Wyścig Kolarski o Konar Dębu Czwartaka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K10 - Kobiety 10 - 17 lat
MAJA JANKOWSKA Tak PL STOWARZYSZENIE ODNOWY I ROZWOJU GMINY OROŃSKO 5
KATARZYNA SZCZĘSNA Tak PL UKS MDK TYTAN RADOM 94
MONIKA TROJANOWSKA Tak PL KK LEGIA 1928 10
MAGDALENA ŻAK Tak PL 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K10: 4 (Opłaconych: 4)
K20 - Kobiety 18 - 29 lat
IGA PODKOWA Tak PL 55
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 1 (Opłaconych: 1)
K30 - Kobiety 30 - 39 lat
ANNA BANASZEK PL HUROM TEAM
ANIA FELCZYKOWSKI PL NIEZRZESZONA
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 2 (Opłaconych: 0)
K40 - Kobiety 40 - 49 lat
MAŁGORZATA BIENIEK Tak PL 802
MARZENA MORGAŚ-SOLA PL UKS MDK TYTAN RADOM
MARIOLA POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 99
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 3 (Opłaconych: 2)
K50 - Kobiety 50 - 59 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 0
K60 - Kobiety 60 - 69 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 0
K70 - Kobiety 70 - 79 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K70: 0
K80 - Kobiety 80+ lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K80: 0
M10 - Mężczyźni 10 - 17 lat
JAKUB NOWAK Tak PL ELNEX TRI 820
WIKTOR ORCZYKOWSKI Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 56
FRANEK SIEK Tak PL UKS MDK TYTAN RADOM 876
IWO SOLA Tak PL UKS MDK TYTAN RADOM 812
ADAM TOWAREK Tak PL TRENUJROWER.PL 806
PRZEMYSŁAW ZIĘBA Tak PL 86
Ilość zgłoszeń w kategorii M10: 6 (Opłaconych: 6)
M20 - Mężczyźni 18 - 29 lat
KAROL CHOLEWIŃSKI Tak PL 73
PAWEŁ GŁADYŚ Tak PL HUROM TEAM 54
GRACJAN GOLUS Tak PL NIEZRZESZONY 805
BŁAŻEJ KOPUT Tak PL WYDOLNOSC.PL 19
MATEUSZ KOWALCZYK PL METROBIKES.PL
DAWID KWAPISZ PL SANITO TEAM
KAROL MROWIEC Tak PL PUŁAVELO 92
MICHAŁ NOWAK Tak PL ELNEX TRI 821
BARTOSZ PACIA PL
CEZARY TKACZUK Tak PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 20
PIOTR WOŹNIAK Tak PL 59
MICHAŁ ZIUŁEK Tak PL TRENUJROWER.PL 819
JAKUB ZIUŁEK Tak PL TRENUJROWER.PL 811
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 13 (Opłaconych: 10)
M30 - Mężczyźni 30 - 39 lat
MARCIN BANASIK PL
KONRAD BINEK Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 85
BARTOSZ BOJANOWICZ Tak PL STREET RUN RADOM 50
JAROSŁAW BUZAŁA PL
HUBERT FELCZYKOWSKI PL
BARTŁOMIEJ GRODECKI Tak PL 42
KRYSTIAN GRZEGORCZYK Tak PL 804
JAKUB JABŁOŃSKI PL CYKLOMANIACY, H.SKRZYDLEWSKA
DANIEL JANUS Tak PL STREEN RUN RADOM 807
PRZEMYSŁAW JAROMIN Tak PL BIKE SHOP RACING TEAM 87
MICHAŁ JASZCZURA Tak PL 818
KAROL KACZMARZYK Tak PL STREET RUN RADOM 810
KAROL KACZOR Tak PL 82
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 89
KONRAD KOŚCIÓŁEK Tak PL 26
MACIEJ LESIAK Tak PL MYBIKE.PL ROAD TEAM 48
ŁUKASZ LESZCZYŃSKI Tak PL STOWARZYSZENIE ODNOWY I ROZWOJU GMINY OROŃSKO 3
MACIEJ MATRASZEK Tak PL STREET RUN RADOM 49
RAFAŁ OLEŚ Tak PL TEAM HUROM 52
MARIUSZ OLSZEWSKI Tak PL 77
HUBERT ORZECHOWSKI Tak PL TRENUJ ROWER 41
TOMASZ PLUTA Tak PL 64
PAWEŁ PYSIAK Tak PL BIKE SHOP RACING TEAM 14
