XI Bieg o Puchar Wójta Gm. Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat
SANDRA BAŁA PL 23
ALEKSANDRA DURYŃ PL AKTYWNY OSTRZESZÓW 23
JULIA SZYMENDERA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 20-29 lat
ARLETA LORENC Tak PL KB CZARNE WILKI 23
PAULINA RYBCZYŃSKA PL RYBA TEAM 23
KORNELIA SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 30-39 lat
MAGDALENA BAMBERSKA PL 23
ANNA GÓRSKA PL KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA 23
HANNA GRZELAK PL 23
IZABELA JUSZCZAK PL 23
EMILIA KASPRZAK PL 23
KAROLINA KOŁODZIEJ PL 23
AURELIA MIELCAREK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 40-49 lat
ELŻBIETA FRANKOWSKA Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
AGNIESZKA MICHALSKA Tak PL 23
JOANNA SUŚ PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 2)
K5 - Kobiety 50-59 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
K6 - Kobiety 60+ lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0
M1 - Mężczyźni 16 - 19 lat
DAMIAN MIELCAREK PL 23
SERGIUSZ SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 20 - 29 lat
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 23
MACIEJ KARDAS Tak PL 23
BARTOSZ KUBICA PL 23
BARTOSZ MENCEL PL 23
ARKADIUSZ NIEŁACNY Tak PL 23
BŁAŻEJ NOWAK PL 23
ŁUKASZ WECKWERTH Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
MIŁOSZ ZIEMIAŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 4)
M3 - Mężczyźni 30 - 39 lat
MATEUSZ BOGUSŁAWSKI Tak PL 23
PIOTR FRENCEL Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
JACEK GODZISZEWSKI Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
MARCIN GRZESZCZYK PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
TOMASZ JASIŃSKI Tak PL KM PSP KALISZ 23
PAWEŁ KĘDZIAK PL 23
ADAM KOŁODZIEJ PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
TOMASZ KRZYWIK Tak PL 23
MATEUSZ MĄDRY PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 23
MAREK MICHALIK Tak PL 23
MATEUSZ PLOTA Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
PAWEŁ RYBCZYŃSKI Tak PL RYBA TEAM 23
ROBERT SOŁTYSIAK Tak PL - 23
DANIEL STEMPNIAK Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
GRZEGORZ SZKUDLAREK PL 23
DANIEL ŚWIĄTEK PL 23
MARCIN WAWRZYNIAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 11)
M4 - Mężczyźni 40 - 49 lat
LESZEK BANAŚ PL 23
GRZEGORZ BARANEK Tak PL 23
GRZEGORZ BODYLSKI PL 23
DOMINIK BOGUSŁAWSKI PL 23
DAMIAN FRANKOWSKI Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 23
JAKUB JAŚKIEWICZ PL 23
ROBERT KALICIŃSKI PL 23
PIOTR KORZEKWA Tak PL DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGO 23
KAROL KOZIOŁEK PL 23
MARIUSZ ŁĘCKI Tak PL 23
MAREK MICHALSKI Tak PL 23
GERARD MICHAŚ Tak PL 23
KRZYSZTOF PANOWICZ Tak PL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
PIOTR RUDOWICZ Tak PL KB CZARNE WILKI 23
JACEK SAWICKI PL 23
ARKADIUSZ SKÓRZYŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ STRZELCZYK PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
DARIUSZ SUŚ Tak PL 23
WITOLD SZCZEPANIAK PL 23
ROMAN ŻYMEŁKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 20 (Opłaconych: 11)
M5 - Mężczyźni 50 - 59 lat
PAWEŁ CZUCHRA Tak PL - 23
WOJCIECH KMIECIK PL 23
GRZEGORZ KUBICKI Tak PL 23
ALOJZY LORENC Tak PL 23
PIOTR MROWICKI Tak PL SUPERMARATON KALISZ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 5 (Opłaconych: 4)
M6 - Mężczyźni 60+ lat
JERZY CIAPIERZYŃSKI PL 23
STANISŁAW MIELCZAREK PL SENIOR61 23
JAN SROKA Tak PL 23
HIERONIM SZCZYPKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 4 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 72 (Opłaconych: 35)