Wyścig Kolarski - Po Ziemi Biłgorajskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety 2003 i starsze
RENATA GLAZER Tak PL - 23
AGNIESZKA GUMIENIK Tak PL BSK BIŁGORAJ 23
BOGUMIŁA JESIOŁOWSKA PL 23
MARTA KRASUSKA Tak PL ORION TEAM 23
IWONA ŁYSIK Tak PL 23
MONIKA MAZUREK Tak PL LKK LUBLIN 23
IWONA PIWOWAR Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
DOROTA SZUBART Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
ELŻBIETA ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 9 (Opłaconych: 8)
M1 - Mężczyźni 2003-2001
MICHAŁ BŁAHUTA Tak PL 23
TOMASZ BRANICKI Tak PL - 23
ŁUKASZ KOWALCZUK Tak PL VIPACK TEAM 23
JAKUB KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
JAKUB OBITKO PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
JAKUB PRAJZNER Tak PL KTC KROSNO 23
BŁAŻEJ SUPERSON Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
MATEUSZ ŻYGADŁO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 8 (Opłaconych: 7)
M2 - Mężczyźni 2000-1989
SEBASTIAN CZYŻ Tak PL 23
KRYSTIAN DEC Tak PL TRI SOKOŁÓW 23
DARIUSZ DZIEWA Tak PL MTB BYSTRE 23
MATEUSZ FORTUNA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
KAROL FURTAK Tak PL 23
MATEUSZ HURKAŁA Tak PL BSK BIŁGORAJ 23
MATEUSZ KAŃCZUGOWSKI Tak UA CEL MUZYKA ATAK ŻYCIE 23
SZYMON KARGOL Tak PL 23
KONRAD KARPIK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
BARTŁOMIEJ KASPRZAK Tak PL 23
STANISŁAW KIESZKO PL WYDOLNOSC.PL 23
BŁAŻEJ KOPUT Tak PL WYDOLNOSC.PL 23
MARCIN KORGUL PL WUKS SP30 LUBLIN 23
JAKUB KOSIŃSKI Tak PL AXEL SPORT RACING TEAM 23
MATEUSZ KOWALCZYK Tak PL TRENUJ ROWER 23
ŁUKASZ KRASIŃSKI Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
SZYMON KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KAMIL KULPA Tak PL 23
MARCIN LIPIANIN Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI Tak PL SPRINT GORZYCE 23
WOJCIECH MATRAS Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
RAFAŁ MAZUREK Tak PL STW CYCLING TEAM 23
MICHAL MROCZEK Tak PL 23
MACIEJ NAWROT Tak PL 23
MATEUSZ PACZOS Tak PL 23
PAWEŁ PUKAS Tak PL VIPACK TEAM 23
PATRYK PUŹNIAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PAWEŁ RYDZEWSKI Tak PL 23
KORNEL SKÓRKA Tak PL LSO TDW 23
PAWEŁ SOWA Tak PL 23
ŁUKASZ STRĘCIWILK Tak PL 23
CEZARY TKACZUK Tak PL 23
MACIEJ WILK Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK 23
PAWEŁ WÓJCIK Tak PL 23
JAKUB WÓJCIK Tak PL 23
HUBERT ZDZIEBŁO Tak PL 23
PIOTR ZIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 37 (Opłaconych: 35)
M3 - Mężczyźni 1979-1988
SEBASTIAN BRYGOŁA Tak PL 23
MICHAŁ BUJAK Tak PL LKK LUBLIN 23
MICHAŁ CHUDERSKI Tak PL 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PAWEŁ DĘBIŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
KRZYSZTOF FIEDOR Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ROBERT FLIS Tak PL BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI 23
ARTHUR GĄGAŁA NO SPORTING TAVIRA 23
TOMASZ GLAZER Tak PL - 23
BARTOSZ JABŁOŃSKI Tak PL 23
MIROSŁAW JACHOREK Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
TOMASZ JAKUBIEC Tak PL 23
PAWEŁ JAŹWA Tak PL TEAM SATEL 23
EMIL JOŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
GRZEGORZ KANIA Tak PL PRO-FAMILIA RACING TEAM 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 23
KAMIL KOWAL Tak PL TEAM SATEL 23
ARTUR KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PIOTR KOZIARZ Tak PL 23
MICHAŁ KOZLOWSKI PL 23
PRZEMYSŁAW KRAWCZYK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ KRZYWICKI PL 23
DAMIAN KULPA Tak PL 23
RAFAŁ KUNC Tak PL 23
ŁUKASZ KUŚMIERZ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
PIOTR LASKOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ ŁADNIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
PRZEMYSŁAW ŁOBODA Tak PL 23
MARCIN ŁUKASZCZYK Tak PL KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - BIŁGORAJ 23
TOMASZ MAJKUT Tak PL 23
KONRAD MASSALSKI Tak PL 23
MICHAŁ NIEWCZAS Tak PL BSK MIÓD KOZACKI / LEKARSKA GRUPA KOLARSKA 23
KRZYSZTOF PARMA Tak PL 23
MICHAŁ PAWĘZKA Tak PL VIPACK TEAM 23
MICHAŁ PODSTAWKA Tak PL PUŁAVELO 23
SYLWESTER PROŚCIŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ ROMAŃCZUK Tak PL 23
