VII Daleszycki Cross o Puchar Nadleśniczego - Biegam Bo Lubię Lasy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
JOANNA ADAMCZYK PL ŚWIĘTOKRZYSKI WLOCZYKIJ
DANUTA ADAMCZYK PL ZABIEGANI W KIELCACH 64
MARIOLA ANTAS PL
MARIOLA ANTAS PL
JOANNA BEDNARSKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 19
BARBARA CISOWSKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 100
KAMILA DUDEK PL
IWONA DUTKIEWICZ PL 72
MONIKA FILARSKA PL AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 51
AGNIESZKA FOTYGA PL 77
DOROTA FURMAŃSKA PL SKRZYDLACI DZIECIOM
ZUZANNA GAJEK PL 20
ANNA JAMIOŁ PL 62
WIOLETA JOŃCZYK PL 128
ANNA KALETA PL AONIJIE TEAM 99
PAULINA KŁAK PL 107
KINGA KNAP PL 42
ANNA KOBIERSKA PL ZABIEGANI W KIELCACH 36
IZABELA KOMAR PL 22
ANNA LATKOWSKA PL 10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 48
URSZULA LEJAWKA PL TEAM BEZ NAZWY 82
IWONA ŁYŻWA PL WKURW_TEAM
MAGDALENA MAJ PL 113
MARTA MAJCHRZYK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 10
MARTA MAZUREK PL 9
KATARZYNA MĄCZKA PL 73
EDYTA MICHNOWSKA PL
MAGDALENA MINNER PL 54
KATARZYNA PAWŁOWSKA PL 80
GABRIELA PAWŁOWSKA PL 37
IWONA PRZYDATEK PL 25
JUSTYNA SŁOWIK PL 85
MARTA SOŁKIEWICZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
ANNA STEGNER PL 74
RENATA STĘPIEŃ PL 61
LUIZA STĘPIEŃ-WALAS PL
KATARZYNA SZEJNA PL 35
ANNA SZKLARCZYK PL BBL OSTROWIEC ŚW. 115
ANETA SZNAJDER PL 65
ANNA SZULC PL
KATARZYNA TKACZYK TOFIL PL OSTROBIEC
DONATA TOKARSKA PL OSTROBIEC 28
RENATA TOMCZAK PL 120
MARIOLA TUSIŃSKA PL NIEZRZESZONA 117
MAŁGORZATA TYMBOROWSKA -WIEDRO PL BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ WKURW _TEAM/ WOŹNI
ANNA TYSZEWICZ-OBARA PL 67
AGNIESZKA USS WĄSOWICZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 55
KINGA WIATROWSKA PL 86
ANNA WRONA PL 3
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 49 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN
MARIUSZ ADAMCZYK PL ZABIEGANI W KIELCACH 60
TOMASZ ANDZELA PL 30
MATEUSZ ANIOŁ PL 49
ADRIAN ARTYKIEWICZ PL OSTROBIEC 118
KACPER ARTYKIEWICZ PL OSTROBIEC 70
MICHAŁ BĄK PL #ZLOTYNAKILOMETR/WKURW_TEAM 33
SZYMON BEDNARCZYK PL ZABIEGANI W KIELCACH 129
ROBERT BĘBEN PL OSTROBIEC 71
MICHAŁ BĘDKOWSKI PL
KRZYSZTOF BIENIEK PL 103
ŁUKASZ BORYCKI PL STOKOWCZYKI TEAM 4
MICHAŁ BURAS PL SALCLAN-TEAM 91
JAN CEDZYŃSKI PL 57
RAFAŁ CHODAKOWSKI PL OSTROBIEC 45
PIOTR CHWAŁEK PL 110
MICHAŁ FILARSKI PL AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 52
ADRIAN GAJEWSKI PL 50
ŁUKASZ GAJOS PL 104
JAKUB GAWROŃSKI PL STOKOWCZYKI TEAM 2
JAN GROŃSKI PL 72D FREESPORT TREK TEAM 23
ADAM GRZELEC PL ZABIEGANI W KIELCACH 130
TOMASZ GURSIEL PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 111
PAWEŁ GUZERA PL
CZESŁAW IWAN PL 8
MICHAŁ JAMIOŁ PL 56
PAWEŁ JAŃCZYK PL 88
PIOTR JAROS PL 11
MARIUSZ JJRKOWSKI PL
ŁUKASZ KALETA PL 101
JAKUB KALITA PL OSTROBIEC 105
DOMINIK KAŁAMAGA PL 84
MARIUSZ KARCZ PL 46
ANDRZEJ KŁAK PL 108
RAFAŁ KOŁODZIEJ PL ZABIEGANI W KIELCACH 69
MAREK KOPEĆ PL
PIOTR KOTWICA PL ZABIEGANI W KIELCACH 63
MACIEJ KOZŁOWSKI PL DZIKIE BOBRY
MAREK KOZYRA PL BBM / BBL KIELCE 58
MICHAŁ KOZYRA PL BBM / BBL KIELCE 59
TOMASZ KURASZ PL TEAM BEZ NAZWY 123
GRZEGORZ LEJAWKA PL TEAM BEZ NAZWY 76
ADRIAN ŁOSAK PL TEAM BEZ NAZWY 81
PIOTR MAJ PL 112
SEBASTIAN MATRACKI PL OSTROBIEC 90
NIKODEM MĄCZKA PL ZATEL 47
DARIUSZ MICHALSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 14
MICHAŁ MINDA PL ZABIEGANE STARACHOWICE 96
ROMAN MINNER PL 53
MICHAŁ OBARA PL 68
PIOTR ODZIEMEK PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 24
PAWEŁ OŻÓG PL ZABIEGANI W KIELCACH 102
MATEUSZ PACIERZ PL
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL 38
PIOTR PIETRUS PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 79
TOMASZ PRZYDATEK PL 26
PIOTR PUCHYRSKI PL 125
SEBASTIAN SADY PL 39
KRZYSZTOF SALWA PL SALCLAN-TEAM 78
GRZEGORZ SIWEK PL ZABIEGANI W KIELCACH 5
DAWID SŁAWEK PL 1
JAROSŁAW SŁODKIEWICZ PL OSTROBIEC
PATRYK SOBCZYŃSKI PL WOŹNIAK RUNNING TEAM
ROBERT SOCHA PL 66
TOMASZ STACHERA PL 27
MARCIN STRZAŁKOWSKI PL WKURW_TEAM
ARKADIUSZ SZEJNA PL STOK TEAM 32
FILIP SZYMKIEWICZ PL 92
KRZYSZTOF SZYMONIAK PL NIEZRZESZONY 17
PRZEMYSŁAW ŚLIWA PL BBL STRAWCZYN 15
RAFAŁ TELIGA PL LZS MAKOSZYN 13
PAWEŁ TELKA PL MECHANIK I PRZYJACIELE 6
ANDRZEJ TELKA PL 7
GRZEGORZ TOMASZEK PL 122
SEWERYN TUSIŃSKI PL 114
JAROSŁAW WOJCIECHOWSKI PL 116
PAWEŁ WOSIEK PL OSTROBIEC 44
ŁUKASZ WOŹNIAK PL LUKASZ.WOZNIAK90@WP.PL 18
ROBERT WOŹNICZKO PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA 109
DAMIAN WYSOCKI PL 12
MACIEJ ZATORSKI PL 98
MIREK ZAWADZKI PL TERNOL TEAM 21
MICHAŁ ZDZYMIRA PL KLUB BIEGAJĄCYCH LESNIKÓW 16
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 82 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 131 (Opłaconych: 0)