1. Bieg po COOLturę: Lista zgłoszeń

Bieg: dystans 4 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
PAULINA BIAŁEK Tak PL
ALEKSANDRA CADER Tak PL
URSZULA CHOCHÓR Tak PL
URSZULA CISZEK Tak PL
RENATA DYBCZAK Tak PL
LIDIA FABIA Tak PL
IZABELA FICEK PL
KATARZYNA GAWEŁ-ŁOBOZIAK Tak PL
KATARZYNA GIBAS Tak PL
ALICJA GOŁY Tak PL
DAGMARA GOWIN Tak PL
MARTA GUNIA Tak PL
KATARZYNA HACZEK PL
SABINA HACZEK Tak PL WELLNESOWY TEAM BIEGOWY
IZABELLA HŁĄD PL
INGA HŁĄD PL
WIKTORIA JAKUBIEC Tak PL
ELZBIETA JURASZEK PL
KAROLINA KAŹMIERCZAK Tak PL
ANNA KOCOŃ Tak PL
MONIKA KOŁACHA Tak PL #TOUROFTWITTER
REGINA KOZUBOWSKA Tak PL
ANNA KRZYŻOWSKA PL
BOGUSŁAWA KUPCZAK Tak PL
EWA KWAŚNY Tak PL
KATARZYNA LEBOCH Tak PL
MAGDA LUZAK Tak PL
MARYSIA ŁOPATKA Tak PL
MARIA MARSZAŁEK-MASNY Tak PL
MAGDALENA MAZURKIEWICZ Tak PL
ALEKSANDRA MIESZCZAK Tak PL
GRAŻYNA MIROCHA Tak PL
IZABELA MIZIA Tak PL
AGATA MOTYKA Tak PL
MARTA MROWIEC Tak PL
EWELINA OKRZESIK PL
NATALIA OLSZEWSKA Tak PL
KATARZYNA PARADYSZ Tak PL
DOROTA PASIERB-WILK Tak PL
DOROTA PĘKALSKA Tak PL
ZOFIA PIASECKA PL
BARBARA PIELA Tak PL
BEATA PIETRUSIAK Tak PL
WIKTORIA PILARZ Tak PL BENON TEAM
KATARZYNA PILCH Tak PL
WERONIKA PILCH Tak PL
MARTA PITRY Tak PL
GABRIELA PŁONKA Tak PL
ZUZANNA POSŁUSZNY Tak PL
ANNA SIKORA Tak PL
ANNA STAWARZ PL
SYLWIA SUCHY Tak PL
KATARZYNA SZURA Tak PL
KATARZYNA SZYMOCHA Tak PL
ANNA ŚWIERCZEK PL BOOT CAMP POLSKA
NATALIA TOMCZYK Tak PL
MILENA UNIWERSAŁ Tak PL
ANNA WANDZEL PL
MONIKA WAWRZECZKO Tak PL
JOANNA WĄSIK Tak PL
MONIKA WOJCIECHOWICZ Tak PL
MAGDALENA WOREK PL YELLOBIKE
ANNA ZIĘBA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 63 (Opłaconych: 51)
M - Mężczyźni OPEN
TOMEK BACA Tak PL
DAMIAN BIENIAS PL
PAWEŁ DENDYS Tak PL
PAWEŁ DŁUGOSZ Tak PL HUSARIA RACE TEAM
JAKUB FIRLEJ Tak PL
TOMASZ GAWOR Tak PL
MARCIN GIBAS PL
PAWEŁ GOWIN Tak PL
MICHAŁ GROMEK Tak PL
DOMINIK JARCO PL ALPIN SPORT TEAM
PAWEŁ JARZĘBOWICZ Tak PL ZADYSZKA OŚWIĘCIM
MAGDALENA JURASZ Tak PL
MIROSŁAW KALAMUS PL ULTRA BESKID SPORT
JAROSŁAW KAŁUSKI Tak PL GMINA STRZELCE OPOLSKIE
GRZEGORZ KASTELIK Tak PL
DAWID KOCEMBA Tak PL
KLAUDIUSZ KOCEMBA Tak PL
ŁUKASZ KOCIERZ Tak PL DUPEKMALUTKI TEAM
MARIUSZ KRUCZYŃSKI Tak PL
MARIAN KRUCZYŃSKI Tak PL
TADEUSZ KUPCZAK Tak PL
PAWEŁ LEWICKI Tak PL
KRZYSZTOF LUBCZYŃSKI Tak PL
DANIEL LUZAK Tak PL
ANDRZEJ ŁĘCKI Tak PL
PAWEŁ MĘDRALA Tak PL BUBA TEAM :)
TADEUSZ MICHULEC Tak PL CHWALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI
ŁUKASZ MOTYKA PL
KRZYSZTOF NIEMIEC Tak PL
MIROSŁAW NOWAK Tak PL
ŁUKASZ PACUŁA Tak PL
STANISŁAW PIELA Tak PL
BOGUMIŁ PILARSKI Tak PL
PIOTR PITRY Tak PL
TOMASZ PONIKWIA Tak PL
BARTŁOMIEJ RAK Tak PL
MIŁOSŁAW ROGOWSKI Tak PL
MICHAŁ ROLSKI Tak PL
JAN SŁOWIAK Tak PL
TOMASZ SZCZOTKA Tak PL
ZDZISŁAW WISŁA Tak PL
TOMASZ ZOLICH Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 42 (Opłaconych: 37)

Nordic Walking: dystans 4 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN
BEATA ANTCZAK Tak PL
ANNA BRYCHNER-CIERNIAK Tak PL
RENATA DAMEK-BIBAŃSKA Tak PL
DOROTA FIRLEJ Tak PL
MARIA KŁOSOWSKA-ZIĘBA Tak PL MYSZAKI
RENATA KŁUSAK Tak PL
PATRYCJA KRZYŻOWSKA Tak PL
KSENIA LECHOWICZ Tak PL BENON TEAM
DOMINIKA LUBCZYŃSKA Tak PL
DOROTA PILARZ Tak PL BENON TEAM
JOANNA SŁABY Tak PL ADAMS TEAM
MAGDALENA SPOREK PL
ANNA TULEJA Tak PL
AGATA ULRYCH Tak PL
EWA WILAS Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 15 (Opłaconych: 14)
M - Mężczyźni OPEN
PRZEMYSŁAW KUMOR Tak PL
ADAM SŁABY Tak PL DLA ŻONY
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 122 (Opłaconych: 104)