PAWEŁ RUDY Tak PL KK ROZTOCZE 23
ANDRZEJ SIEMKOWICZ Tak PL BIŁGORAJ 23
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MARCIN STOPYRA Tak PL TEAM SATEL 23
MICHAŁ SZABAT Tak PL 23
ROBERT SZCZUC Tak PL TEAM SATEL 23
DAWID SZULC Tak PL 23
KAMIL TANIKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ TETER Tak PL 23
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
DAMIAN ŻYLA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 49 (Opłaconych: 45)
M4 - Mężczyźni 1969-1978
MARIUSZ BAJ Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ BARAN Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MAREK BURY Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
SŁAWOMIR CZAPKA Tak PL VIPACK TEAM 23
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
SEBASTIAN GRELA Tak PL 23
SLAWOMIR GROEN Tak PL 23
MAREK HOŁÓWKO Tak PL 23
JANUSZ JEŻ Tak PL EKAKI.PL 23
JANUSZ KĘDZIERSKI Tak PL BIKE ROOM TEAM 23
MAREK KOMORNIK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
ADAM KOWALCZYK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JANUSZ KRASUSKI Tak PL ORION TEAM 23
TOMASZ KRZAN Tak PL 23
MAREK KULIK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
RAFAŁ MAGDZIAK Tak PL 23
WALDEMAR MAJKA Tak PL 23
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL LEKARSKA GRUPA KOLARSKA LUBLIN 23
PAWEŁ MICHNA Tak PL TEAM SATEL 23
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
GRZEGORZ MORTKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ANDRZEJ NAWROCKI PL 23
JAREK NIEDŹWIEDZKI Tak PL MODEL BIKE TEAM 23
TOMASZ OBSZYŃSKI Tak PL VIPACK TEAM 23
MAREK PINTAL Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
TOMASZ PŁONOWSKI Tak PL 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM I LUBLIN 23
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
MARIUSZ RACZKIEWICZ Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
ROBERT SAWA Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
GRZEGORZ SOWA Tak PL R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL 23
JACEK SZCZUPAK Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZYGIELSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ SZCZYGIEŁ Tak PL KOLARZE I KOFBOJE 23
KAROL TARASIUK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
ANDRZEJ TYMECKI Tak PL 23
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 23
ARTUR ZYGMUNT Tak PL VIPACK TEAM 23
BARTOSZ ŻYCZYŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF ŻYGADŁO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 42 (Opłaconych: 41)
M5 - Mężczyźni 1959-1968
SŁAWOMIR CHABUDA Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK 23
TADEUSZ KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MIROSLAW LEWANDOWSKI Tak PL KK ROZTOCZE 23
ADAM ŁYSZCZARZ Tak PL 23
ANDRZEJ MALON Tak PL 23
MIROSŁAW PACZOS Tak PL 23
WIESŁAW SONDEJ PL 23
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL 23
JACEK STELMASZEK Tak PL 23
MAREK WRZECIONEK Tak PL 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
TADEUSZ ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 12 (Opłaconych: 11)
M6 - Mężczyźni 1958 i starsi
JAN ARENT Tak PL LUBELSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 23
JÓZEF CIURKO Tak PL 23
JERZY DĄBROWSKI Tak PL 23
MIROSŁAW FUTYMSKI Tak PL BSK BIŁGORAJ 23
KRZYSZTOF GAJEWSKI Tak PL 23
JANUSZ GULA Tak PL LUBELSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 23
GRZEGORZ KŁOS Tak PL 23
JÓZEF NOWOSIELSKI Tak PL 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
KAROL PISKORSKI Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 23
MAREK PIWOWAR Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
STANISŁAW PŁONOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF POLAK Tak PL POLICJA EMERYT 23
MIECZYSŁAW PORTKA Tak PL 23
CEZARY PYZIKOWSKI Tak PL 23
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
JAN SZCZYPEK Tak PL 23
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL WILKOŁAZ - TEAM HUROM MASTERS 23
MIROSŁAW WŁODARCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 19 (Opłaconych: 19)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 176 (Opłaconych: 166)