PATRYK SARNACKI Tak PL TEAM OROŃSKO 72
RADOSŁAW SOBOŃ Tak PL APTEKA SOWA 801
JACEK STAROMŁYŃSKI Tak PL TRENUJ ROWER 43
ŁUKASZ SZYSZKA Tak PL STARACHOWICE BIKE TEAM 40
KAMIL TANIKOWSKI Tak PL 97
PAWEŁ TETER Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 18
MAREK WINIARSKI Tak PL 814
ŁUKASZ WOŹNIAK Tak PL 51
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 31 (Opłaconych: 27)
M40 - Mężczyźni 40 - 49 lat
PIOTR BUGAŁA Tak PL ORZEŁ H. SKRZYDLEWSKA 4
MAREK DUDA Tak PL 65
RAFAŁ DUDEK Tak PL WARKA KLONDAJK 11
KRZYSZTOF FIEDOR Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 32
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak PL TRENUJROWER.PL 36
MIROSŁAW JAWNIK Tak PL KOMOBIKE SCOTT 15
JANUSZ JEŻ Tak PL EHAKI.PL 47
EMIL JOŃSKI Tak PL BARAN CYCLING TEAM 44
DARIUSZ KALETA PL
IRENEUSZ KOSNO Tak PL 809
JANUSZ KRASUSKI Tak PL DZIKI TEAM ŁĘCZNA 60
KRZYSZTOF KWAŚNIK Tak PL 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 37
MICHAŁ MAJ Tak PL OŚKA WARSZAWA 31
KONRAD MASSALSKI Tak PL 35
ERNEST MOTYKA Tak PL 79
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 1
SEBASTIAN WALCZYŃSKI Tak PL JACACOACH 34
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 18 (Opłaconych: 17)
M50 - Mężczyźni 50 - 59 lat
AUGUSTYN BĄCZKOWSKI Tak PL 17
ROMAN BLADOWSKI PL
JACEK CHODOŃ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 67
JAROSŁAW CHOJNACKI Tak PL ACTIVEJET 69
PIOTR DRELA Tak PL ABSOLUTE BIKES TEAM 71
PIOTR KIERNOZEK Tak PL 74
ARTUR KUBA Tak PL 808
KRZYSZTOF PROŚNIAK Tak PL 16
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 817
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL DZIKI TEAM ŁĘCZNA 63
MIROSŁAW STRZELECKI Tak PL UKS MDK TYTAN RADOM 96
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 815
ANDRZEJ WĘDZIKOWSKI Tak PL 98
ADAM WOLAŃSKI Tak PL BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO - ZDRÓJ 58
MAREK WRZECIONEK Tak PL 25
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 15 (Opłaconych: 14)
M60 - Mężczyźni 60 - 69 lat
RYSZARD ADAMCZYK Tak PL 46
MARIAN BRACHANIEC Tak PL KTC KIELCE 33
JACEK DZIEWIELA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 2
SŁAWOMIR KNIEĆ Tak PL 803
SZYMON KOGUT PL HUROM TEAM
STANISŁAW KONECKI Tak PL 816
ZDZISŁAW KOWALCZYK Tak PL 12
LONGIN KUSAL Tak PL STC SKARŻYSKO 21
LECHOSŁAW MICHALAK Tak PL 45
STEFAN PIWOŃSKI Tak PL 13
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 6
MAREK SORBIAN Tak PL TM HURON 22
MAREK SZOTYŃSKI Tak PL 8
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL WILKOŁAZ - TEAM HUROM MASTERS 68
LESZEK ZIĘTKOWSKI Tak PL TRENUJ ROWER 76
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 15 (Opłaconych: 14)
M70 - Mężczyźni 70 - 79 lat
RYSZARD GWIZD Tak PL 813
WITOLD SZPILCZYŃSKI Tak PL 39
GRZEGORZ TRAMŚ Tak PL 70
Ilość zgłoszeń w kategorii M70: 3 (Opłaconych: 3)
M80 - Mężczyźni 80+ lat
ROMAN PLĄSEK Tak PL STC SKARŻYSKO 80
RYSZARD SMOLARZ Tak PL 38
Ilość zgłoszeń w kategorii M80: 2 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 113 (Opłaconych: 100)