Wisła - Pętla Beskidzka - górska czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JOANNA SZKLANNY Tak PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A
MIŁOSZ BIK PL 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
MARCIN CIELEPAK Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
MARCIN DUŻY Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MATEUSZ GOSZCZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
KACPER JAWORSKI PL 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KUNC Tak PL 23
TOMASZ ŁACIAK Tak PL 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL 23
KAMIL WÓJT Tak PL 23
PAWEŁ ZBIEŻAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 23 (Opłaconych: 18)
B - Mężczyźni 30-39 B
SZYMON BANACH PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ZBIGNIEW BIERYT PL 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 23
PAWEŁ BURY Tak PL DOMATOR 23
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
GRZEGORZ FUS PL 23
VINCENT GRAZIANO Tak US 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 23
JULIAN KAPŁON PL 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
SŁAWOMIR LEDWAROWSKI Tak PL WE RIDE 23
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 23
PIOTR NOWACKI PL 23
FILIP OWCZAREK Tak PL 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
MARCIN TOMECKI PL 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 23
MAREK WOJTAS PL GRUPA MARAT 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 39 (Opłaconych: 24)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL RWKS SPARTA BIŁGORAJ 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
RAFAŁ BOGUS Tak PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
ROMAN CZEPA DE 23
PIOTR DEJA Tak PL 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL TEAM EQUINOX-LEMONBIKE.EU 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL ANGRYFOREX 23
JACEK GRALIK Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
TOMÁŠ KANTOR Tak CZ 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 23
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
DARIUSZ TAROCIŃSKI PL 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
DAREK ZIĘTEK Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 27)
D - Mężczyźni 50-59 D
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
JACEK BRZÓZKA Tak PL 23
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK PIĄTEK PL 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISLAW RUMINSKI PL 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 23
JACEK SZARY PL 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 23 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 146 (Opłaconych: 107)