Wisła - Pętla Beskidzka - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
TAISA GAWROŃSKA Tak PL 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
PIOTR CEBULA Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
MAREK CZUDEK Tak PL AT-SPORT 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF JANAS PL 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL RAWEX ENERGY SAVING 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 12)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ CIOŁEK PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
MATEUSZ DAŁEK Tak PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 23
GRZEGORZ FUS Tak PL 23
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
MACIEJ GŁOWACKI Tak PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 23
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
PIOTR JASIŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR JASIŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
JAKUB KOPYCKI Tak PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 29 (Opłaconych: 23)
C - Mężczyźni 40-49 lat
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 23
MIROSŁAW BORTEL PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
ARTUR KUBA PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 23
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 21)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
JACEK GRALIK PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
JACEK PIĄTEK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 23
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL 23
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
ANDRZEJ PRZENICZKA PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 110 (Opłaconych: 88)