1. Bieg Apostoła Pawła: Lista zgłoszeń

2,5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Dziewczyny 5-15 lat
OLIWIA BUJOK Tak PL 23
HANNA ŁAMACZ PL 23
ZUZANNA MADZIA Tak PL 23
ESTERA STADNIK Tak PL 23
ANNA ŚLIWKA Tak PL 23
EMILIA ŚLIWKA PL 23
AMELIA WARZECHA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 4)
M1 - Chłopcy 5-15 lat
KRZYSZTOF BIEDRAWA Tak PL 23
ARTUR BUJOK Tak PL 23
FILIP GANCARZ Tak PL 23
PAWEŁ JANIK Tak PL 23
KAMIL PODZORSKI Tak PL 23
MIKOŁAJ ŚLIWKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 16 lat i starsze
JOANNA CHRAŚCINA Tak PL 23
BEATA CIESLAR Tak PL 23
JOANNA DRÓZD Tak PL 23
KATARZYNA GOMOLA Tak PL 23
WERONIKA GOMOLA-PINCE Tak PL 23
KARINA GWÓŹDŹ PL 23
IRMA KALETA Tak PL 23
DANUTA KUBALA PL 23
IRENA LIPOWCZAN Tak PL 23
JUDYTA ŁUKA Tak PL 23
ANETA MACHA Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 23
ANNA MARCOL Tak PL BIBLIJNE STOWARZYSZENIE MISYJNE 23
ELŻBIETA RYDZKOWSKA Tak PL 23
LILIANA STĘPIEŃ- GOMOLA Tak PL 23
BOŻENA SZŁAPA PL 23
DOROTA TWARDZIK PL 23
BEATA ZIĘBA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 17 (Opłaconych: 13)
M3 - Mężczyźni 16 lat i starsi
PRZEMYSŁAW BUJOK Tak PL BIEGUN K 23
WŁADYSŁAW CIEŚLAR Tak PL 23
MARCIN JANIK Tak PL 23
DARIUSZ LERCH Tak PL 23
JAROSŁAW LERCH Tak PL 23
JAN MARCOL PL 23
RAFAŁ PINCE Tak PL 23
ARTUR RYDZKOWSKI Tak PL 23
JAN ŚLIWKA Tak PL 23
ADAM WARZECHA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 10 (Opłaconych: 8)

5 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Dziewczyny 5-15 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy 5-15 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 16 lat i starsze
DOMINIKA CIEŚLAR Tak PL 23
MONIKA CIEŚLAR Tak PL 23
BASIA CYRNAL Tak PL #BBKTS 23
PAULINA FEDEROWICZ Tak PL 23
BARBARA GAUROVA PL 23
EDYTA KONICKA Tak PL 23
ANNA KUŚ Tak PL 23
MAGDALENA MIEDZIAK Tak PL 23
AGNIESZKA PASTUCHA Tak PL 23
ANNA PILCH Tak PL 23
ANNA SIKORA Tak PL 23
JOLANTA SIKORA Tak PL 23
EWELINA ŚWIERC- GAŁĘCKA PL 23
KATARZYNA WESOŁOWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 12)
M3 - Mężczyźni 16 lat i starsi
DARIUSZ CIEŚLAR Tak PL 23
RAFAŁ FLORCZAK Tak PL 23
TOMASZ FRANKE Tak PL STS BIEGATON MIKOŁÓW 23
ADAM GAURA PL 23
STANISŁAW GORZOŁKA Tak PL 23
DAWID HECZKO Tak PL 23
MARCIN KRAS Tak PL 23
KRYSTIAN KUBICA Tak PL 23
DOMINIK KUŚ Tak PL 23
MICHAŁ MARKUZEL Tak PL 23
LESZEK OSIECZKO Tak PL 23
MAREK PINKAS Tak PL 23
JAKUB POLOK PL 23
PRZEMEK SIKORA Tak PL 23
ANDRZEJ SZTYPER Tak PL 23
DAWID ŚLIWKA Tak PL 23
SZYMON ŚLIWKA Tak PL 23
ADAM ŚLIŻ Tak PL 23
MIROSŁAW WISEŁKA Tak PL WIŚLANIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 19 (Opłaconych: 17)

10 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Dziewczyny 5-15 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy 5-15 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 16 lat i starsze
ANNA CIESLAR Tak PL 23
NATALIA CIEŚLAR Tak PL 23
SYLWIA CIEŚLAR Tak PL 23
SARA GREŃ Tak PL 23
IZABELA JANIK Tak PL 23
SYLWIA KUBALA-SLIWKA PL 23
RÓŻA WARZECHA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 5)
M3 - Mężczyźni 16 lat i starsi
PAWEŁ CIEŚLAR Tak PL 23
MATEUSZ DZIADEK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ GOMOLA Tak PL 23
KRZYSZTOF KURIATA Tak PL 23
DAWID LOSA Tak PL 23
JERZY MARCOL Tak PL BIBLIJNE STOWARZYSZENIE MISYJNE 23
ADAM MAZUR Tak PL 23
LUKASZ PARUCH PL 23
JERZY PUSTELNIK Tak PL HÓNYM DO METY 23
DANIEL SUCHODOLSKI Tak PL 23
ANDRZEJ SUCHY Tak PL 23
DAWID ŚLIWKA Tak PL 23
SŁAWOMIR ŚLIŻ Tak PL 23
ARTUR WIĘCŁAW Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 14 (Opłaconych: 12)

Nordic Walking: 2,5KM

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Dziewczyny 5-15 lat
JULIA JUREK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy 5-15 lat
MAKSYMILIAN POPEK Tak PL 23
MATEUSZ TOMICZEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 16 lat i starsze
ANNA CHOLEWA Tak PL 23
JOANNA CHOLEWA Tak PL 23
JÓZEFA FEREK Tak PL 23
KAROLINA GOMOLA Tak PL 23
MAGDA KOCYAN Tak PL 23
ALEKSANDRA KOTAS Tak PL 23
WANDA KOZIEŁ Tak PL 23
LIDIA LAZAR-CZEMBOR PL 23
ALICJA LIPOWCZAN Tak PL 23
SYLWIA MACIHORSKA Tak PL 23
RENATA MARKUZEL PL 23
ILONA MATUSZEK Tak PL 23
SYLWIA NOGOWCZYK Tak PL 23
RENATA ODIAS Tak PL 23
ANNA OLEK Tak PL 23
GRAŻYNA PINKAS Tak PL 23
EWA PODŻORSKA Tak PL 23
JANINA POPEK Tak PL 23
WANDA PRZYBYLSKA PL 23
JUSTYNA SAMIEC Tak PL 23
ANNA SIKORA Tak PL 23
TERESA SZTEFEK Tak PL 23
URSZULA SZTWIERTNIA Tak PL 23
LUCYNA ŚLIWKA Tak PL 23
ELŻBIETA ŚLIŻ Tak PL 23
BEATA TOMASZKO Tak PL 23
ESTERA TOMASZKO Tak PL - 23
LIDIA TOMICZEK Tak PL 23
SYLWIA TOMICZEK PL 23
ANNA WISEŁKA Tak PL 23
KARINA WOWRY Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 31 (Opłaconych: 27)
M3 - Mężczyźni 16 lat i starsi
JAN LEGIERSKI Tak PL 23
PIOTR MARKUZEL PL 23
JERZY TOMICZEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 131 (Opłaconych: 106)