XX Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy 2017 - I Puchar Subaru MTB: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 11-14
PRZEMYSŁAW BOJARSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 1 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 15-18
TOMEK ŚCIERSKI PL 23
PAWEŁ ŚCIERSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 19-35
DOMINIK BARGIEŁ PL 23
MIŁOSZ BIK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
REMIGIUSZ CHOMIUK PL TOMAZI BIKE TEAM 23
PATRYK CHOMIUK PL TOMAZI BIKE TEAM 23
SZYMON CHROMIK PL 23
SŁAWOMIR KOPKA PL 23
OSKAR KUBLIN PL KU AZS UMED ŁÓDŹ 23
DOMINIK LEWANDOWSKI PL 23
JÓZEF POCZTOWSKI PL MIKESZ TEAM 23
DAMIAN SKRABAKA PL AZS ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH 23
MARCIN SKUTIL PL 23
MACIEJ ŚCIERSKI PL TOMAZI BIKE TEAM 23
EMIL ŚLEDŹ PL 23
TOMASZ ŚWIĘTEK PL 23
MACIEJ TWARDOWSKI PL RUSAŁKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 15 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 36-45
WOJCIECH ANDRYSZCZAK PL 23
DOMINIK BABIK PL 23
SŁAWOMIR BEDNARCZYK PL 23
PAWEŁ CZERWONY PL 23
MARCIN CZERWONY PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL TAURUS30 CYCLING TEAM 23
TOMASZ JAKUBOWSKI PL 23
MARCIN JAŁOWICZOR PL 23
BARTOSZ JANUSZ PL 23
RAFAŁ JOŚKO PL 23
MARIUSZ KŁOSEK PL PARTNER BIKE TEAM 23
TOMASZ KULA PL MIKESZ TEAM 23
WOJCIECH NAGIETOWICZ PL 23
WOJCIECH SPILOK PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
TOMASZ ŚPIEWAK PL 23
PIOTR WESOŁY PL 23
JACEK ŻEREBIEC PL FTP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 0)
M4 - Mężczyźni 46-55
MATEUSZ BOJARSKI PL 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL 23
SŁAWOMIR GRACA PL 23
ALEKSANDER GROCHOWSKI PL 23
PAWEŁ HAŁAS PL 23
PAWEŁ IWANKIEWICZ PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
ANDRZEJ KOBIELSKI PL 23
JACEK KOSZEK PL 23
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARIUSZ KUDŁA PL 23
PIOTR LOSA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MARIUSZ MAZIJ PL CARDIOHOME TEAM 23
RAFAŁ MAZUR PL 23
TOMASZ MISZTALSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
TOMASZ NIEDZIELA PL AB-MICRO TEAM 23
JACEK PORADA PL 23
GRZEGORZ SITEŃ PL 23
WOJCIECH ŚCIERSKI PL 23
BARTOSZ TOCHOWICZ PL ZINTEAM 23
MACIEJ TOCHOWICZ PL 23
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 21 (Opłaconych: 0)
M5 - Mężczyźni 56-65
ADAM CIEŚLAR PL 23
LEON FERFECKI PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ADAM MALURDY PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK NOWAK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
HENRYK PROCNER PL 23
TADEUSZ SPILOK PL 23
WITOLD SZCZECIŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 8 (Opłaconych: 0)
M6 - Mężczyźni 66+
STANISŁAWA KOŁODZIEJ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 0)
K0 - Kobiety 11-14
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 0
K1 - Kobiety 15-18
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 19-35
ANNA BARANIECKA PL 23
ANNA LEWANDOWSKA PL 23
KAROLINA MIKOŁAJEWSKA PL MIKESZ TEAM 23
MARTA TWARDOWSKA PL RUSAŁKA TEAM 23
AGNIESZKA WINTROWICZ PL KU AZS UMED ŁÓDŹ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 36-45
ANNA JURKIEWICZ-ŚPIEWAK PL 23
BERNADETTA PASICKA PL 23
EDYTA STOLARSKA-BEDNARCZYK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 46-55
BEATA BANASIEWICZ PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
JOLANTA BOJARSKA PL 23
JOANNA IWANKIEWICZ PL SPORT PROFIT TEAM 23
BARBARA JEZIERSKA-KRUPA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 0)
K5 - Kobiety 56-65
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
K6 - Kobiety 66+
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77 (Opłaconych: 0)