Wisła - Pętla Beskidzka - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
AGREGATY EPS SYSTEM
TOMASZ GRABOWY
ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW DOMŻALSKI
JANUSZ LEWANDOWSKI 305
AT-SPORT
MAREK CZUDEK 168
BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA
BIKE U UP
PATRYCJUSZ URBANEK 8
BIKERSHOP RACING TEAM
PIOTR CEBULA 315
BODYICOACH CYCLING TEAM
MIKOŁAJ SZEWCZYK 4
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI 5
CYKLOOPOLE
KRYSTYNA SABAJ 51
DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL
MACIEJ GŁOWACKI 495
ELMAR TEAM
LESZEK KRZYWICKI 100
FAN-SPORT MTB RACING TEAM
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ 317
FENIX TYCHY
MARCIN BURZAWA 79
GRZEGORZ BURZAWA 82
JAN CEGLAREK 15
JAKUB CISZAK 54
MAŁGORZATA SUCHA 53
ANNA WILCZEK 17
FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
MATEUSZ DAŁEK 439
GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI
PIOTR STĘPNIK
GATTA BIKE-RS
WOJCIECH MACIĄG
MIROSŁAW SÓLNICA 459
RAFAŁ ŚWITKOWSKI 145
GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ CISZEK
MAREK JURASZEK 44
HARDIX LUBLIN
ROBERT TOBOLSZEWSKI 476
JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ PELKA 453
JAS-KÓŁKA
ADAM GRZYBEK 38
ANDRZEJ JAGIEŁŁO 64
PIOTR JASIŃSKI 40
PIOTR JASIŃSKI
OLEKSII KMETS 472
PIOTR KUKLA 421
MAREK MARSZAŁEK 499
SEBASTIAN MATUSZAK
TOMASZ MŁYNEK 67
ANDRZEJ MŁYNEK 68
JAROSŁAW POKORA 151
DARIUSZ POTONIEC
DARIUSZ PUZOŃ 479
AGNIESZKA RYGAŁA 75
DOMINIK RYGAŁA 77
ANGELIKA TLOŁKA 78
KKZKKLASYKKLODZKI.COM
WACŁAW BYCZKOWSKI 93
KOLMARKA
PRZEMYSŁAW CZUGA 235
DOMINIKA HANKE 109
LUCYNA WAGNER 107
PAWEŁ WAGNER 108
MAYDAY TEAM LUBLIN
ARTUR KUBA
MMBIKE TEAM
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI 240
MARIUSZ MUSIAŁEK 408
OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
ANDRZEJ PRZENICZKA
PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
JERZY PIERZCHALSKI
RAWEX ENERGY SAVING
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ
RYSZARD RAWSKI
ROAD MARATON TEAM
JÓZEF BUŁKA
RAFAŁ KOCOŃ
BOGUSŁAW ROTTE 52
ANNA WRONA 485
PIOTR WRONA 488
ROGELLI TEAM
MICHAŁ BESTWINA
MACIEJ ETGENS 411
BOGUSŁAW KRAMARCZYK
MAREK MARZEC 415
ZDZISŁAW PROCHOŃ 487
KAMIL PUCHAŁKA 343
ROGELLI TEAM II
ŁUKASZ KRAMARCZYK 422
SARONI-JAGU TEAM
ZBIGNIEW FAL 179
SYLWIA ŁĄKAS 63
JOACHIM MIKLER 461
IRENEUSZ MIKLER 84
JÓZEF ROKOSZ 41
SAY MORE
PIOTR SIEDLAK
SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
MIROSŁAW BORTEL 344
TOMASZ LESIECKI 2
ANDRZEJ PIĄTEK
TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
JACEK PIĄTEK 316
UNIMETAL RECYCLING TEAM
RENATA GLAZER 137
TOMASZ GLAZER 138
RYSZARD LEŚNIAK 59
WALECZNI GÓRALE
MARIUSZ KASTELIK 206
TADEUSZ KASTELIK 204
WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS
PIOTR TOMANA 456
XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
MICHAŁ FONAŁ


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86