VIII Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni M1
NORBERT CIERPKA Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 23
ARKADIUSZ GORZELAŃCZYK Tak PL 23
MATEUSZ PILARSKI Tak PL 23
SERGIUSZ SÓJKA Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
MIŁOSZ ZIEMIAŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
M2 - Mężczyźni M2
ŁUKASZ DOMAGAŁA PL 23
MATEUSZ GRAJEK Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 23
MACIEJ HOŁDOWSKI Tak PL 23
NIKODEM KALIŃSKI Tak PL 23
MARCIN KARKOSZKA Tak PL 23
PIOTR KAŹMIERCZAK Tak PL 23
DAMIAN KLUCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ KOIS Tak PL 23
BARTOSZ KUBICA Tak PL 23
MARCIN KUCZMIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ KUZIEMSKI Tak PL 23
MATEUSZ MĄDRY Tak PL 23
BARTOSZ MENCEL Tak PL 23
BŁAŻEJ NOWAK Tak PL 23
DARIUSZ PRZERWA Tak PL 23
BŁAŻEJ SOKÓŁ Tak PL 23
PRZEMYSŁAW STĘPIEŃ Tak PL NIGHT RUNNERS 23
DAWID SZYCH Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 23
KAMIL WAJS Tak PL 23
JAKUB WALCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ WECKWERTH PL 23
ROBERT WERNER PL 23
KRZYSZTOF WIKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 23 (Opłaconych: 20)
M3 - Mężczyźni M3
SŁAWOMIR BARTKOWIAK Tak PL 23
MICHAŁ BILIŃSKI Tak PL 23
YURIY BLAHODIR Tak PL BUDILUX 23
TOMASZ DERESIŃSKI PL 23
WITOLD FIGASZEWSKI Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 23
MACIEJ FILIPOWICZ Tak PL KB MARATON TUREK 23
PAWEŁ GERTIG Tak PL ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA 23
SEBASTIAN HERMANN Tak PL 23
BŁAŻEJ KANIEWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 23
JANUSZ KORCZAK Tak PL 23
MARIUSZ ŁĘCKI Tak PL 23
MIKOŁAJ PAKUŁA Tak PL KB MARATON TUREK 23
BARTOSZ PIETRZYŃSKI Tak PL SUPERMARATON KALISZ 23
RYSZARD SENDRA Tak PL 23
ADAM WIERZCHOWSKI Tak PL SUPERMARATON KALISZ / COSSW KALISZ 23
EMIL WIŚNIEWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 23
DOMINIK WYLĘGA Tak PL 23
JAROSŁAW ZAWIERTA Tak PL AKTYWNY OSTRZESZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 18 (Opłaconych: 17)
M4 - Mężczyźni M4
GRZEGORZ BARANEK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
LESZEK FLEISCHER Tak PL 23
DAMIAN FRANKOWSKI Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
SŁAWEK JANKOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ JAROSIK Tak PL 23
MAREK KAŁKA Tak PL 23
JAN KARBOWSKI PL 23
KRZYSZTOF KRAWCZYK PL KB MARATON TUREK 23
JAN KRZYŚKO PL 23
ADAM KURZEJA Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
PIOTR MAŁEK Tak PL KB MARATON TUREK 23
PIOTR MARCINKOWSKI Tak PL OSW TRI TEAM 23
SŁAWOMIR MĄDRZAK Tak PL 23
SŁAWOMIR NOWAK Tak PL 23
DANIEL OLSZYNA PL 23
DARIUSZ POŁOMSKI Tak PL 23
PIOTR RUDOWICZ Tak PL 23
ARTUR RYCHLIK Tak PL 23
JACEK SAWICKI Tak PL 23
PAWEŁ SIKORA Tak PL 23
RAFAL SOJKA Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
RAFAŁ STACHOWIAK Tak PL 23
PAWEŁ SZAŁATA Tak PL 23
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK Tak PL 23
ANDRZEJ WIKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 25 (Opłaconych: 21)
M5 - Mężczyźni M5
DARIUSZ BARTKOWIAK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
ANDRZEJ FRANKOWSKI PL OSW TRI TEAM 23
MAREK GRZEŚCZYK Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 23
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 23
ANDRZEJ KURZAJEWSKI PL 23
ALOJZY LORENC Tak PL 23
EDMUND PINKOWSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
CZESŁAW SIENKIEWICZ Tak PL 23
WIESLAW URBANIAK Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
MARIA WALCZAK Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 23
EUGENIUSZ WALCZAK Tak PL 23
CZESŁAW WERNER PL FLORIAN CHOJNICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 12 (Opłaconych: 8)
M6 - Mężczyźni M6
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL 23
ZENON CZYSTY Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
GOZDOWSKI EDWARD Tak PL 23
GRZEGORZ GRZEMPA PL 23
WITOLD OLEJNICZAK Tak PL 23
JAN URBANIAK Tak PL 23
LEON WAWRZYNIAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 6)
K1 - Kobiety K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety K2
JULIA DIATLONA Tak PL 23
ARLETA LORENC Tak PL NIGHT RUNNERS 23
EWELINA MICHNOWICZ Tak PL 23
NATALIA MROWCA Tak PL 23
KAROLINA SOBCZAK Tak PL 23
KORNELIA SÓJKA Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
KATARZYNA WERNER Tak PL KKB FINISZ KALISZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety K3
MAGDALENA BORKOWSKA Tak PL 23
ANNA GÓRSKA Tak PL 23
EMILIA KASPRZAK Tak PL 23
SWIETLANA OLIJNYK Tak PL 23
DOMINIKA SÓJKA Tak PL 23
MIROSŁAWA URBANIAK PL 23
IZABELA WIERZCHOWSKA Tak PL SUPERMARATON KALISZ / COSSW KALISZ 23
ANGELIKA ZAWIERTA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety K4
ELŻBIETA FRANKOWSKA Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
AGNIESZKA POŁOMSKA Tak PL AKTYWNY OSTRZESZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
K5 - Kobiety K5
DONATA NENTWICH Tak PL 23
MARIA WALCZAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 2 (Opłaconych: 2)
K6 - Kobiety K6
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 109 (Opłaconych: 95)