XXVII Bieg Legionów w Ustroniu: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
WALDEMAR FROLIK 23
ROBERT KRUSZONA 23
3 KAWAŁY O... NA YOUTUBE
EUGENIUSZ SZNAPKA 23
40-LATEK TYCHY
MARIAN PIELOT 23
TERESA STUKATOR 23
AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
ANDRZEJ SMUDA 23
AKTYWNI SOSNOWIEC
DOROTA PRZYBYLSKA 23
ANDRZEJ PRZYBYLSKI 23
AMATOR
EDWARD TYKA 23
AMATOR
JERZY CIEŚLAR 23
JÓZEF ZAWISZ 23
ASIAPROSTO.WORDPRESS.COM
JOANNA KUREK 23
AT-SPORT
ANNA TOMICA 23
MARIUSZ ZAGÓRSKI 23
AZS AWF KATOWICE
BARBARA WOJTYŁA 23
B$ZK RELAK$
ZBIGNIEW PTAK 23
BIEG SPEŁNIONYCH MARZEŃ
TOMASZ KATAN 23
BIEGAMSOBIE
JANUSZ ŁYCZKO 23
BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK 23
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
DOROTA RYSZKOWSKA 23
BS.CIESZYN.PL
ARTUR GIERULA 23
MARCIN NOWAK 23
CHEMIKA RYBNIK
ADAM DANIŁ 23
KRZYSZTOF PIONTEK 23
CWAŁUJĄCE DZIADKI
JERZY KOPTA 23
FAN-SPORT MTB RACING TEAM
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ 23
FUCHS OIL TEAM
TADEUSZ HŁADKI 23
GBR KAJTAMETA
KRZYSZTOF LEBEK 23
HARPAGAN SOSNOWIEC
MAGDALENA JUREK 23
HRMAX ŻORY
KAROL KALUS 23
ROBERT MRÓZEK 23
ROBERT OŁUBEK 23
INŻYNIERIA BIEGANIA
KACPER JABŁONKA 23
K.B. JÓZEFINKA KATOWICE
ADAM WOJTOWICZ 23
KB FARTLEK
DARIUSZ SERAFIN 23
KB JÓZEFINAK KATOWICE
MATEUSZ SŁODKIEWICZ 23
KB STRZELEC STRZEBIŃ
STEFAN KUCZ 23
KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW
RAFAŁ WRZESIŃSKI 23
ANDRZEJ WRZESIŃSKI 23
KLUB BIEGOWY 40-LATEK TYCHY
MAREK PAWLAK 23
KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK 23
KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA
STANISŁAW DYRLAGA 23
KTC KROSNO
JANMARIAN WRÓBLEWSKI 23
LACHO TEAM
JERZY PODGÓRSKI 23
LKS OCHABY 96
GRZEGORZ CHUDYK 23
LKS POGÓRZE
BARTŁOMIEJ KUKUCZ 23
TOMASZ WYSŁUCH 23
LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM
KINGA MISTEROWICZ 23
EUGENIA SZAFARCZYK 23
MARCIN SZAFARCZYK 23
LOTOM BO LUBIA
PIOTR JAKUBOWSKI 23
LUXTORPEDA CZERWIONKA
KATARZYNA PEPEL 23
MAFIA TEAM LUBLINIEC
MARCIN GRABIŃSKI 23
LESZEK SWOBODA 23
MHRUN
KATARZYNA KUČERKA 23
JAKUB KUČERKA 23
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
TOMASZ KALETA 23
MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW
TOMASZ WRÓBEL 23
MKS USTROŃ
PIOTR BEJNR 23
MROZY TEAM
JAROSŁAW MRÓZ 23
PAWEŁ MRÓZ 23
MYSŁOWICE
KRZYSZTOF KOBAK 23
MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1
AGNIESZKA KANIA 23
DAMIAN KANIA 23
MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1
DOMINIK MOKRY 23
MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I
RAFAŁ KONTOWICZ 23
BARBARA KUSEK 23
AGNIESZKA MOKRY 23
OLZA CIESZYN
RAFAŁ BŁAHUT 23
ARTUR BRACHACZEK 23
LESZEK BUJOK 23
LEONARDA CZYŻ 23
JACEK CZYŻ 23
MARCIN FRANEK 23
PRZEMYSŁAW GIBIEC 23
STANISŁAW KAWECKI 23
ADRIANA KLAPPHOLZ 23
PATRYCJA KUBICA 23
RAFAŁ KUSY 23
RAPHAEL MIELKE 23
ARKADIUSZ PUSTÓWKA 23
MAGDALENA SZLAUER 23
PIOTR TARGOSZ 23
ZBIGNIEW TOMICZEK 23
MICHAŁ WANTULOK 23
GRZEGORZ WOWRY 23
PASIU XTREME TEAM
RAFAŁ GORZELANY 23
MIŁOSZ JASIŃSKI 23
PRZYSTANEKUSTROŃ.PL
MARCIN KOWALIK 23
RMD MONTRAIL TEAM
HALINA GAŁUSZKA 23
DOMINIK JARCO 23
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
JAN BIAŁECKI 23
DAWID HOLONA 23
MAREK MIKETA 23
MAREK PODESZWA 23
MIECZYSŁAW STEFANIAK 23
SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM
RAFAŁ BUSZ 23
SKI MOSTY
VLADISLAV MARTYNEK 23
SKORPION TEAM
WIESŁAW SIKORA 23
SOKÓŁ KNURÓW
PIOTR BIELIŃSKI 23
THE KADENCJA 180
KRZYSZTOF FUJAREWICZ 23
TJ JAKL KARWINA
DAVID WAWRECZKA 23
TKKF SATURN CZELADŹ
EDWARD ANTOLAK 23
WALDEMAR BERESZKO 23
ZBIGNIEW GALAS 23
TADEUSZ GAWEŁ 23
ZENON GLANOWSKI 23
HENRYK JANKOWSKI 23
KRZYSZTOF KOCIMSKI 23
EDWARD KUREK 23
RYSZARD NIEDŹWIEDZKI 23
ADAM NOWAK 23
AGNIESZKA PTAŚ 23
BOGDAN ŚCIBISZ 23
WANDA TRYBEK 23
TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
MICHAŁ SAJDOK 23
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
MAREK MACIEJEWSKI 23
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
BEATA GODEK 23
BARBARA GOS 23
MARIAN JAROSZ 23
JANUSZ KUCZMIERCZYK 23
PIOTR ROGOWICZ 23
DARIUSZ SZMIGIEL 23
DOROTA WYLECIAŁ 23
UKS BRENNA-GÓRKI
TOMASZ DYBCZYŃSKI 23
AGNIESZKA GREŃ 23
BŁAŻEJ MENDREK 23
ULTRA BESKID SPORT
DAWID THEN 23
VIRTUAL RUNNER CLUB
DANI GRANICA 23
WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWA
RYSZARD CIEŚLAR 23
WKB META LUBLINIEC
MAREK IMIELSKI 23
WORLD SKY RUNNERS
CHRISTIAN BLOTTKO 23
WSPÓLNIE DLA USTRONIA
GRZEGORZ KRUPA 23
ŻABIRUN
MARIUSZ MIŚKIEWICZ 23
ZAWIERCIE
RAFAŁ FORMICKI 23
ZINTEAM
BARTOSZ TOCHOWICZ 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 136