
IRENEUSZ LUCZAK Tak PL EC-ENGINEERING 34
TOMASZ MALISZCZAK Tak PL 145
ANDRZEJ MAŁYSA PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
GRZEGORZ MAREK Tak PL 79
MARIUSZ MARTINI Tak PL 12
WITOLD MIKUŁA Tak PL WM TRISELF 215
ANDRZEJ NAGŁY PL
GRZEGORZ ORYSZCZAK Tak PL 99
PAWEŁ OSTROWSKI Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 174
ROBERT PAZDRO Tak PL 221
JERZY PIĄTKOWSKI Tak PL 51
JAROSŁAW PISKORZ Tak PL 287
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 152
IRENEUSZ RAŚ Tak PL 6
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 127
KONRAD RYKAŁA Tak PL 7R ROWMIX TEAM P/B 72D 111
TOMASZ SALACHNA Tak PL 214
WOJCIECH SEKUŁA Tak PL TC SPORTOŻULE 278
PIOTR SOBULA Tak PL 156
JACEK SOŁTYSIAK Tak PL HARDA HORDA 56
JANUSZ SOWA Tak PL 128
JACEK STACHURSKI Tak PL 261
JACEK STERNAL Tak PL 245
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 76
PAWEŁ SZYMAŃSKI Tak PL REGESTA-TEAM 236
KRZYSZTOF ŚWIĄTEK Tak PL 42
DARIUSZ TRELIŃSKI Tak PL JKK JĘDRZEJÓW 185
KRZYSZTOF TROJAN Tak PL 284
MARCIN WOŁEK Tak PL 135
JERZY WOŹNICKI Tak PL 15
MIECZU WÓJTOWICZ Tak PL 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL NIEZRZESZONY 27
SŁAWOMIR WYRZYCKI Tak PL REGESTA-TEAM 256
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 94
WIESŁAW ZAWADA Tak PL 246
ADAM ZGUD Tak PL 103
PAWEŁ ZWONEK Tak PL 150
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 84 (Opłaconych: 75)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 268 (Opłaconych: 241)